Добре дошли в ШКОДА ФОРУМ! Моля, регистрирайте се за да вземете участие в дискусиите.
Намерете ни във Facebook Изображение || Google+ Изображение || Instagram Изображение

>>> Вземете своята брандирана Шкода Форум чаша! <<<

Четвърти Национален Събор на Шкода Форум България - Мнения, критика, препоръки

Теми свързани с организацията и провеждането на срещи на ŠKODA ФОРУМ България

Как оценявате 4-ти Събор на Шкода Форум България?

Анкетата завърши на 17.07.2019, 17:26:32

Отлично
55
96%
Има нужда от още подобрения
2
4%
Не ми допадна
0
Няма гласове

Общо гласове: 57

528-fen
Гараж: BMW 528I Tuned

Мнение от 528-fen » 07.07.2019, 22:14:26

Благодарим за приема с хибрида! Изкарахме си страхотно и на пистата и на поляната цялото семейство! Огромен поклон и благодарност за организацията и всеотдайността на целия екип [smilie=thank_you2.gif] Кеговете с бира щяха да стигнат ,ако не се изсипваше пяната(трябва инструкция за употреба на машината за бира) Евала на Искрен за енергията и шоуто което прави постоянно(дурасел не важи пред него [smilie=sarcastic.gif] )Корема още ме боли от смях ! Благодаря и за възможността да покарам на пистата, беше страшен купон!!! До нови срещи [smilie=music.gif] браво

Потребителски аватар
bega4kata

Škoda Мод
Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Контакти:

Мнение от bega4kata » 07.07.2019, 22:29:59

За мен беше 11-ти Събор.Отново си изкарахме чудесно със семейството. Вечерта на поляната-игрите, барбекюто, приятната компания, сладките приказки, живия огън.... децата край отъня... кога друг път ще изживеят такова нещо :) Много деца, много веселба, много щастливи хора, семейства... какво повече да искаш от Събор.

Revo stg3

Потребителски аватар
pechatara

Почетен член
Гараж: Октавия 1 AHF chiptuning bega4kata
Контакти:

Мнение от pechatara » 07.07.2019, 22:44:13

Голямото семейство на Шкода Форум България се събра. За пети, пореден път, доказахме, че
с желание и позитивна енергия всичко е възможно! Най-якият събор досега! Време, участници, настроение-
всичко беше на макс. Това е пътят.
Уникални сме, ей! браво

Потребителски аватар
SeVo

Škoda Фен²
Гараж: Octavia II BXE +

Мнение от SeVo » 07.07.2019, 22:46:59

Страхотен събор!
[smilie=thank_you2.gif]
Щерката май е доволна, нищо че спеше на получаването на грамотата за най-малък участник...
[smilie=sarcastic.gif]
Племенникът заяви, че догодина иска пак!
Разбирайте - дядо му трябва да го доведе пак!
[smilie=pardon.gif]
Съжалявам, че Стефанов не можа да присъства поради здравословни проблеми. Щеше неговият син да е най-малкият участник...
Нищо, догодина е той! ...Ако някой не се обеби до тогава.

Потребителски аватар
coverdale

Škoda Ентусиаст
Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Мнение от coverdale » 07.07.2019, 22:48:43

Нямам думи!
Благодаря!
До нови срещи! [smilie=thank_you2.gif]

Потребителски аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER
Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 » 07.07.2019, 22:51:14

Аз си изкарах супер!

Само с игрите на поляната трябва да поработим. Вижда, че хората ги харесват, трябва за другия да наблегнем там.

А и ми писна да ме влачат из поляната с това въже, тия тримата трябва да ги разделим щото иначе с тая доминация пребиват спорта!

"Среден пръст - вече 50 години лидер на пазара на мигновените съобщения!"

Потребителски аватар
coverdale

Škoda Ентусиаст
Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Мнение от coverdale » 07.07.2019, 22:58:42

Цецо75,
А бехме шампиони!
Васко Модев ни липсва.
Аз съм в запаса! [smilie=pardon.gif]

Потребителски аватар
Никола Иванов

Škoda Фен
Гараж: Octavia 2 1.9TDI
Karoq 2.0TDI 4x4 DSG
Контакти:

Мнение от Никола Иванов » 07.07.2019, 23:51:08

И за първо искам да БЛАГОДАРЯ на организаторите за огромния труд, който полагат, за да се получи хубав събор и да няма незадоволени желания!
Искрене, Поклон за отзивчивостта и търпението, за енергията и желанието, които отдаваш на събитието! [smilie=thank_you2.gif]
Ние първата вечер се забавихме и приготвянето на трапезата "изяде" времето за разговор, разглеждане и запознанства. Но на втората вечер, всичко бе перфектно. Това беше най-сплотения събор!
Не зная, какво още би могло да се желае.

Потребителски аватар
Kaloyan_vRS

Škoda Фен²
Гараж: Octavia 3 vRS TDI DSG

Мнение от Kaloyan_vRS » 08.07.2019, 01:06:15

Каквото и да кажа ще бъде малко.
Всичко беше на високо ниво,то няма как да не е, с такива хора всичко се получава.
Толкова сплотени хора на едно място никога не съм виждал
Бил съм друг клуб и други форуми(кучешки истории) ходил съм много по мероприятия, това което се случва в тоя форум го няма никъде, като организация,бил съм на едно европейско и едно световно първенство, и куп български полеви състезания и екстериорни изложби.
Честно ви казвам толкова организирано и подредено като програма не съм виждал.

ИскрИние [mention]BlackPearl[/mention],
Ти си"виновен" да бъда тук, ти ме покани

За нас е удоволствие да бъдем част от този форум и да познаваме такива хора като всички вас. [smilie=kiss3.gif]

Skoda Octavia vRS TDI DSG-Revo Stage1 228ps.470Nm
Air Filter Revo
H&R от червената фурия +20кс
DSG Stage 2+ TVS engineering
Revo Carbon Series Intake Kit MQB 2.0TDi CR

by PERFORMANCE99 Tuned and DSG-doctor BG

1203
Гараж: 1203, 120L, 120L, 120L

Мнение от 1203 » 08.07.2019, 02:00:27

Прекрасен събор и супер организация!!! След първия национален събор на Боровец и втория на Черни Осъм не съм бил толкова впечатлен. След много събори на Соколския манастир - този ми хареса най- много. Благодаря на Искрен и всички за чудесната организация. Е малко трудно се познахме в началотоо(аз с не повече от 20кг+, а той без кесийки на краката) - позачуди се дали съм аз и дълго го убеждавах, че съм със 120-ка (представителна извадка от нея- един стартер, че другото от 120-ката не се събра във ВРИД Шкодата ми - Клио). Благодаря и на Мечката , че нямаше как да откажа да дойда на събора и че успя да доведе Вальо от Търново, макар и за няколко часа.

Най-хубавото, което видях, че на Соколския манастир се бе завърнал стария Дух на Шкода съборите, чиято липса бе причина да спра да идвам от 2014-та. ((Май това се било случило 2015-та). Това беше духа на ентусиазма, доброто настроение, взаимопомощта и колегиалността. Благодаря Искрене!!!!!! за всичко!! Отново вече краят на стария събор,за мен е начало на подготовка за новия (2020г.).Стартерът на 120-ката (с който дойдох) - вече е ок. Бръмчи като истински. Остава да му закача една 120-ка и съм готов за 2020-та.

Новостите за мен бяха - че традиционното преди години място на Пловдивската група бе променено. И все пак тя успя да направи най-силния огън (с най-голям пушек и топлина) поне първия ден. Моркова не изпълни химна "Тигре, Тигре". Дончо и Анастас не успяха да подпалят подметките. Варна и Бургас бяха със много представители. Разград, Чирпан, Пловдив и София - също. То с тези номера на лизинга не се знае кой откъде е . Аааа и от Добрич имаше представители ;) Видях си и от моя вилает - ВТ и СТ. В графата 'ретро' бяше влезла вече и фелиция 2.

Поляната бе изпълнена с деца (щастливи) и половинки (предимно щастливи).Особено добро впечатление ми направиха двете малки принцеси (на около 10% от възрастта на 120-ките ми), които най-внимателно слушаха разясненията за пистата от първи ред до дъската :), както и 'репортерката' със най-добрия апарат на събора, която засне почти всички коли (не знам чия дъщеря или приятелка беше). Чакам да се появят снимките й и тези от дрона, както и всички други снимки от събора (дано я няма каруцата ми).

По независещи от мен причини трябваше да бъда в болницата в СЗ в 8 на втория ден (позакъснях няколко часа, но не ме биха). Имах тайната надежда да успея да дойда на събора и втората вечер, но не успях. Жалко втората вечер е била доста по-продуктивна, щото първата мисля, че кег 1 бира не свърши. Оказа се цяло изкуство да се напълни чаша догоре. Аз успявах в съотношение 10% бира + 90% пяна. На няколко пъти 'добри хора' помагаха това съотношение да се подобри.

За стрелбите на Междене имам идея за догодина как да грабнем първото място. Само трябва да съвпадат със събора ни. Представителната извадка с математически регистрационни табели X и Y липсваха (дано догодина не е така и дано в една от тях е най-точния стрелец на Х сити и НАТО). За А,В и С споменах преди.

' Лошото юли, както сигурно сте чули
е това, че има край' Така е и за събора , само че за 2020-та вече се готвя и няма да чакам май :)

Благодаря за супер организацията и прекрасните мигове!

Отговори

Върни се в “Срещи на Шкода Фенове”