Нов Kamiq

Модел Yeti от 2009 до 2017
Karoq от 2017
Kamiq от 2019
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
KrisK

Нов Kamiq

Мнение от KrisK »

Привет и от мен! Честито за Камика! Супер е! Какъв точно е цвета, би ли споделил?

DragoM

Нов Kamiq

Мнение от DragoM »

KrisK написа:
06.05.2020, 23:53:16
Какъв точно е цвета, би ли споделил?
Цвета е F6F6
Изображение

Yaya

Нов Kamiq

Мнение от Yaya »

Честито! Аз от 4-5 месеца съм горд собственик на такова зверче. И ми харесва :) моята е сребристосив металик, амбишън, с надградени екстри за стайл.
Само дето ми прави впечатление, че не се срещат често тези коли, независимо от модата на кросоувърите. Интересно какви са им продажбите, макар че моделът е нов все още.

Аватар
zar

Škoda Ентусиаст

Гараж: О2 Scout ,Powered by NOx

Нов Kamiq

Мнение от zar »

Yaya написа:
11.05.2020, 11:06:00
Само дето ми прави впечатление, че не се срещат често тези коли, независимо от модата на кросоувърите.
Първо ти пожелавам много удоволствие с автомобила!Супер е!Не се среща много ,защото си е нов модел,освен това не се предлага с двойно задвижване (по нашите ширини ,все още трудно възприемат кросоувър без 4х4,незнам защо ).И другото е ,че както споменаха колегите, доближава цените на октавия (03),която му грабва клиенти.Аз лично харесвам и Камик и основата му - Скала.Хубави концепции са си ,поне за мен браво
Dieselgate Team member

Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Нов Kamiq

Мнение от Taratajki »

zar написа:
11.05.2020, 11:53:30
кросоувър без 4х4
Щото, какво ще "кросоувърнеш" без 4х4 ? Квартална локва се пресича и с кола, която няма аеродинамичен профил на бордюр [smilie=sarcastic.gif]

Alvin_iv

Škoda Фен

Нов Kamiq

Мнение от Alvin_iv »

Честито! Аз от 4-5 месеца съм горд собственик на такова

Yaya,
Би ли соподелила за среден разход при изминатите до сега километри, както и дали има поскърцване на таблото и някакви паразитни шумове?
Благодаря предварително!

DragoM

Нов Kamiq

Мнение от DragoM »

И така близо 1500 км по-късно мога да кажа, че колата се държи много прилично. Няма шумове в купето въпреки, че я карам доста по паваж. Разхода както може да се види от подписа ми е приличен за каране 70% градско и 30% извън градско. Всички системи си работят нормално като само не съм тествал автоматичното паркиране - докато се сетя да го включа и съм паркирал :) То и е взето за съпругата, но на нея все н се случва да паркира напред напоследък и тя не е успяла да го тества. Та като цяло съм доволен. Да и е доста яко да си отключваш колата с телефона докато отиваш към нея :)
Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “Škoda Kamiq, Karoq, Yeti”