CitigoE iV

Модел Citigo от 2011 - до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
maiden

Škoda Фен

CitigoE iV

Мнение от maiden »

Спряна е защото VW нямат капацитет да произвеждат всичките си модели.
Monky

Škoda Фен

CitigoE iV

Мнение от Monky »

Разликите между Up! И Citigo са както при повечето други модели на двете марки - дискретни, но съществени за който разбира.

За мен основният недостатък спрямо Up! е окачването. На Citygo все едно са оставили същото окачване от малолитражката като са сложили батерите да тежат резултатът е яко клатене. [smilie=sarcastic.gif]
Неизвестен

Škoda Фен

CitigoE iV

Мнение от Неизвестен »

Monky написа: 15.06.2021, 08:59:58 Разликите между Up! И Citigo са както при повечето други модели на двете марки - дискретни, но съществени за който разбира.

За мен основният недостатък спрямо Up! е окачването. На Citygo все едно са оставили същото окачване от малолитражката като са сложили батерите да тежат резултатът е яко клатене.
Моля те дай ми някакви конкретни разлики кое е различно, тъй като като се разрових по каталозите частите по окачването са едни и същи.
Monky

Škoda Фен

CitigoE iV

Мнение от Monky »

Карах двете през ден и разликата за мен беше очевидна. Up е по-стегнат според мен. Разбира се, разликата може и да е само в главата ми [smilie=pardon.gif]
Неизвестен

Škoda Фен

CitigoE iV

Мнение от Неизвестен »

Според мен така ти се струва, и двете съм ги карал немалко.
Разлика c up във возията не намирам честно казано.
Публикувай отговор

Обратно към “Škoda Citigo”