Доверен сервиз ДзИ

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Ба_ли_го

Доверен сервиз ДзИ

Мнение от Ба_ли_го »

Здравейте колеги, обръщам се за помощ. Претърпях леко птп, и сега се нуждая от доверен сервиз на дзи или кочествен бояджия в София, благодаря за вниманието :) и приятно лято на всички
Аватар
Pijomir

Škoda Ludicrous

Гараж: VW Polo 1996г./ O3 FL 1.4TSI Style 2018г.

Доверен сервиз ДзИ

Мнение от Pijomir »

Аз съм доволен от Ветек - https://www.google.com/search?oe=utf-8& ... %25D0%2594
„Времето е наркотик, твърде много от него убива.“
Аватар
_v_

Škoda Фен²

Гараж: Шкода Октавия Скаут, 04.2011 г., КР, Автомат.

Доверен сервиз ДзИ

Мнение от _v_ »

Ба_ли_го написа: 29.06.2019, 11:40:54 Здравейте колеги, обръщам се за помощ. Претърпях леко птп, и сега се нуждая от доверен сервиз на дзи или кочествен бояджия в София, благодаря за вниманието :) и приятно лято на всички
Колега, прилагам ти линк с доверените сервизи на ДЗИ.
https://www.dzi.bg/bg/%D0%94%D0%BE%D0%B ... 0%B7%D0%B8

Успех,
Аватар
stoenjo

Škoda Фен

Гараж: Superb 2 FL Ambition 2.0 TDI 140

Доверен сервиз ДзИ

Мнение от stoenjo »

Здравейте, извинявам се че вадя толкова стара тема... На мен също ми трябва доверен сервиз на ДЗИ за премахване на две надрасквания на предните врати (едното може и да излезе само с пастиране) няккви отзиви към днешна дата?
Аватар
_v_

Škoda Фен²

Доверен сервиз ДзИ

Мнение от _v_ »

Ползвал съм услугите на ЕТ "Рубин" кв. Орландовци, намират се до ликвидационния център на ДЗИ в Орландовци и съм оставал доволен. Това беше преди време, бяха им доверен сервиз.
Аватар
kalata

Škoda Ентусиаст

Гараж: Octavia 2 Elegance 2.0 TDI-PD DSG, 2007

Доверен сервиз ДзИ

Мнение от kalata »

@_v_, Васко, недей с тоя Рубин бре. Забрави ли при мен какво стана там? Пълни безхаберници. Нали след това ходих на друго място да пребоядисват моята кола отново цялостно.
"Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича недозавиване; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за свръхзавиване" - Walter Röhrl
Аватар
_v_

Škoda Фен²

Доверен сервиз ДзИ

Мнение от _v_ »

kalata написа: 09.10.2020, 21:56:05 @_v_, Васко, недей с тоя Рубин бре. Забрави ли при мен какво стана там? Пълни безхаберници. Нали след това ходих на друго място да пребоядисват моята кола отново цялостно.
Прав си, при тебе имаше проблем. Но аз съм им карал лични автомобили и съм оставал доволен. То със сервизите е руска рулетка... [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
stoenjo

Škoda Фен

Гараж: Superb 2 FL Ambition 2.0 TDI 140

Доверен сервиз ДзИ

Мнение от stoenjo »

забелязах в сайта на ДЗИ, че към доверените си сервизи причисляват и този на Еуратек в Надежда. Ще взема да им звънна идната седмица да видим дали е така.
Публикувай отговор

Обратно към “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”