Škoda Vision iV

Концептуални модели на Шкода
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Ме4о Коди

Škoda Фен

Гараж: Skoda Kodiaq TDI 190 DSG , Opel Astra H
Обратна връзка:

Škoda Vision iV

Мнение от Ме4о Коди »

От хибридите засега като че ли Хюндай се представят най- добре, а от електричките [smilie=pardon.gif] - Tesla мисля са с най- дълъг пробег. Обаче цената кърти, а и поръчките са с години напред. И не на последно място в Бг няма представителство; но в Гърция вече има.Миналата седмица видях по магистралата някъв с Дойче номера с Тесла , предполагам турски -
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Škoda Vision iV

Мнение от redalex »

А забелязал ли си, че всяка тесла на магистралата я подминаваш като спряла. Щото техният рейндж е при 110-120км/ч.
Колкото по-бързо караш, толкова по-малко км рейндж имаш.

Честно казано, един хибрид с ток за 80-100км май ще е по-добро решение, поне за моите нужди...
Аватар
dimibo

Škoda Ентусиаст

Гараж: Супърб 2, 2.0 TDI
Октавия 2, 1.9 TDI
V10

Škoda Vision iV

Мнение от dimibo »

redalex написа: 19.08.2020, 19:01:30 Изображение
Това все повече започва да прилича на КИА, а назад издължаването като на Мерцедес R.
Günter Stg 1
Аватар
kalata

Škoda Ентусиаст

Гараж: Octavia 2 Elegance 2.0 TDI-PD DSG, 2007

Škoda Vision iV

Мнение от kalata »

Мисля, че има излишен пластмасов камуфлаж отзад. Не я видим наживо другата седмица.
"Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича недозавиване; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за свръхзавиване" - Walter Röhrl
Аватар
nrayanov

Škoda Ентусиаст

Гараж: Mitsubishi Outlander 2.0 MiVEC CVT Instyle 4WD MY2020
Toyota Corolla 1.4 D4D Hatchback MMT SOL 2WD MY2005
Обратна връзка:

Škoda Vision iV

Мнение от nrayanov »

stefan L написа: 25.08.2020, 16:11:19
nrayanov написа: 25.08.2020, 00:28:27 Mitsubishi Outlander PHEV
От тая жипка файда може да има само на градско и то само за любителите на паркетници. На извънградско няма какво да рекуперира и резултатът е доста висок разход, съчетан с невървеж.
Принципно си прав и съм съгласен, но имай предвид че като използваш спиране с двигателя надолу ще рекуперира.

Няколко марки подгодвят електрически офроудъри даже.
Публикувай отговор

Обратно към “Škoda Visions”