Октавия 4 CNG или......

Компактен хетчбек на Шкода
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Sec8200

ŠKODA MASTER

Гараж: под наем

Октавия 4 CNG или......

Мнение от Sec8200 »

bobo80, много добър избор. Ще чакам да напишеш впечатления, но от опита ми с 3008 ще кажа,че очаквам по-комфортна кола. Отделно не знам какво му баят, но френския дизел не трака като ВАГина, и не регенерира.

... и тази задница ... Изображение
silent

Škoda Фен

Октавия 4 CNG или......

Мнение от silent »

мда ще добавя и това пежо в листата за избор ...инак ех шкода шкода много вирнахте носовете...
ИзтрЪпнал

Škoda Фен

Гараж: Търси своята Шкода

Октавия 4 CNG или......

Мнение от ИзтрЪпнал »

А новата 308ца, която трябва да започнат да доставят още преди края на годината ми се вижда още по-хващата окото спрямо скала или октавия :) .
5rar

Škoda Фен

Октавия 4 CNG или......

Мнение от 5rar »

Може и да съм консервативен, но някои автомобили ми идват много футористични.
Публикувай отговор

Обратно към “Škoda Scala”