Попитай майстора?

Впечатления от сервизите, които посещавате за вашата любима Шкода. Теми на Партньорите на СНЦ ШФБ
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
shpeki

Škoda Фен

Попитай майстора?

Мнение от shpeki »

Наскоро четох и темата на Явор за Супърба. Разбира се повечето хора не посочват конкретни сервизи.
Аз прекалено отдавна съм ходил за да има значение мнението ми, но май работят по същия начин. Взимат пари за несвършена работа и не могат да свършат работа. Имам примери и от ауди форума но няма смисъл от тях тук.
peyopetrishki

Škoda Ентусиаст

Гараж: Passat Alltrack 2.0bi-TDI

Попитай майстора?

Мнение от peyopetrishki »

Аз да попитам. Адблуто се харчи само по време на регенерация или и в движение?
kolyo b8

Škoda Фен

Гараж: Passat Variant B8.5 2.0 TDI DTSB/ DSG7

Попитай майстора?

Мнение от kolyo b8 »

Когато работи двигателя т.е в движение
_A_

Škoda Фен

Гараж: N/A

Попитай майстора?

Мнение от _A_ »

Истината, че това ще ми е обица на ухото. От много хвалене на този сервиз и от личното ми разочарование от друг тук хвален, накрая пак опирам до оторизирания. Но нямам навика да храня сервизите. Ако са сбъркали фатално ще го оповестя, но тук става въпрос за елементарни човешки отношения - да ми кажат, че не могат да се справят, а не да държат колата повече от 5 дена и да ѝ навъртят 300 км., за да тестват нещата.

В другият хвален сервиз, човека ме взе за канарче и направо ме канеше да отремонтирам нещо за не малка сума, без дори да има нужда, както видях от диагностиките в последствие.

Жалко, че в Еуратек нямат по ранни часове за сервиз и трябва да чакам до другата седмица, защото човека, с когото говорех, предполага, че като налеят софтуера ще се оправи, но не иска да дава гаранции без колата да е при него.

И да завърша, накратко, не си взимайте кола с адблу [smilie=hunter.gif] и въпреки, че съм доволен като цяло от колата, лека по лека се оказва, че това не е моя автомобил.

П.П. Като имам инфо ще ви ъпдейтна.
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Попитай майстора?

Мнение от Цецо75 »

Абе това обяснение със софтуер, дето го дават от ЕТ, на мен ми звучи бая тъпо.

Ако беше софтуер, всичките такива супърби щяха да светят на коледна елха. Ама май засега са само 2 случаите във форума.

Това първо, второ - бах тоя софтуер, дето не могат да го оправят 1 година вече.

Някой май си намира лесно оправдание в ЕТ ли е, в Шкода ли е....
Бееееее.....
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Попитай майстора?

Мнение от BlackPearl »

Така,
Заради системно нарушаване и неспазване на червен текст, един колега е в почивка.
Следват и други, че явно имат желание да не се съобразяват , а да си карат по техен начин. [smilie=music.gif]
Придържайте се към темата!
Изображение
Аватар
kalata

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 2 Elegance 2.0 TDI-PD DSG, 2007

Попитай майстора?

Мнение от kalata »

Брей, тука пак някаква драма станала.

Така и не разбрах кой какво написал.

И нали уж беше хубаво да се пише, когато някой е недоволен от даден сервиз - да било в помощ на останалите.

И понеже има хора, които много препоръчват сервиз Трансексперт - ами аз не съм доволен от този сервиз. Историята ми е поостаряла вече, но е факт, че не си свършиха работата тогава.
"Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича недозавиване; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за свръхзавиване" - Walter Röhrl
Rangel

ŠKODA MASTER

Гараж: Superb 3 TDI/140 kW/190к.c./7DSG/4х4

Попитай майстора?

Мнение от Rangel »

Нищо не си изпуснал, изобщо нямаше общо със сервизите и с темата.
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Попитай майстора?

Мнение от BlackPearl »

kalata написа: 24.08.2021, 17:05:40 Така и не разбрах кой какво написал.

И нали уж беше хубаво да се пише, когато някой е недоволен от даден сервиз - да било в помощ на останалите.
Все пак оценяването е с + или - (палец нагоре/надолу). Няма се сърдим за минуси сега, нали за това са опция.
Сам си го написал в мнението си.
Аз съм се обосновал защо: червен шрифт и системното му нарушаване. Ако беше отделил (може и да си) 5 минути, щеше да видиш, че развитието на темата не е засегнато и се пишат неща само по темата / позитиви и негативи за сервизите. Затрит беше спап, обиди и личностни нападки.
Личното ми мнение, не познавам Евгени, знам се с Цецо- 2 пъти съм го виждал и сме говорили.
Това, че те са добри майстори , не значи, че някой техен майстор не може да се издъни- хора сме все пак.
Има го в живота, човек се учи постоянно. Има я статистическата грешка [smilie=music.gif] .
Аз лично, като страничен наблюдател съм казал не един път за Д-броса. Евала, че има толкова клиенти, ама като му видя сервиза ФУЛ вътре, не можеш да мръднеш една кола....нека има работа. Но когато (лично мнение) започнеш да надскачаш възможностите си и тези на персонала с по-голямо количество, неминуемо бързината, желанието,а дори и стреса си оказват влияние!
Изображение
Аватар
The Hooligan

Škoda Racer

Гараж: FreakOBoost

Попитай майстора?

Мнение от The Hooligan »

igeorgiev82 написа: 25.08.2021, 23:03:21 Маджо,сменях масло и цялостен преглед на колата правих
Значи ти е била извършена услуга, за която нямаш претенция, че е некачествена.
igeorgiev82 написа: 25.08.2021, 23:03:21 Ама да ми обявят цена ×3
И тук стигаме до истината, че ти не си доволен от сервиза като цяло, щото ти е дадена висока цена за нещо.
Благодаря!

Другите щуротии не ме вълнуват, но ако се замислиш, цяла врява дето се вдига е за нищо и няма как да очакваш нещо насреща.
Публикувай отговор

Обратно към “Шкода Сервизи, Форумни майстори, Партньори”