Günter Service - гаражът на Сами! - Варна

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
nominal
Гараж: Skoda Oktavia Mk2 VRS 2.0TSI 200HP

Мнение от nominal »

Здравейте на всички, от скоро съм собственик на Skoda Octavia II vRS и все още съм в процес на изучаване на автомобила, вчера ми изгасна ксенон лампата на десният фар, опитах се да го сменя сам, но нямах необходимите инструменти и реших да не рискувам да не разваля нещо, реших да звънна на Günter Service, бях много приятно изненадан, доволен и щастлив, че не ми отказаха услугата те да ми я сменят. Приятни, учтиви и отзивчиви хора :) Даже ми записаха и час за преглед на колата :)
Аватар
Dzhelebov

Škoda Фен

Гараж: Skoda Superb 2018 2.0TDI 190cv 4x4 L&K 7DSG

Мнение от Dzhelebov »

Днес по съвет на съфорумници посетих Gunter Service във Варна.
Смяна на масло в халдекса, диференциал и раздатка. От снимките се вижда в какво състояние беше цедката на халдекса - сега е като нова!
За момчетата Сами и Васко мога да кажа само положителни неща, ще напиша на какво обърнах внимание, което много ми хареса:
Много спокойно работят, няма нерви, всичко се оглежда и се премисля преди да се действа, няма празни ходове, да не говорим за чукове и майки. Според мен това е важно защото не се действа на принципа проба-грешка, както съм виждал на доста места.
Поддържа се чисто и подредено - ако капне някъде нещо, то моментално се взема парцала и след това се продължава с работата - това определено говори и за характера на момчетата - няма джаста праста, а точно обратното, хора на които спокойно да довериш автомобила си и да си спокоен, че всичко ще се случи какво трябва.
Отделно си личи, че си харесват работата, което е от изключително значение, защото към автомобила ми се подходи персонално като към пациент в частна болница снеобходимото внимание.
Определено ме спечелиха за техен клиент, евала за желанието и подхода!

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Мнение от bega4kata »

:)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
GUNTER SERVICE Изображение
Аватар
intense

Škoda Ентусиаст

Гараж: Octavia 3 FL 1.8 TSI DSG

Мнение от intense »

@bega4kata, пиши и евентуалните километри. За статистиката:)
Аватар
Dzhelebov

Škoda Фен

Мнение от Dzhelebov »

intense написа: 20.04.2021, 15:28:06 пиши и евентуалните километри. За статистиката:)
За статистиката - 129 290 км
Жидовица

Škoda Фен

Гараж: WV Pasat B5 Sedan TDI 131 кс 2004
Skoda Octavia Kombi 3, 2.0 TDI, 184 кс. 4x4 6DSG 2016

Мнение от Жидовица »

Dzhelebov, колега колко ти струва това обслужване?
Когато печелиш -не знаеш какво губиш.
Когато губиш -не знаеш какво печелиш.
Аватар
Dzhelebov

Škoda Фен

Мнение от Dzhelebov »

Жидовица написа: 20.04.2021, 23:24:52 Dzhelebov, колега колко ти струва това обслужване?
Не знам дали мога да пиша тук цени, но ако звъннеш на 0896670196 - Сами, съм убеден, че ще останеш доволен/а.
voodoo_13
Гараж: Octavia 2.0tdi 16v

Мнение от voodoo_13 »

Благодаря отново момчета за отличната работа със смяната на радиатор климатик.Изображение
Аватар
zorozlatanov

Škoda Фен

Гараж: Skoda Octavia III Combi 2,0TDI, 6DSG
VW T-Rock 2,0 TSI 7DSG 4x4
RAM Bike XC Twoo
Обратна връзка:

Мнение от zorozlatanov »

Благодаря на Самуил за пореден път! [smilie=thank_you2.gif]
Отидох за кратко, за да се видим и да му споделя за проблема, който имам, а той е, че от половин година при 760об/мин, т.е на празни обороти се чува чукане покрай средната конзола и в дъното на пасажерското място. Заради това чукане набедих маховика и даже си купих такъв [smilie=pardon.gif] . Оказа се, че едната тръба на климатика опира някъде в купето и когато има повече вибрации т.е на празни обороти тя си почуква доволно за нея и побъркващо за мен. Лек напън на тръбите и всичко спря. [smilie=yahoo.gif]
peyopetrishki

Škoda Ентусиаст

Гараж: Passat Alltrack 2.0bi-TDI

Мнение от peyopetrishki »

zorozlatanov написа: 16.06.2021, 15:35:56 даже си купих такъв
[smilie=search.gif]
Публикувай отговор

Обратно към “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”