New 2021 Skoda Enyaq

Модел Enyaq iV от 2020
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

New 2021 Skoda Enyaq

Мнение от Цецо75 »

Тоя телевизор не пречи ли на видимостта бе? Имам чувството, че при по-ниско свалена седалка ще закрива прозореца. Отделно намирам за голяма глупост на нивото на очите да има нещо толкова голямо и шарено, ще разсейва. Ебем ти модите.

Джантата е трагична да. Кокпита изключае таблета изглежда много добре, има ясна линия.
Бееееее.....
nmnikolov

Škoda Ентусиаст

Гараж: ŠKODA Octavia Combi III FL Vision 1.5 TSI DPCA DSG

New 2021 Skoda Enyaq

Мнение от nmnikolov »

За да ти закрива прозореца според мен трябва да си толкова ниско, че при това положение и да нямаше този дисплей пак нямаше да виждаш пътя. А този екран е по-добре да е на нивото на очите. Така за много по-кратко време се налага да си отместиш погледа от пътя, за разлика примерно от O3, S3 и т.н.
Изображение
didoya

Škoda Фен²

Гараж: Superb III L&K 272ps 4x4

New 2021 Skoda Enyaq

Мнение от didoya »

nmnikolov написа: 16.02.2021, 11:50:12 Така за много по-кратко време се налага да си отместиш погледа от пътя, за разлика примерно от O3, S3 и т.н.
Истина е, на мен това в Каптюра на жена ми много ми допада и за мен тази позиция като на О4 е по-удачната от гледна точна на видимост и по-малко разсейване. Единственият недостатък е, че като е на високо медията не можеш да използваш ск. лост (който при О4 така или иначе го няма де) да си подпираш ръката, докато боравиш на нея и понякога при неравен път работата с така позициониран дисплей си е предизвикателство.
Аватар
kalata

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 2 Elegance 2.0 TDI-PD DSG, 2007

New 2021 Skoda Enyaq

Мнение от kalata »

Жесток е! Ето къде се появи любимата ми предна броня от фаундърс едишъна [smilie=yahoo.gif]
Нямам търпение да представят купе версията и догодина да поръчвам. [smilie=hunter.gif]
"Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича недозавиване; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за свръхзавиване" - Walter Röhrl
Аватар
Taratajki

ŠKODA MASTER

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

New 2021 Skoda Enyaq

Мнение от Taratajki »

Количката е много готина, само дето е със сбъркано задвижване [smilie=pardon.gif]
silent

Škoda Фен

New 2021 Skoda Enyaq

Мнение от silent »

Баси навремето се гонеше плавност на формите аеродинамика сега все по ръбести предници и дирници...специално тази е отврат за мен...поне Фадромата да не я беше натиснала кофата отзад под стоповете....
Публикувай отговор

Обратно към “Škoda Enyaq iV”