Добре дошли в ШКОДА ФОРУМ! Моля, регистрирайте се за да вземете участие в дискусиите.
Намерете ни във Facebook Изображение || Google+ Изображение || Instagram Изображение

>>> Вземете своята брандирана Шкода Форум чаша! <<<

Четвърти Национален Събор на Шкода Форум България - Мнения, критика, препоръки

Теми свързани с организацията и провеждането на срещи на ŠKODA ФОРУМ България

Как оценявате 4-ти Събор на Шкода Форум България?

Анкетата завърши на 17.07.2019, 17:26:32

Отлично
55
96%
Има нужда от още подобрения
2
4%
Не ми допадна
0
Няма гласове

Общо гласове: 57

Потребителски аватар
admin

Site Admin
Гараж: Шкода
Контакти:

Мнение от admin » 07.07.2019, 17:26:32

Нека тук изразим мненията си относно 4-ти събор на Шкода Форум.
Моля, присъствалите на събора да гласуват.

Напомняне!
Моля, който успя да се сдобие с брандирана халба за бира, да има предвид, че измиването НЕ СЕ препоръчва да е в миялна машина [smilie=pardon.gif]

Новият Шкода Форум в България
www.skoda-bg.com

Потребителски аватар
EL_GRADO

Škoda Фен
Гараж: Skoda Octavia MK3

Мнение от EL_GRADO » 07.07.2019, 18:56:42

Беше един уникален уикенд.
Организацията беше на високо ниво, едно голямо благодаря от нашето семейство към всички, който се постараха да се чустваме добре.
Евала на всички, страхотни сте!!!

Десен 2
Стооо
Ляв 2-на хоризонта

Потребителски аватар
igeorgiev82

Škoda Ludicrous
Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Мнение от igeorgiev82 » 07.07.2019, 19:00:50

Аз като присъстващ,за няколко часа в събота,мога да кажа,че си изкарах чудесно на пистата!Благодарности на организаторите и всички присъстващи!

Потребителски аватар
todor87

Škoda Racer
Гараж: Skoda Superb 3 Combi 2.0 TSI Revo Stg3~390hp
Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190hp M/T

Мнение от todor87 » 07.07.2019, 19:49:43

BlackPearl написа:
07.07.2019, 13:30:53
Последният да затвори вратата.
Изображение
Този пост ме разчувства!
Явно сега осъзнах, че свърши :`(

Иначе си изкарахме чудесно със семейството.
Перфектна организация, яка компания, скаричка, биричка, смях, чудесно време, абе голям кеф...
На пистата супер адреналин, "шиха" ме, аз "ших", поизтъркахме малко гума и феродо...купон голям.
Огромен поклон за всички Колеги участвали в подготовката и осъществяването на събитието!
Евала на всички останали гости като мен, за приятелската и положителна атмосфера!
Щастлив съм, че станах и бях част от събора.
Също така благодаря за наградите.
За мен беше чест!

Отново, Поклон машини и до скоро [smilie=hi.gif]

Изображение & Изображение
tuned by Performance99
and DSG-doctor BG

Потребителски аватар
zar

Škoda Ентусиаст
Гараж: О2 Scout ,Powered by NOx

Мнение от zar » 07.07.2019, 20:26:04

Огромни благодарности на всички присъстващи и най-вече на организаторите на това прекрасно събитие!Както винаги всички дадохте най-доброто от себе си браво

Dieselgate Team member

Потребителски аватар
BlackPearl

Site Admin
Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Контакти:

Мнение от BlackPearl » 07.07.2019, 21:06:12

Да драсна и аз няколко реда.
(Не се оплаквам, а казвам реално) Лично за мен, един от най-изтощаващите събори- психически и физически(то там е ясно).
Къде ме бъзикат Тишката (на Хитър Петър ) и най-вече Пепи- печатаря: Айде, 3 дни стрес тест започват за теб.
И миналата година казах: Всяка година изискванита стават все повече, ангажиментите и нещата за отмятане-също, но това разбира се не ни спира, напротив.
Очаквах, че ще се получи бройка и посещение както беше през миналата година, може би и малко по-малко. Около 60-70автомобила. (Миналата година бяхме 76)
Оказа се обаче, че съм сбъркал.
На Събор 2019 имаше точно 90 коли (87 са по списък и 3 не са записани(реално те не влязоха на поляната, а една Фабия от Габрово дойде за 1 час).
По едно време на поляната имаше 65 коли и над 200 човека.

Много съм доволен като цяло: Аз, все търся кусурите и негативите за да можем да ги изчистваме за в бъдеще. За това е и темата за впечатления и критика.
Бяхме стегнати в организацията,всички свързани с организацията бяха перфектни.
Настроението и емоцията си беше на макс, времето беше също благоприятно настроено. От доста време не бяхме изкарвали Събор без да ни вали изобщо.

П.С: Дори Мариана (момичето , къде има магазин в Манастира за сувенири и е винаги там като правим Събор) ми вика: Ей,винаги много яко си изкарвате, весело ,забавно, ще дойда и аз вечерта на купона. Дойде , смя с нашите простотии до към 03:00ч.Големи сте веселяци, то много яко си изкарвате, много позитивна и весела атмосфера каза.
Вечерите, като цяло са винаги забавни и силни. Няма как да няма "групички" и по градове.
Игрите: Мисля, че допаднаха на аудиторията?

Моите "пропуски/забележки.(някой бяха коригирани).
Петък: Всеки идва, някой след работа, нормално е хората да са изморени. Морковчето заспа на масата и си легна рано. Масите не бяха разположени компактно под 6те шатри. За Събота вечерта, вече това беше изчистено, масите бяха по компактно подредени и на по-гъсто, бяхме всички под шатрите.
Хората останаха до по-късно, Миролюбов (понеже го бяха пуснали свободно) искаше да си навакса за 3 месеца напред. Не може да го изгоним и накараме да си легне до 05:00ч. Nicolas и той. От 01:00 си тръгва 3-4 пъти и все се връша и казва: Аз още малко ще остана.
Бирата- бирата свърши около 22:00ч. в Събота (6 Кега си заминаха), там (аз не пия) не мога да кажа: Ок ли е, не е ли. Може би още 1 кег трябваше да има.

Благодарих на всички по микрофона, някои ги казах поименно, някои ги пропуснах, за което им се извинявам.
На Никола Иванов, че за пореден път беше неотлъчно с мен на пистата със светофара и помагаше за организацията.
На Самуил, който също беше на пистата през цялото време и въпреки, че не кара 3 часа стоя и помагаше.
На Иван Петров за помоща със Скалата на ЕУРАТЕК, на Пламен Панчев от ЕУРАТЕК Стара Загора
На сина на Иван, не спря и той 2 дни да снима с фотоапарата и да търси, ъгли, кадри. Заедно с Ивчо и Енцо (разбира се) - голямо благодаря.

Аз като цяло както винаги не мога се видя и да си поговоря със всички , но вечерите си бяха много силни. Миролюбов, Милчан и Моркова за пореден път избиха рибата. Втората вечер се бяха събрали, семейството на Моркова до Милчо и Мегито- СРОДЯВАТ СЕ. Зет ще му става Моркова. Уговаряха зестрата.
Не знам за останалите нови колеги как е, но Симо - SimonSez , който ни беше съквартирант му хареса. И то как няма....с такива съквартиранти, като мен и Моркова и като Тошето, Калоян, Сами...за тунинг..... Трябва да направим залози, на какъв стейдж ще скочи.

Това е като цяло по-сбито. Благодаря на всички колеги (да не изброявам поименно, да не изтърва някой пак без да искам), които ни уважиха за 2-3часа, за пистата само, за Събота или за вечерните купони.
Надявам се да сте останали доволни.

Имам и много друго за писане/казване, впечатления, но ще го споделя на Есенната Среща на ОС.

Поздрави!

Изображение

Потребителски аватар
JORDITO

Почетен член
Гараж: Skoda Octavia III 1.6TDI-CR, 105PS

Мнение от JORDITO » 07.07.2019, 21:27:32

Благодаря и аз на организаторите и всички присъстващи за атмосферата и доброто настроение. Това беше мой трети събор и мога да кажа,че най-накрая улучихме чудесно време.
Първият път изпукахме от жега на пистата и на поляната, вторият път ни удави яко дъжд, сега беше идеално. Може би смяната на датата с една седмица по-късно е добро попадение.
Искрен както винаги, като реклама на Дурасел. Не му свършват батериите [smilie=sarcastic.gif]
Поклон и още веднъж голямо благодаря!

Моята тема за колата : Škoda Octavia III Комби 1.6 TDI-CR 105 PS

Потребителски аватар
nicolas

Škoda Мод
Гараж: Škoda OCTAVIA 2 TDI, AUDI A4 TFSI
Контакти:

Мнение от nicolas » 07.07.2019, 21:28:13

ВЕЛИКИ СТЕ!
Малко ми е кофти че свърши, беше толкова прекрасно, че просто едно благодаря ми е твърде малко, но все пак БЛАГОДАРЯ ВИ!
На всички, които сте виновни това събитие да бъде реалност!
Не ми се тръгваше наистина, нито снощи, нито днес. Дори моите сестри, които дойдоха снощи останаха толкова доволни,че вече се оглеждат да си купят Шкода и да присъстват на всички събития!

Прекрасни хора, чудесно настроение! Струва си приятели, струва си! Продължаваме...

Потребителски аватар
BlackPearl

Site Admin
Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Контакти:

Мнение от BlackPearl » 07.07.2019, 21:41:35

A, още два минуса.
Митак, може ли така да минеш с ръчичка спойлера бе. [smilie=sarcastic.gif]
И още нещо: Кой открадна / взе на Златко- zorozlatanov сандалите. [smilie=sarcastic.gif]

Изображение

Потребителски аватар
nicolas

Škoda Мод
Гараж: Škoda OCTAVIA 2 TDI, AUDI A4 TFSI
Контакти:

Мнение от nicolas » 07.07.2019, 22:12:06

BlackPearl написа:
07.07.2019, 21:41:35
Митак, може ли така да минеш с ръчичка спойлера бе. [smilie=sarcastic.gif]
Малии, излагация, оставих си отпечатъците на спойлера [smilie=pardon.gif]
И аз се сетих за един минус, до 3:30 седях и пак не ми пусна Кондукторът [smilie=sarcastic.gif]

Отговори

Върни се в “Срещи на Шкода Фенове”