Пети Национален Събор - 03.07-05.07.2020 Соколски Манастир гр. Габрово- Мнения, критика, препоръки

Теми свързани с организацията и провеждането на срещи на ŠKODA ФОРУМ България
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Аватар
Архимандрит Дионисий

Škoda Мод

Гараж: SKODA OCTAVIA 1.4 TSI
150+к.с.

Пети Национален Събор - 03.07-05.07.2020 Соколски Манастир гр. Габрово- Мнения, критика, препоръки

Мнение от Архимандрит Дионисий »

Да драсна и аз. Страхотен събор, страхотни хора и страхотна обстановка. За първи път се осмелих да дойда и с двете деца. Изкараха си страхотно въпреки леките провокации от страна на природата. Още на тръгване ме питаха " другата седмица ще дойдем ли пак " [smilie=sarcastic.gif] .
Адмирации за Искрен издържа героиски на шепа валериан [smilie=thank_you2.gif]
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

Архимандрит Дионисий написа: 07.07.2020, 20:42:18Адмирации за Искрен издържа героиски на шепа валериан
BlackPearl, Ися, следващия път като сме на поляната ми зачисляваш зверчето и заедно с мойто ще ги действам аз. ;)
Бееееее.....
Аватар
digitalundgrd

Škoda Ентусиаст

Гараж: MEGANE RS CUP '20

Мнение от digitalundgrd »

Купете му едно такова, за да не му къртят номера [smilie=sarcastic.gif]

https://m.made-in-china.com/product/Out ... 72482.html
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Мнение от bega4kata »

Децата са най-важното нещо в живота на всеки един човек,а те наистина се забавляваха невероятно и пак цяла година ще споменават емоциите от Шкода събор :)
Чичо Искрен шефа на Шкода събора е много як викат [smilie=kiss3.gif] [smilie=thank_you2.gif]
Revo stg3 Изображение
Аватар
lubomirov1985

Škoda Мод

Гараж: 1. Mercedes - Benz W164, Edition 10 - 320 cdi 4matic
2. Land Rover Freelander 2.0 TDI

Мнение от lubomirov1985 »

За мен Съборът беше супер, като изключим травмата, която си нанесох и то незнайно как. Много ми допадна волната програма. Както винаги много приятни хора на едно място - супер си прекарахме. Благодаря на Всички и най-вече на Тати! [smilie=kiss3.gif]
Бирата е божествена напитка!
Доставя ти удоволствие и когато влиза и когато излиза!
Аватар
PVV

Ретро Škoda

Гараж: Skoda Octavia Super - 1963г. ELIŠKA
Skoda Superb 2.5 TDI - 2003 г. Бегача

Мнение от PVV »

Супер се получи! Притесненията относно обстановката и дали някой няма да се откаже заради нея излязоха излишни. Аз дадох почивка на Елишка и предвид волната програма се помотахме насам натам и си прекарахме чудесно. Вечерите покрай барбекютата и сред приятели няма да коментирам. Страхотни са всички. Исята пак отнесе яко , но нали затова е тати. Изказвам благодарностите си на всички, участвали в организацията и провеждането на събора и не се съмнявам , че на есен на Мариците ще избухнем отново. Запознах се на живо и с Тодор / червения форман/ с когото само по телефона бяхме комуникирали. Надъхан много. Още веднъж [smilie=thank_you2.gif]
Аватар
PRO

ŠKODA MASTER

Гараж: VAG PQ46 3T
Powered by CAXC

Мнение от PRO »

Благодарности към всички, които участваха на събора тази година! Аз също си изкарах много добре и се надявам другата година при по-свободен режим да направим, и писта.
Снимките ще пусна при първа възможност, прощавайте за забавянето.
TSI Team
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Радвам се, че до момента има само позитиви.
Но, то като цяло колегите ги е "срам" да кажат негативите! [smilie=sarcastic.gif]

Малко инфо и мнение и от мен.
Очакваше се, заради обстановката, тази година да сме по малобройни. Редовните колеги от Пловдив, също имаха "пречки" и не успяха да дойдат.
Дончо (въпреки че има малко дете) и Станьо ( с Мерцедеса) дойдоха да се видят с колегите и ни уважиха за час-два.
Но пък, видяхме стари муцуни като Миро, Коко и варненската група, които не бяха идвали на среща от почти 10 години.Миналата, минаха за 20-на минути да ни видят.
На поляната се събраха около 63-66 Шкоди. Имаше няколко които не са записани. @vipra, колегата му със един Супърб и старозагорски колега, който дойде в Събота по обяд. Гостуващите автомобили, тях не ги броя в този списък в момента- говорим само за Шкоди.
Доволен съм от Събор 2020 и от колегите които го посетиха като бройка- БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ които го уважиха, макар и за 1-2 часа.
Както и написах: Съборът го правят ХОРАТА. Колкото и добра да е организацията, като ги "няма" хората- нищо не се получава. И обратното: Дори и организацията да не е на ниво, хората като "маса" дърпат цялото събитие напред и допринасят за страхотната атмосфера и обстановка.

Това от което аз не съм доволен- масите през първата вечер. Имаме 6 шатри (6х3), тоест 12Х9 стават, първата вечер масите бяха едно към гьотере.
За втората вечер ги наместихме и така , ВСИЧКИ БЯХА еднакво наредени на 3 реда ,всяка шатра беше шълна и всички бяхме под тях, нямаше като цяло отделени встрани.
БЛАГОДАРЯ изключително много на Ванката - Škoda 130LRh, защото той този Събор тегли много.
Бус , натоварен с 4 -5 шатри, тример за поляната, трябваше корекция, вила, търмък, оправяше се с бирата. Тя даде фира в Събота към 17ч. , обадихме се, Иван отиде до града и свърши работата като взе 2ра бутилка и я монтира. Както и да не забравя и Илиян Илиев, който помагаше на Ванката.
Да не забравя и всички, които се вкючиха в помощта и организацията на събитието. Няма да ги споменавам с риск да не пропусна някой несъзнателно, те си знаят! Както и на хората които след края на събитието събраха шатрите, прибраха бирата и машината и почистиха поляната.

Игрите: Надявам се, всички се забавляваха и им харесаха. Въжето го направихме набързо, защото повечето вече се снимаха на поляната в този момент, но пък пак стана шоу. Децата много се радваха.
Към вратите имам забележка, но пък децата си поиграха и се наритаха хубаво. Пригодихме и играта с винила на вратата и стана много забавно.

Имам да се извиня (и пред форума, освен че го направих лично) на Ванката Škoda 130LRh и на @zorozlatanov, че ги юрках, а на Златко, че му се развиках заради "тъпата " топка, че и колко пари струвала и тн- пълна простотия.
Помислих, че я е изгубил, а НЕ Е МОЯ, а за приятеля ми , тя има "сантиментална " стойност.
(това е една от топките с която се е играл финала на ШЛ- съвсем сериозно)
Радвам се, че @Morkova организира една игра, да види как се прави и какво ми е на мен като цяло...

Виждам , доста колеги споменават пистата, което малко ме прави със смесени чувства.
Аз съм открит и точен, който е идвал на ОБЩО СЪБРАНИЕ - знае.
Пистата: - заради обстановката, това, че тя е частна и отделно, че щяхме да сме по-малко като бройка- тази година се пропусна.
Интересното е, че през последните 2 години, малко интересът към нея поспадна: Като организираме по 5 класа, събираме по 8 автомобила от клас и 4 от най-високия. Ходя, лично карам колегите, моля им се. На повечето им е горещо, на друг не му се кара, на трети му се разхожда, а четвърти не иска да си "чупи" колата. Иначе, всеки иска да е направен така класа, неговата кола да е с най-голяма мощност в него. [smilie=sarcastic.gif]
Нека, една година да няма писта, да ви позалипсва малко.
А и като цяло- не е тайна за повечето колеги: Пистата струва като организация и награди около : 1000-1200лв.
Лично аз, винаги в Общите събрания съм бил ПРОТИВ- да се харчат форумни пари, ако се събират 20-30 автомобили.
Моето е виждане е, парите които са по сметката да се използват за колегите и поне 70% от тях(присъстващи) да могат да се възползват от тази възможност. А не, да се харчат за 10% от колегите или определен кръг хора.

Другият негатив е, той е ясен и не е от днес и вчера , а от както се организират събори като цяло и аз съм участвал в това (от 2007год. сме на Соколски, вече 13години). Програмата, била и волна- никога не се спазва. Като се каже 17ч, се идва в 18ч. и така... винаги с час назад. Но, това е нормално, все пак всичко е пожелателно.

Иначе, за мен се получи много добър Събор. Децата са най-доволни.
Няколко деца ме питаха: Не може ли догодина да го направиш 1 седмица.
- Може ли и другата седмица да го направим пак и тн....

Надявам се, а до сега и "виждам" отзивите от новите колеги (за първи път които идват), че им е харесало. Може това само да ме радва.
Има доста неща за надграждаме, идеи и желание не липсват.
Аз миналата година го казах, че всяка година си е лека-полека все по трудна организацията, в смисъл такъв, че хората се променят, изискванията и тн., но това само може да ни мотивира.
Надявам се, догодина пак.
Изображение
Аватар
todor87

Škoda Racer

Гараж: Skoda Superb 3 Combi 2.0 TSI Revo Stg3~390hp
Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190hp M/T

Мнение от todor87 »

Събора беше, както казва един френд скандален ;)
Аз първата вечер стоях до 5 часа, другата до 3.
На фона на обстановката, всичко беше повече от прекрасно.
Засмяни и позитивни колеги, децата щастливи...какво повече...

Като критика.
Светлината беше малко, при положение, че имаме ток. Деца се спъваха по скари, не се вижда къде бродят...
Отделно, нещо, като кът да им се измисли, щото поломиха един надуваем шезлонг [smilie=sarcastic.gif]

Това е накратко...
@bega4kata каза:
"Моята цялата е Рево, а другите са събирани с части на промоция и само казват, че са Рево"
"Ама то всичко да ти е Рево, не е геройство. То всичко им е нескопосано на тях."
bleky

Мнение от bleky »

От гостуващите съм вече няколко години на събора, и едва ли имам право на мнение, но на Искрен шапка му свалям... Неуморим е!!!
Страхотна атмосфера, хубави хора!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи на Шкода Фенове”