Еуратек

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
coverdale

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Еуратек

Мнение от coverdale »

То ако така можеше да се теглят пари по експертна оценка,сигурно половината щети нямаше ползвателите да ги оправят.Като в повечето случаи става въпрос за козметични проблеми.
При мен още на втория месец един камък ми цъфна предното стъкло.Заведох си щета,но не го смених а отидох да ме запълнят пукнатото.
Чак на четвъртата година го смених,щото и доста точки се посъбраха.
Човекът по застраховките в ЕТ Дружба преди беше в Надежда и е от много време там.
Когато съм ходил,винаги си е вършил работата.
Че не е много приказлив,вярно,ама не е затова там.
Аз за 16 години с Шкоди и взаимоотношения с Еуратек и Алианц,проблеми не съм имал.
Даже по-удобно и бързо ми е директно да завеждам щета в офиса им на Театър София.
Mitko

Škoda Фен

Гараж: Оctavia Mk4 1.5 DSG e-tec

Еуратек

Мнение от Mitko »

ИзображениеИзображениеКолеги имам следният казус. Февруари месец поръчах О4 пакет Едишън. Във февруарската оферта в пакета има описание на нещата, които се надграждат от Стайл. Прикачам и текста.

Казусът е следният. Колата вече е при мен от 20 дни , но преди няколко дни забелязах, че нямам декоративни прагове на вратите. Както виждате в пакета е описано, че тряба да имам на предни и задни врати. Днес ми се обади дилъра от Стара Загора (колата е поръчвана от там) и започна да ми разправя едни вафли, как тези прагове да били валидни само за коли на склад, а моята е била поръчка. От 2021 вече завода не ги слагал и някакви такива тъпотии . В ценовата листа няма нищо подобно обаче. То можеше да се окаже по тази логика, че и матричните фарове да валидни само за коли на склад.

Та понеже съм им набрал и за други неща около самото поръчване искам да ескалирам нещата нагоре и да си търся праговете или парите за тях 100лв са по каталог само предни. Имате ли предложения как да продължа, къде да се оплача на кой да звънна ?
Последно промяна от Mitko на 10.06.2021, 23:20:37, променено общо 1 път.
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245

Еуратек

Мнение от redalex »

Метричните фарове са матрични, но иначе ЕТ и шкода са малко смотани и недодялани в това отношение - в офертата за моята кола се споменаваха специални брандирани VRS стелки, които се оказа, че изобщо не съществуват в продуктовата гама [smilie=sarcastic.gif]
smoke

Škoda Фен

Гараж: Octavia II 2.0 TDI-PD BKD

Еуратек

Мнение от smoke »

Mitko написа: 10.06.2021, 22:26:18 То можеше да се окаже по тази логика, че и матричните фарове да валидни само за коли на склад.
По принцип сте прав. Но дори и да е тяхна грешка, не знам дали си заслужава горчилката, която ще Ви остане в устата от разправии и ескалиране на проблема нагоре. Все пак става въпрос за малка сума, а и взаимоотношенията Ви с Еуратек не свършват дотук, затова е добре да си останете с добри взаимоотношения.

Hint: По-добре им предложете да Ви дадат за тези пари едни гумени стелки (каквито със сигурност ще ви трябват на зима) и едни задни калобрани (ако не сте фен на мятането на камъни и кал по задните коли). А пък такива лайсни винаги после можете да си поръчате от briskoda.net или някои други такива.
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Еуратек

Мнение от Цецо75 »

Значи ако се запънеш - минимума който ще постигнеш е да си вземеш парите или да те компенсират с нещо на тази стойност. Щом го има в ценовата листа, това си е документ достатъчен за комисия за защита на потребителите. А проблемите дето ще им организираш ще им струват доста над тия 100 лв. та предполагам ако влезнеш малко по - настойчиво ще се разберете.
Бееееее.....
Mitko

Škoda Фен

Еуратек

Мнение от Mitko »

Въпросът е принципен. На мен едва ли ще ми се размине ако съм дал подписа си под някой документ , а после обясня, че това ми е подписа от 2020, а 2021 ми е нов почерка.
Аватар
Никола Иванов

Škoda Фен²

Гараж: Octavia 2 1.9TDI
Karoq 2.0TDI 4x4 DSG
Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от Никола Иванов »

Преди 3 години имах подобен проблем и ме свързаха с г-н Владимир Христов - шеф на отдел продажби.
v.hristov@skoda-auto.bg
Пробвайте да му опишете проблема и вероятно ще откликне.
Аватар
andreev

Škoda Фен

Гараж: Škoda Octavia 4 RS, 2.0 TSI, 7DSG

Еуратек

Мнение от andreev »

Мой приятел началото на март поръча Едишън и му бяха казали, че тези прагове отпадат, но в крайна сметка колата дойде и ги има.
Не знам защо се получава такова разминаване [smilie=fool.gif]
Mitko

Škoda Фен

Еуратек

Мнение от Mitko »

andreev написа: 11.06.2021, 00:11:57 Мой приятел началото на март поръча Едишън и му бяха казали, че тези прагове отпадат, но в крайна сметка колата дойде и ги има.
Не знам защо се получава такова разминаване
Директно утре звъня в такъв случай пак в ЕТ Стара Загора с този довод. Дали мога да получа някакви координати на лично на твоят приятел (Име Град), за да имам стабилна позиция пред ЕТ ?

Колеги @milencv, и @nik0lay, С какво ниво на оборудване са вашите О4ки и имате ли Декоративни прагове на вратите ?
Аватар
andreev

Škoda Фен

Гараж: Škoda Octavia 4 RS, 2.0 TSI, 7DSG

Еуратек

Мнение от andreev »

Mitko написа: 11.06.2021, 02:36:42 Дали мога да получа някакви координати на лично на твоят приятел (Име Град), за да имам стабилна позиция пред ЕТ ?
За Бургас става въпрос. Явно не всеки дилър е знаел, че отпадат от това оборудване, защото както споменах тук го бяха предупредили и той не ги очакваше като я поръча :) …вече как е станало така, че да ги има, не знам
Публикувай отговор

Обратно към “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”