Още едно „ново 30” от новата кола

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2020
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245

Мнение от redalex »

optimax написа: 10.06.2021, 12:03:01 redalex, що не си съгласен да дадеш 120к за ениак?
Защото не виждам какво повече ми дава от Октавията... която е 50к лева :)
Да не говорим, че октавията ми върви много повече :)
А за разликата в цената ще обиколя земята 3 пъти.
smoke написа: 10.06.2021, 12:36:04 И 'що? Щото шофьорите им хем са били с ясното съзнание, че ще ги карат само 2 години, хем стриктно са ги пазили за следващия собственик ли? Или пък 'щото са били служебни коли, които са ги карали няколко различни човека ли? Нещо не схващам логиката, а напротив.
Всеки гледа на света през собствените си очи.
Ти явно гледаш през очите на този дето ще си каже "ооо нова кола ми е паднала в ръчичките...сега ще и ева мамата"...
Че не схващаш, е видно от луната. Приеми, че не всички гледат на света като теб.

Ето тази кола например: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=kdysbw
Върната е от лизинг и няма нищо драматично по нея.
Карали са я 2ма човека, които отделно имат още 2 коли.
smoke

Škoda Фен

Гараж: Octavia II 2.0 TDI-PD BKD

Мнение от smoke »

В този форум има една групичка от сектанти, които считат, че тяхното мнение е единственото меродавно на света. Питах във форума няколко неща по технически теми, не получих никакви отговори или почти никакви. Коментирах, че "стоманено сивият" цвят не си пасва с черната решетка и с черните джанти (нещо, което съм го гледал на живо) - обясниха ми, че съм идиот. За разни проблеми, за които съм чул, питах дали ги има - вместо да ми отговорят, започнаха да ме питат къде съм бил тръгнал да си купувам Шкода, щом не ми харесвала !?!? Сега пък разни, на които хем не им се дават пари, хем искат да са тежкари, ми обясняват с назидателен тон, че съм бил арогантен, понеже изказвам конкретни аргументи против. Смотана и комплексарска работа.
smoke

Škoda Фен

Гараж: Octavia II 2.0 TDI-PD BKD

Мнение от smoke »

redalex написа: 10.06.2021, 12:55:36 Ти явно гледаш през очите на този дето ще си каже "ооо нова кола ми е паднала в ръчичките...сега ще и ева мамата"...
Че не схващаш, е видно от луната. Приеми, че не всички гледат на света като теб.
Пич, всичко което съм си купувал, винаги съм го поддържал така, че по възможност да работи вечно. Затова и карам О2 от 2005 г. Че не го разбираш, е видно не от Луната, а чак от Алфа Кентавър.
Аватар
redalex

Škoda Racer

Мнение от redalex »

Ти питаш за 2-3 годишните коли...аз ти обясних като на слабоумен.
Ти пък ме контрираш, че на мен нещо не ми било ясно [smilie=sarcastic.gif]

Иди спори с хората за цветове и остави другото. Явно там си силен.
Черните елементи пасват добре само на Вашето червено, на бял цвят и на черен цвят. На нито един друг цвят не пасват.
JorshTDI

Škoda Фен

Гараж: Superb 272ps l&k lava blue, Passat B7 170ps +++

Мнение от JorshTDI »

smoke, освен,че си арогантен ,си и прост на всичкото отгоре. [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
coverdale

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Мнение от coverdale »

redalex написа: 10.06.2021, 10:19:30 Аз лично не знам някой да си е купил супърб за над 80к лева,
Сега,кво?Правиш се,че не се познаваме? [smilie=punish.gif]
Ноември-2016г.,82К,ама с истинския двигател и кутия.
Преди пет години това си беха пари! ;)
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

coverdale написа: 10.06.2021, 13:10:36 82К,ама с истинския двигател и кутия.
Сега твойта конфигурация не пада под 90 и то с много пазарлъци. 10% за 5 години... като цяло нормална инфлация де.
Бееееее.....
optimax

Škoda Ludicrous

Гараж: Шкода Октавия 2 Комби 1.9тди 4х4
Фолксваген Пасат комби 2.8 V6 4моушън

Мнение от optimax »

redalex написа: 10.06.2021, 12:55:36 Защото не виждам какво повече ми дава
ама никой не тръгна да те убеждава че не разбираш и говориш глупости нали?Каза си какви пари би дал и толкова.Разни хора с разни разбирания.Един го дразни дсг-то а друг не.За мен също нов С3 за 90к е баси глупоста.За друг може да е ебати яката сделка
Аватар
redalex

Škoda Racer

Мнение от redalex »

coverdale написа: 10.06.2021, 13:10:36 Сега,кво?Правиш се,че не се познаваме? [smilie=punish.gif]
Искрено се извинявам на теб и на Явор - ще ви почерпя по бира другия път - или може пък вие да почерпите...явно сте богати хора [smilie=sarcastic.gif]

@optimax, аз съм казал, кое според мен е глупост и съм казал, че не обичам да правя сметка на чужди пари.
Какво си се запенил? ;)
peyopetrishki

Škoda Ентусиаст

Гараж: Passat Alltrack 2.0bi-TDI

Мнение от peyopetrishki »

smoke написа: 10.06.2021, 12:17:09 вероятно нито е разработвал двигателя внимателно, нито е сменил масло след първите няколко хиляди километра, нито е пазил съединителите на DSG-то, щото то през тези 2 години има гаранция, нали
Че кой пази съединители на ДСГ, каквото и да значи това? Моята не е на 2 години (почти 4), но нищо не й пазя, явно не знам и как. Кара се градско, гаси се в регенерации, давай й се газ, кара се често на ръчни със смени на скорости в лютеницата... Това са нормални неща. Пазя си детето, колата е с гаранция и каско, да я пазя за следващия прагматичен човек освен?

Нов премиум е на цената на един апартамент в много части от страната дори 2 или 3. Новите коли за са финансово необременени хора или да си вземеш един път да си начешеш крастата... Аааа има и трети вариант, ако си много претенциозен да си поръчаш ти екстрите [smilie=sarcastic.gif]
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia IV”