Günter Service - гаражът на Сами! - Варна

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
Morkova

Škoda Racer

Гараж: Skoda Fabia vRS '05
Skoda Felicia 1,3 '99

Günter Service - гаражът на Сами! - Варна

Мнение от Morkova »

Искам да благодаря на Сами, че миналия ден приe Голфа на едно приятелче инцидентно. Обърна специално внимание на колата, диагностика и даде ценни съвети.В сервиза се засякох и с виден софийски колега с проблем в задните спирачни апарати. За разлика от Трансексперт-София дето немогат да сложат едни накладки като хората, Сами, бързо оправи проблема! Сами, голям си!
Последно промяна от Morkova на 24.02.2015, 22:50:32, променено общо 1 път.
Аватар
micyri

Škoda Ентусиаст

Гараж: пенсионирана бегачка Škoda Octavia 1.8 20V AGN 125 PS
Škoda Octavia Combi 2.0 TDI DSG 140 PS
Обратна връзка:

Re: Günter Service - Сами Варна!

Мнение от micyri »

И аз искам да изкажа големите си благодарности към "Gunter service",винаги след обаждане намират време за моята кола.Сами знам че не е леко с нея ,но още малко потрай :)
Аватар
Тонката

Почетен член

Гараж: Октавия-2
Обратна връзка:

Мнение от Тонката »

Сами ако аз бях коректен колкото теб досега да съм ти донесъл лепенките :) . Тези дни ще мина да Ви видя.
Bumer
Гараж: За сега Бмв е46 ;)

Мнение от Bumer »

[smilie=new_russian.gif] Страхотен сервиз, страхотно отношение.
Аватар
elmo
Гараж: Octavia 2, 1.9TDI BXE, manual

Мнение от elmo »

Само положителни думи от мен за сервизЪТ!
Аватар
La Furia Roja

Škoda Racer

Гараж: Skoda Octavia V/RS APR Stage 3 IS38
Обратна връзка:

Мнение от La Furia Roja »

Аз каквото и да кажа за Самуил и Васко ще е малко.Ето само списък с подобрения по РСката ми:
1.Пълно оледяване на колата-плафони предни и задни,жабка светлина,подсветки странични огледала,осветление багажник,задни мигачи,задна скорост светлина,заден номер осветление,интериорно осветление в краката отпред и отзад,габарити.
Предстои оледяване на предни мигачи,халогени,светлини в предните врати в корите.
Евентуално и на Задна светлина мъгла-Каза ми се,че това е мнооооого голямо вече гевезене............смайл смайл смайл.
2.Амортисьорчета преден капак.
3.Халогени следене ъгъла на завоя
4.ВРС копче с червен диод.
5.Капачета на предните супорти на спирачките в черен цвят с сиво ВРС лого.
6.Поставяне на ВРС лого на задните прагове и на ръчките на предните седалки.
7.Поставяне на червен кожен калъф на ръкохватката на ръчната спирачка.
8.Поставяне на ДТМ спойлер под предната броня.
9.Предстои поставяне на фуутрест
10.Това всичкото бе направено и на бялото комби РС на брата като на всичкото отгоре Самуил го разхожда из Варна при Тони бояджията за безкрайни гевезелъци,като боядисване на спойлери,дъно на багажник,поставяне на ленти по задната врата и колко още работи,които ще забравя да изброя.
Отношението на Сами и Васко към клиента е уникално.Прямота и яснота в общуването и какво се прави по колата се обяснява в подробности,които и човек като мен,който е много далеко от тяхната тематика ще разбере.Винаги съм казвал,че съм щастливец,че само на 85км от мястото където живея има подобен сервиз с тези двамата юнаци.
Аватар
audiceco

Škoda Ентусиаст

Гараж: Ford S-max 2.2 TDCI 6-tronic 200 h.p.
Обратна връзка:

Мнение от audiceco »

Сами може ли да ми кажеш 2.0 TDI BMM разбива ли леглата на дюзите? Често срещан проблем ли е при него?
Изображение
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Мнение от bega4kata »

Те вс.П.Д.резбиват.Не е често срещан проблем при този мотор.
GUNTER SERVICE Изображение
Batkrassi

Günter Service - Сами Варна!

Мнение от Batkrassi »

Благодарности на Сами и от мен - уникално отношение и перфектна работа. След като чипоса А6цата преди година, днес направихме чип и на Туарега. Големия ГоУф е като нов.

Още веднъж ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на Сами и Васко за перфектната работа! Продължавайте все така
Аватар
Бай Миле-Шивача

Škoda Racer

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl killer
Обратна връзка:

Günter Service - Сами Варна!

Мнение от Бай Миле-Шивача »

La Furia Roja написа:Аз каквото и да кажа за Самуил и Васко ще е малко.Ето само списък с подобрения по РСката ми:
1.Пълно оледяване на колата-плафони предни и задни,жабка светлина,подсветки странични огледала,осветление багажник,задни мигачи,задна скорост светлина,заден номер осветление,интериорно осветление в краката отпред и отзад,габарити.
Предстои оледяване на предни мигачи,халогени,светлини в предните врати в корите.
Евентуално и на Задна светлина мъгла-Каза ми се,че това е мнооооого голямо вече гевезене............смайл смайл смайл.
2.Амортисьорчета преден капак.
3.Халогени следене ъгъла на завоя
4.ВРС копче с червен диод.
5.Капачета на предните супорти на спирачките в черен цвят с сиво ВРС лого.
6.Поставяне на ВРС лого на задните прагове и на ръчките на предните седалки.
7.Поставяне на червен кожен калъф на ръкохватката на ръчната спирачка.
8.Поставяне на ДТМ спойлер под предната броня.
9.Предстои поставяне на фуутрест
10.Това всичкото бе направено и на бялото комби РС на брата като на всичкото отгоре Самуил го разхожда из Варна при Тони бояджията за безкрайни гевезелъци,като боядисване на спойлери,дъно на багажник,поставяне на ленти по задната врата и колко още работи,които ще забравя да изброя.
Отношението на Сами и Васко към клиента е уникално.Прямота и яснота в общуването и какво се прави по колата се обяснява в подробности,които и човек като мен,който е много далеко от тяхната тематика ще разбере.Винаги съм казвал,че съм щастливец,че само на 85км от мястото където живея има подобен сервиз с тези двамата юнаци.
Аз нямам какво да добавя от всичко изброено по горе...
Шапка ви свалям Сами и Васко, благодаря ви !!!
Цун-цун, гуш-гуш!
60 и 70.....130 :))
Публикувай отговор

Обратно към “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”