Еуратек

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
smoke

Škoda Фен

Гараж: Octavia II 2.0 TDI-PD BKD

Еуратек

Мнение от smoke »

Ето, решението е видно - Mitko се обажда на другия човек, дето има лайсни без да е трябвало да има, взема му лайсните и тогава всичко за всички ще е точно :D

Майтапя се, разбира се :D
milencv

Škoda Фен

Гараж: Октавия 4 комби 1.5 бензин, Ръчка, Едишън

Еуратек

Мнение от milencv »

Mitko написа: 11.06.2021, 02:36:42 Колеги @milencv, и @nik0lay, С какво ниво на оборудване са вашите О4ки и имате ли Декоративни прагове на вратите ?
Моята О4 е Едишън – и прагове си има – взел съм я на 28.04 от автомобили на склад (ако има значение датата). Иначе я няма екстрата „Изкуствена кожа на гърба на предните седалки” – която уж беше обявена за Едишън… Не че за мен точно това е от значение де.
Обаче – още при поръчването на колата – ми направи впечатление, че това което пише на сайта на Еуратек за съответното ниво на оборудване е едно, а това което получаваш може да е не баш точно такова.
Примерно при заявяването на купуването на колата – нали си носех разпечатка на това което купувам (stockCarDetail.pdf от сайта) - и в моя случай пишеше, че в покупката са включени и секретни болтове за колата. И при самото подписване на договора и приказката с продавача – какво е добре да си взема допълнително – викам „То секретни болтове гледам са включени….”. А продавача „Няма – не са включени – не ги гледайте тези списъци – не са много точни”. Не че едни тъпи болтове са нещо толкова важно – но въпроса е принципен.
Та съвета ми към тези които тепърва ще си купуват кола – разпечатвате си списъка с нещата (екстрите), които тази кола следва да има според сайта на Еуратек. И с този списък отделен разговор с продавача – точка по точка – всяко от описаните неща дали действително го има.
Аватар
Taratajki

ŠKODA MASTER

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Еуратек

Мнение от Taratajki »

Да си купиш Шкода от Еуратек е, като да си купиш Kinder Surprise, и то с дълготраен ефект [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
DoH_KuXoT

Škoda Фен²

Гараж: Passat B7 1.6tdi cayc

Еуратек

Мнение от DoH_KuXoT »

Тия секретни болтове бая пъти вече лъсват като проблем . Да не се окаже, че си имат някой много прибран служител, който продава болтове в OLX
Mitko

Škoda Фен

Гараж: Оctavia Mk4 1.5 DSG e-tec

Еуратек

Мнение от Mitko »

milencv написа: 11.06.2021, 12:17:50
Mitko написа: 11.06.2021, 02:36:42 Колеги @milencv, и @nik0lay, С какво ниво на оборудване са вашите О4ки и имате ли Декоративни прагове на вратите ?
Моята О4 е Едишън – и прагове си има – взел съм я на 28.04 от автомобили на склад (ако има значение датата). Иначе я няма екстрата „Изкуствена кожа на гърба на предните седалки” – която уж беше обявена за Едишън… Не че за мен точно това е от значение де.
Това е основното според ЕТ. Ако е била на склад е имала тези прагове. Ако е правена поръчка през завода през 2021 няма да ги има. Тоест при теб ги има защото не си чакал за сглобяване.

@andreev, твоят приятел с поръчка или от наличните е взимал колата ?
Аватар
andreev

Škoda Фен

Гараж: Škoda Octavia 4 RS, 2.0 TSI, 7DSG

Еуратек

Мнение от andreev »

Mitko написа: 11.06.2021, 14:39:12 поръчка или от наличните
Поръчка
nik0lay

Škoda Фен

Гараж: Skoda Octavia 1.5 Mhev Edition

Еуратек

Мнение от nik0lay »

Mitko написа: 11.06.2021, 02:36:42
andreev написа: 11.06.2021, 00:11:57 Мой приятел началото на март поръча Едишън и му бяха казали, че тези прагове отпадат, но в крайна сметка колата дойде и ги има.
Не знам защо се получава такова разминаване
Директно утре звъня в такъв случай пак в ЕТ Стара Загора с този довод. Дали мога да получа някакви координати на лично на твоят приятел (Име Град), за да имам стабилна позиция пред ЕТ ?

Колеги @milencv, и @nik0lay, С какво ниво на оборудване са вашите О4ки и имате ли Декоративни прагове на вратите ?
Аз съм с Едишън и нямам прагове.
Аватар
odo

ŠKODA MASTER

Гараж: Skoda Superb 3 TSI 4x4

Еуратек

Мнение от odo »

Според вас това масло на Халдекса даки е на 6 000 км и 9 месеца?
Сменено по фактура Ноември е ЕТ Надежда.
ИзображениеИзображениеИзображение
И до новото
Изображение
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245

Еуратек

Мнение от redalex »

Не съм експерт, ама маслата не мязат ли на подобен шит няколко седмици/месеца след като са сложени?
Особено ако някой не е почистил/сменил цедка/филтър...
Аватар
odo

ŠKODA MASTER

Гараж: Skoda Superb 3 TSI 4x4

Еуратек

Мнение от odo »

Приятел когато видя на първата снимка каза, че е добре, но след като му го изпратих снимката с ново се усъмни.
Публикувай отговор

Обратно към “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”