Добре дошли в ШКОДА ФОРУМ! Моля, регистрирайте се за да вземете участие в дискусиите.
Намерете ни във Facebook Изображение || Google+ Изображение || Instagram Изображение

>>> Вземете своята брандирана Шкода Форум чаша! <<<

Четвърти Национален Събор на Шкода Форум България - Мнения, критика, препоръки

Теми свързани с организацията и провеждането на срещи на ŠKODA ФОРУМ България

Как оценявате 4-ти Събор на Шкода Форум България?

Анкетата завърши на 17.07.2019, 17:26:32

Отлично
55
96%
Има нужда от още подобрения
2
4%
Не ми допадна
0
Няма гласове

Общо гласове: 57

Потребителски аватар
Nikolay Georgiev

Škoda Фен
Гараж: Octavia 3, 2.0 TDI (150+) & Roomster 1.6 TDI (90+)

Мнение от Nikolay Georgiev » 08.07.2019, 13:58:56

Страхотен Събор беше !!!
Всичко беше на ниво и перфектно организирано.
Хиляди благодарности на Искрен, че макар да му пушеше главата, не ни забрави и помогна да се настаним, въпреки късното пристигане в петък. Благодаря ти Ися. [smilie=thank_you2.gif]
Много яко си изкарах на стрелбището. Липсата на тренинг си пролича, но живот и здраве, догодина пак. [smilie=hunter.gif]
Най-хубавото от всичко беше, че се видях с приятели и с прекрасни хора. Уникално. [smilie=yahoo.gif]

Потребителски аватар
Октавияна

Škoda Фен²
Гараж: Skoda Octavia II, 1,9 TDI, 4х4, 2009 г. - да се влюбиш в Шкода

Мнение от Октавияна » 08.07.2019, 14:26:26

Да взема да кажа и аз няколко думи. На мен ми е първи събор - миналата година не можах да присъствам. Много ми хареса цялата организация. Както винаги, Искрен много се раздаде на това мероприятие. Игрите ми се сториха много забавни, нищо, че не участвах. Имаше много смях и веселие, със сигурност. Успяхме да пробваме и биричката - доволна съм, аз лично. Случихме и на хубаво време. Прекрасно се получи. Бих дошла и догодина, този път И с моята кола, и оправен климатик [smilie=sarcastic.gif]

"Хората са злобни в степента, в която са нещастни."

Потребителски аватар
PVV

Ретро Škoda
Гараж: Skoda Octavia Super - 1963г. ELIŠKA
Skoda Superb 2.5 TDI - 2003 г. Бегача

Мнение от PVV » 08.07.2019, 14:31:43

Много як събор! И откъм организация, и откъм посещение, настроение и благоприятно време. Понеже не съм много по драга, чудесна алтернатива за мен беше стрелбата. Вярно е, че трудно се съчетават и писта и стрелба, но Симо дори и това успя да направи. [smilie=sarcastic.gif] Ако стрелбата не е състезание, както беше в събота мисля, че всеки, който иска да си постреля може да го направи след пистата. Аз лично се изкефих много и показах на сина , че старото не се предава лесно на стрелци от стрелбище "Герена". За вечерите и барбекютата съм без коментар. Всички според мен се чувстваха перфектно и се забавляваха. Не можах да разбера само кой спечели на язденето на кеновете с бира. И там имаше професионалисти. браво

Потребителски аватар
SimichOil

Škoda Ентусиаст
Гараж: Superb 3 L&K 4x4
ex..Octavia 2 vRS 2011
Контакти:

Мнение от SimichOil » 08.07.2019, 14:48:48

Страхотен Събор, страхотен уикенд, който за жалост се изниза като миг. Отново огромни благодарности към Искрен и компания за цялата организация на събитието. Времето тази година беше с нас.
За жалост нямаше как да останем вечерите на поляната с всички, но въпреки това аз и моето семейство си изкарахме страхотно. На пистата беше много забавно, също и игрите на поляната. Смях се с глас и ми липсва малко вече тази атмосфера.
Благодаря на всички които взеха участие в събора [smilie=thank_you2.gif]

Потребителски аватар
The Hooligan

Škoda Racer
Гараж: FreakOBoost

Мнение от The Hooligan » 08.07.2019, 16:33:48

Ами с качествени хора, качествен събор :)
Искам да благодаря на всички, за това, че донесоха доброто си настроение и уважение! Защото колкото и да е добра организацията и програмата, ако всички имаха само очаквания и изисквания, нямаше да се получи толкова хубаво!
Благодаря на всички за добрата и приятелска атмосфера, защото събора го правят хората а не пистата и колите.
Поклон, големи сте!

Емо, ща пръсна! [smilie=sarcastic.gif]

Потребителски аватар
Архимандрит Дионисий

Škoda Мод
Гараж: SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
Powered by GUNTER SPORT

Мнение от Архимандрит Дионисий » 08.07.2019, 17:07:17

Много силен събор!
Благодарности към всички присъстващи, защото вие сте виновни за това което се случи.
Догодина можеби трябва да помислим повече за децата, да измислим игри и за тях все пак те са ни най-малките членове на форума.

Живи, здрави и щастливи. 1поп

Потребителски аватар
SimonSez

Škoda Фен
Гараж: Skoda Octavia RS 245

Мнение от SimonSez » 08.07.2019, 18:46:32

Здравейте колеги,

най-после остана време и аз да драсна някой ред, че след съчетанието на стрелбите със състезанията на пистата, трябваше да съчетая и събора с една сватба [smilie=shock.gif]

Искам да благодаря на [mention]PVV[/mention], и [mention]bobi-rz[/mention], че ме приеха към разградската група и направихме организация за нашето пътуване и че ме подготвиха за събора, но не казаха колко ХУБАВ и изпълнен с емоции уикенд ще бъде.

Искам да благодаря на [mention]BlackPearl[/mention], и [mention]Morkova[/mention], че ме взеха за съквартирант без да ме познават [smilie=sarcastic.gif] , но показаха че точно това е едната причина за успеха на събора, а именно подкрепата и сплотеността на всички един към друг допринасящи за доброто настроение. То затова първата вечер с Искрен си прибрахме Моркова да си спинка, а втората вечер с Моркова изпратихме най-после Любомиров [smilie=sarcastic.gif] и заключихме манастира подобаващо.

Благодарности и на [mention]JORDITO[/mention], за армортисьорчета, както и на Тошето, [mention]Бай Миле-Шивача[/mention], , [mention]Kaloyan_vRS[/mention], , [mention]Performance99[/mention], и [mention]bega4kata[/mention], за насоките за бъдещия тунинг, но е рано за залози още понеже аз не съм го избрал още хаха

Благодарности и на Вас колеги които бяхте там и допринесохте за това мое изживяване. Щастлив съм че избрах да си купя Шкода и да стана член на този страхотен форум. С нетърпение чакам следващите срещи....

[mention]BlackPearl[/mention], още един път БЛАГОДАРНОСТИ от всички нас присъствали смея да кажа [smilie=thank_you2.gif]

Потребителски аватар
uboy

Škoda Photo
Гараж: O1 FL AGR 4x4

Мнение от uboy » 08.07.2019, 19:08:04

Това ми беше 4тия събор. Помня преди 4г Искрен как ми писа да се регна във форума. След това бях на VW феста при тях, но за малко минах. Дойре време за събора и с моркова направихме организация за косенето на поляната. Дефакто познавах само него и Искрен и имах притеснения дефакто какво ще правя на поляната при другите хора. Как ще дедна на една маса с тях и какво ще си говоря. Беше ме срам така да кажа и ми бе неудобно. Въртя се аз на поляната и Искрен - Аре бе Ивчо, върви сядай някъде. Аз си му казах директно - Аз никого не познавам. И той - Уфф, ела сега. Стигаме до една маса и ми вика - Сядай тука. Поглежда към останалите на масата и им каза - Това е Ивчо, той окоси поляната и го настаняеам при вас. Всички ме поздравиха и приеха на момента. Супер яко си изкарах и съжелявах, че тогава бях взел рвшвние всеки ден да пътувам до Търново з да спя в нас и сутринта идвах. На следващия събор веднага промених това и от рано си запазих място.
Този събор показва, че с всяка година има надграждане и всяка е по-добра от предишната.
Благодаря на всички за приятните мигове. Благодаря за това, че ми гласувате доверие за подготовката на събора. Радвам се, че съм част от всичко това. Това, което лъха още от самото начало човек като стъпи при над е Сплотеноста и приятелската обстановка. Няма надувки, няма тарикати въпреки не малката бройка хора.
Винаги като дойде неделя и си казвам - еее баси.. свърши.
Супер сте всички [smilie=kiss3.gif]

Потребителски аватар
Баш Майстора

Ретро Škoda
Гараж: Шкода120L-52hp,
Контакти:

Мнение от Баш Майстора » 08.07.2019, 19:41:02

Макар и само за една вечер , прекарахме отново незабравими мигове на Събора !
Благодаря на безкрайно отдадените на това събитие хора начело с Капитан Спароу :)
Благодаря на всички присъстващи за настроението и възможността да погледам прекрасните Ви , перфектно поддържани и подготвени за събора коли от любимата ни марка - Шкода !

Да благодарим и на Бог за незабравимото и красиво небе , което оформи над поляната в наша чест !

Всичко беше на шест+, Ися ! Вече можеш да спиш спокойно ...., до следващият Събор :)

Mar

Мнение от Mar » 08.07.2019, 20:40:51

[smilie=yahoo.gif]

2 реда и от мен.

За организаторите - поклон за тежкият труд, който са положили, за да го има този събор. Забележка нямам. Всичко беше организирано възможно най-добре и за всичко беше помислено. Както винаги най - се радвам на наградите и това, че винаги първо на почит са най-малкоте участници. След време точно те ще поемат щафетата и със сигурност ще знает как да се справат перфектно.

За участниците - радвам се, че имам възможност да съм част от голямото семейството на Шкода Форум. Незабравимо чувство. Благодаря на всички Ви за готиното и забавно време, което прекарахме през тези 3 дни. Тази година не бях от последните, които затваряха шатрите рано сутрин, но догодина мисля да наваксам. От разказите по-горе разбирам, че е било голямо веселие.

На мен, както и на другите, също не ми се тръгваше в неделя. Да можеше още една вечер да си изкараме така весело на поляната. Но може би някоя година напред във времето ще имаме вместо уикенд събор, цяла седмица събор.

Поздрави на всички. С нетърпение чакам есената среща.

Отговори

Върни се в “Срещи на Шкода Фенове”