Еуратек

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Rangel

ŠKODA MASTER

Гараж: Superb 3 TDI/140 kW/190к.c./7DSG/4х4

Еуратек

Мнение от Rangel »

@nrayanov, само да попитам, кое е по-важно самата кола или как някой ще те излъже да ти я продаде? Няма как търговец да ме откаже от колата, която съм си избрал... подкрепям Жорката, сами си се продават. Дано не бъркам името, но Георги Димитров беше човекът продал ни Супърба. Страшен пич!

Аватар
nrayanov

Škoda Ентусиаст

Гараж: Mitsubishi Outlander 2.0 MiVEC Instyle 4WD MY2020
Toyota Corolla 1.4 D4D Hatchback SOL 2WD MY2005
Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от nrayanov »

Най-важното за мен е да мога да пробвам колата, да има добра цена за това което предлага, да е с бензинов двигател, автоматични скорости, висок просвет, 4х4 и голям багажник. Дали ще е излязла от завод в Чехия, Германия или Япония не е чак толкова важно за мен. Предпочитам да си купя Шкода, но ако няма кой да ми я продаде бих си купил и друго.

Не искам да ме лъжат за да ми продадат автомобил, а поне да ми кажат колко ще струва придобиването му и поддържането му. Даването на оферта не ми се струва като операция, която отнема три работни дни, а те като нищо могат и да станат повече, освен ако във вторник сутринта Георги Писашки не ме изненада с оферта по имейл.

На Шкода автомобилите се продават сами, абсолютен факт, но това не означава че ако някой иска да те замеря с пари, трябва да не му обръщаш внимание, нали? ;)

Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от bega4kata »

Хаха, така си е. Те сами си се продават, но това не пречи да остави горчивина в мен или клиента от отношението спрямо отстъпка в цената. Аз пак там ще отида [smilie=sarcastic.gif], те го знаят. Просто и други неща повлияха при мен. Жената започна работа и на паркинга където ще го спира, по цял ден ще го пече слънце и ще го серат чайките. А и ще ходи на работа с по-хубава кола от шефа на банката. Малко тъпо. Бачка за не много ,ходи с кола за 90х.
А,ако е за мен.... Той ще е поредния паметник в двора и няма да се кара. Нямам и място вече ще станат 4 коли(имам 1 старо Поло и то не ми се продава, Октавията е ясно че за 30 няма да я дам [smilie=sarcastic.gif] ).
Въпроса е, че може да са по учтиви, да те направят да се почувстваш специален.... има си маркетингови техники и трикове. Те са им чужди обаче на Ет. В Автотрейд не е така. Правят отстъпки, подаръци, доставят ти точния мозел за тестдрайв и т.н. Илияна ми го каза право в очите. Заради това което ме попита Самуиле, изтървах още 2 Кодияка рс. Отидоха хората при други марки! Не ни позволяват повече от 5% за рс.
И като гледам аз, скъсали са се да ги продават рс-ите [smilie=sarcastic.gif]. Само 1 във Варна. А от другите-стандартните Коодита е пълно.
За някой може 80-90х да не са много пари, но за мен са много. Искам като ги давам, да се почувствам специален и да имам разумната отстъпка която искам.
Последно промяна от bega4kata на 24.05.2020, 17:17:55, променено общо 1 път.
Revo stg3

konstantin80

Škoda Фен

Гараж: Megane III 1.9 dci

Еуратек

Мнение от konstantin80 »

Нали има 60-70 % спад в продажбите, колко да са заети ?

Аватар
odo

ŠKODA MASTER

Гараж: Skoda Superb 3 TSI 4x4
Skoda Fabia 3 TSI 7DSG

Еуратек

Мнение от odo »

nrayanov написа:
24.05.2020, 10:50:28
Ако вторник не ми пратят оферта, направо вземам Аутлендъра и много им здраве на Еуратек.
Като бивш собственик на такъв модел силно ти препоръчвам да търсиш нещо друго.

Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Еуратек

Мнение от Taratajki »

Как си купих аз фабията. Отидохме с жената до Надежда, да разглеждаме. Уж избирахме още. Бяхме се спрели до кола в клас "Б". Къде по финансови причини, къде, че не ни е нужна по голяма кола. И "мерехме" Фабия и Рапид. Рапид не ни грабна нещо. Спейсбек с малък багажник, другия с голям, ама не е комби. И Фабия комби ни се стори добър избор, имаше климатроник, 4 гуми, ел. стъкла, кожени волан и лост, лещи на фаровете, абе бъкана с екстри [smilie=sarcastic.gif]
И седнахме при единият от търговците, Любомир Иванов се казва, викам му, искам е такава една и му посочих експоната. Човека погледна нещо на компютъра, каза, имаме на склад, кога я искате? Казвам, кога може да я имаме? И той взе да смята нещо, па вика, ама аз отпуска ще излизам, е колежката ще задвижи нещата. Аз му казах, че не ми е зор, като се върне. Само да ми я запази. Човека си кара ските, аз спокойно си оправих лизинги, глупости. Като се върна ми звънна, вика колата ще е готова след 3 дни. Аз тогава го питах какъв цвят ще бъде, и тя се оказа един от двата цвята, които исках, капучинобежаво [smilie=sarcastic.gif]
И като отидох да подписваме, той вика, такива клиенти не съм имал. Нито зор да ми дават, нито претенции, все едно бира си купи.
Няма случай, да не се качвам в колата с удоволствие. Всеки километър с нея ми доставя кеф.
После ходихме на тестдрайв шоу на Шкода и карах О3, и си мислех, че и такава ще имам. Много ме грабна, точно 2.0 tdi карах с ръчни скорости, много ми хареса. И след година ми я купиха от фирмата. Само че, цвета не уцелиха, исках синя, ама имам сива [smilie=pardon.gif]
Според мен, не оставяйте усещането за обида да повлияе на избора ви. Аз не бих. Не бих бил щастлив. Настоявайте, натискайте за своето. И ще е по голямо удоволствието. Не прехвърляйте вината върху желаната кола, вещ, каквото и да е.

Аватар
nrayanov

Škoda Ентусиаст

Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от nrayanov »

Taratajki написа:
24.05.2020, 17:39:14
Не прехвърляйте вината върху желаната кола, вещ, каквото и да е.
Просто твърдя че Еуратек не се стараят да привлекат и оставят добри чуства у потенциалните си купувачи.

Rangel

ŠKODA MASTER

Еуратек

Мнение от Rangel »

В моя случай, точно търговеца ме запази. Карах Скаута, обявиха ми 62к и направо хубав ден им пожелах, човекът вика ела имаме тестови Супърб и наличен за 64500, викам “ооо дизел не”, след 5 мин. ме убеди, след което за под седмица мисля ми го връчи.

Аватар
nrayanov

Škoda Ентусиаст

Обратна връзка:

Еуратек

Мнение от nrayanov »

Как те убедиха да си купиш дизел? Въпреки, че ти май караш доста и извънградско, може би ти излиза сметката. :)

Rangel

ŠKODA MASTER

Еуратек

Мнение от Rangel »

Фирмата ми плаща горивото. Шефа каза вземи бензин, демек нямаше ядове. Идея нямам, свърши си работата човека. И тук бях писал, че не искам повече дизел, е... дизел карам :)

Публикувай отговор

Обратно към “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”