Škoda Kamiq

Модел Yeti от 2009 до 2017
Karoq от 2017
Kamiq от 2019
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Alvin_iv

Škoda Kamiq

Мнение от Alvin_iv »

Благодаря!

Alvin_iv

Škoda Kamiq

Мнение от Alvin_iv »

На тест драйв ще разбера и кой е по- добре обезшумен? За сега почти всички коментари за Камик, които изчетох са, че е добре изолиран звука от ДВГ и външните завихряния до около 100 - км?!

didoya

Škoda Фен

Интереси: Superb III L&K 272ps 4x4

Škoda Kamiq

Мнение от didoya »

Alvin_iv написа:
08.03.2020, 16:27:38
Ами не Рено определено не, от към двигател. Може и да греша, но съм малко предубеден за техните двигатели. Пък и не зная, дали са все още с 4 цилиндри, докато и Хюндай и Камик са!
Цилиндрите са 4, мотора и кутията те работят прекрасно заедно! Брат ми кара точно тази комбинация в Меган вече 2-ра година и имам много наблюдения и тестове над колата.

Публикувай отговор

Обратно към “Škoda Kamiq, Karoq, Yeti”