Шкода Скала - Представяне, двигатели, оборудване, цени

Компактен хетчбек на Шкода
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
enenen

Škoda Фен

Гараж: VW Passat B8 1.4 TSI

Мнение от enenen »

Негативните мнения бяха по-скоро с оглед цената, мисля.

Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

И на кой ще продават тогава Golf?

Иначе аз отначало я "изхвърлих" Скалата заради тъпия таблет. Просто като го видях и всичко друго загуби значение, тя беше първата Шкода с това грозило.

После като видях, че това явно е бъдещето... взех да притръпвам и сега ми е ОК мнението за колата [smilie=sarcastic.gif]
Бееееее.....

mnk

Мнение от mnk »

Таблета стърчи грозно и на доста модели коли, и тук не е подминал масовата "мода" Има го и на някои по-високи класове коли и на по-ниски. Но пък не е съвсем стърчащ над таблото де, като в джоб е сложен малко. На други марки се в извисил като табло на стадион. Това е единственото дето и мен не ми допада в купето. Явно не са избягали от клишето. Другото си е екстра за модела. Доколкото разбрах по-нататък таблета ще има връзка с телефона за управление ( ако правилно съм разбрал де). Инак можеха и едно обикновено УСБ са сложат вместо две С тип, за да не се ползва преходник от флашката.

slug

Škoda Фен

Мнение от slug »

тест на Sкала

Хубаво е когато сe избира и купувате коли,фирмата която ги продава във Бг то,да ви направи една екскурзия до Млада Болеслав.
Особено на една улица,ето ви страницата.

http://www.stavbaroku.cz/printDetail.do ... &siid=1795

NOVÁ ZKUŠEBNA EXHALACÍ ČESANA - JIH, Mladá Boleslav

Тя е второто здание ,а вляво от нея е 1 то по голямо.
Пред нея има паркинг,с модели от Sкода,Way 2....до Seat.
От колегите разбрах и за 3 то здание по малко,което в момента се строи.
На картинките не е много ясно...

p.с

Бих купил кола от там.
С пълна история на контролните прегледи и проблемите.
Над преден ляв калник има Nо
Tова мога да снимам [smilie=hunter.gif]

Ако не мога ,примерно от тука

https://www.vistacar.cz/skoda-scala-1-0 ... 10347.html

ŠKODA Scala 1,0TSI 85kW Style

за 16756 еura

https://www.vistacar.cz/skladove-vozy-s ... NIEALw_wcB

Stern

Мнение от Stern »

Здравейте! Бих искал да споделя с вас един проблем, с който не мога да се справя. От 2 месеца карам Скала Стайл бензин, TSI / 110 kW / 150 к.c. ACT, 6M. Инфотейнмънт Bolero. Преди това 4 години карах Рапид Спейсбек, от който съм много доволен. Не бих казал, че от Скалата съм недоволен. Напротив, харесва ми. Проблемът е в Болерото. Интерфейсът му е ужасен и има някои абсолютни идиотизми. Например, вентилаторът в купето се командва само от тъч скрийна и когато се появи на екрана, не може по никакъв начин да се махне от там. Аз пътя ли да следя или да мажа по екрана? Свикнах с това, няма как. Второто, което много ме дразни е Line Assist. Изключвам го и при следващото стартиране отново е включен. Защо Rest Assist може да се изключи генерално, а Line Assist не може? Абсолютна тъпотия, с която очевидно също ще трябва да свикна.Но това, за което ви моля да ми помогнете е "Указанието за защита на вашите данни". Този надпис се появява при всяко включване, всяко натискане на някакъв бутон по дисплея, при смяна на задна скорост с първа и обратно и при други операции, за които сега не се сещам. Няма никаква логическа последователност. Ей така си се появява и ако не го махна, не мога да видя часовника.Регистрирах колата в Skoda Connect с надеждата, че ще спре да се появява, но и това не помогна. Говорих няколко пъти с дилъра, вдига рамене. Не може, вика, да се махне. Ама как да не може, аз ще карам ли или ще мажа по таблета. Когато жена ми е в колата, тя се грижи за това. Щом се появи надписът и тя го бодне с показалеца. Няколко пъти ресетвах болерото, рових в настройките, тц! Моля, някой да помогне - какво е това чудо и как да го махна. Благодаря предварително! Изображение

Аватар
digitalundgrd

Škoda Ентусиаст

Гараж: MEGANE RS CUP '20

Мнение от digitalundgrd »

Би трябвало някой по-запознат с VCDS да може да го изключи това съобщение.

maiden

Škoda Фен

Мнение от maiden »

Задали сте режим на макс поверителност. Надписът вероятно се появява ако ви звънне телефона вместо да името и номера на позвъняващия. Намалете степента.

Stern

Мнение от Stern »

При всичките 4 степени на поверителност се появява, просто снимката е хванала конкретно тази настройка - макс. поверителност

Аватар
JORDITO

Почетен член

Гараж: Skoda Octavia III 1.6TDI-CR, 105PS

Мнение от JORDITO »

digitalundgrd, те затова ги уважавам китайците [smilie=sarcastic.gif]
Моята тема за колата : Škoda Octavia III Комби 1.6 TDI-CR 105 PS

Аватар
mariyan

Škoda Фен²

Гараж: \o/
2019 Superb 3 Combi 4x4 TDI 190hp 7DSG
ex 2014 Octavia 3 Combi 4x4 TDI 150hp 6М

Мнение от mariyan »

https://www.capital.bg/avto/2020/05/02/ ... krosouvur/
При леките автомобили победител стана Skoda Scala, която надделя над BMW 3, Mazda 3, Peugeot 208 и Renault Clio.
Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “Škoda Scala”