Добре дошли в ШКОДА ФОРУМ! Моля, регистрирайте се за да вземете участие в дискусиите.
Намерете ни във Facebook Изображение || Google+ Изображение || Instagram Изображение

>>> Вземете своята брандирана Шкода Форум чаша! <<<

Günter Service - гаражът на Сами! - Варна

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Симо

Škoda Фен
Гараж: Шкода Октавиа

Мнение от Симо » 12.03.2018, 14:35:27

Днес двама приятели ми се похвалиха за майсторлъка на Сами и Васко. Обиколили са доста (майстори) и никой не е могъл да се справи. Обилна почерпка и много благодарности.

Потребителски аватар
Mad___Max

Škoda Фен
Гараж: Škoda Octavia Mk1 1.8 20V SLX

Мнение от Mad___Max » 19.03.2018, 22:39:14

Днес отново бърза и най-вече качествена работа от Сами и бат' Васка. Покрай рутинната смяна на масло и филтри трябваше да се смени и термостат че нещо се предаде. Също така и преглед на задните спирачки че спряха да спират нещо, ръчната беше започнала да задържа и зимата не бях я ползвал, освен това ѝ се беше счупило копчето за освобождаване и не се закопчаваше въобще тип WRC - дърпаш пускаш.
Равносметката - сменени дискове/Brembo/, накладки/TRW- керамика/, спирачна течност, жила ръчна спирачка, ремонт на спирачните апарати, дори смяна /това дори не съм го искал/ на лоста на ръчната защото цитирам "Такива работи ме дразнят"! Пък тамън ѝ бях свикнал... [smilie=pardon.gif]
И всичко това в рамките на деня, като се има предвид че аз отидох в 10.30ч., а преди 11.00 едва ли са започнали и в 18.00ч. ми се обади да ходя да си прибирам каляската, и е обикалял по моргите да търси лоста за ръчната.
Благодаря момчета, големи сте!!!
[smilie=thank_you2.gif]

Не знам кой съм аз, ама не съм кой да е!!!
Не страдам от психично разстройство, наслаждавам му се!!!

Потребителски аватар
Bobeca

Škoda Photo
Гараж: Чичо Roomster 1.9 TDI BSW
Бялата КУРуба
Контакти:

Мнение от Bobeca » 31.03.2018, 23:26:24

Искам да изкажа огромни благодарности на Сами и Васко за свършената работа по моята кола, а именно смяна на дискове и накладки, включително и замяна на барабаните отзад с дискове. Единственото място което намерих със скоба за сваляне на гривните на задните лагери.
IMG-e17400c60a7553414680cc522c3280d0-V.jpg
Използвах момента и да засиля малко колата с един ремап. Сами я направи перфектно за мен - хем може да си се кара нормално, хем при нужда може да покаже сила. Вече се развърта страхотно до 4000 оборота - даже и рацерите Стуци и Бондо останаха впечатлени. В същото време няма черни пушеци зад колата.

[smilie=thank_you2.gif]
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

opasen

Мнение от opasen » 16.05.2018, 20:07:40

И аз да се похваля с отстранен проблем на топлия старт на моята баба Октавия.беше много зле положението с паленето на загрял мотор.След намесата на колегата Сами колата пали от четвърт.всичките ми познати останаха удивени как пали.Благодаря на майстора.мн съм доволен.коректно отношение.прие ме веднага въпреки че имаше друга работа.Само така!!

Потребителски аватар
xor

Škoda Фен
Гараж: Skoda Octavia III, 1.8 TSI, L&K
ex: Skoda Octavia II, 1.9 TDI DSG, powered by Günter

Мнение от xor » 23.05.2018, 14:55:09

Днес минах през Сами и Васко за частично "оLEDяване". Въпреки, че нямахме предварителна уговорка успяха да ме вместят и така вече и аз съм от LEDеното кралство.

Както винаги всичко беше на ниво - където трябва се пипаше с чисти ръкавици, за да не остават следи по интериора. Отношението към колата и мен като клиент е нещото което винаги ме връща в техния гараж!

Потребителски аватар
Stefanov

Škoda Фен
Гараж: Skoda Octavia I 1.8 SLX 20V
Oktavia II 2.0 TDI Facelift

Мнение от Stefanov » 30.05.2018, 18:20:01

Искам да благодаря на Сами и Васко за перфектно свършената работа и отделеното време за новият ми автомобил. В най-кратки срокове бяха сменени масло на ДВГ, масло на скоростна кутия, спирачно масло, дискове, накладки, филтри, ремъци, ролки, водна помпа, почистване на АГР и колектор. Следва продължение в най-скоро време [smilie=thank_you2.gif] Скоро пак ще ги посетя.

Докторе ГОУЕМ си да знаеш браво

Потребителски аватар
Mad___Max

Škoda Фен
Гараж: Škoda Octavia Mk1 1.8 20V SLX

Мнение от Mad___Max » 02.06.2018, 08:45:28

Стефанов, не се прави на интересен, ами дай да я видим вече тази новата...
Много се криеш нещо...
;)

Не знам кой съм аз, ама не съм кой да е!!!
Не страдам от психично разстройство, наслаждавам му се!!!

Потребителски аватар
SeVo

Škoda Фен
Гараж: Octavia II BXE +

Мнение от SeVo » 21.06.2018, 15:26:42

Огромни благодарности на Самуил, че отдели време за смяна и препрограмиране на can gateway-а с цел подмяна на stream-a със swing.
Въпреки ужасния пек и нагрятата кола се навря под таблото, за да монтира новия модул.
Имаха работа, но отделиха малко време и да си поприказваме!
[smilie=thank_you2.gif]

Потребителски аватар
PVV

Ретро Škoda
Гараж: Skoda Octavia Super - 1963г. ELIŠKA
Skoda Superb 2.5 TDI - 2003 г. Бегача

Мнение от PVV » 22.07.2018, 15:50:51

Наложи се Таурана на сина от София да се ремонтира по Черноморието. Счупи му се кратуната, понеже е от известните 2,0 ТДИ на ВАГ до 2004г. Та се наложи Сами да се намеси здраво, пък и май доста километри е навъртяло тауранчето и бая гняс е събрало. Огромни благодарности на Самуил и неговия човек за прецизната и качествена работа. Сега остана сина да почерпи и мен и Самуил- единия , че му направи колата, а другия ,че му я взе от морето. ;)

Audirulzz

Škoda Фен

Мнение от Audirulzz » 22.07.2018, 16:00:32

Нека Сами каже какво е правил по главата... пък ти кажи какво ти е струвало

Отговори

Върни се в “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”