Първи (интер)Национален Събор на Шкода Форум България- 24-26.06 Соколски Манастир- Впечатления, отзиви и критика

Теми свързани с организацията и провеждането на срещи на ŠKODA ФОРУМ България
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Първи (интер)Национален Събор на Шкода Форум България- 24-26.06 Соколски Манастир- Впечатления, отзиви и критика

Мнение от BlackPearl »

Уважаеми колеги,

Нека тук да поместваме нашите впечатления, отзиви и критики ( не ги пестете) за Първи (интер)Национален Събор на Шкода Форум България- 24-26.06 Соколски Манастир гр. Габрово.
Като за начало, искам да БЛАГОДАРЯ на всеки успял да присъства и да допринесе към атмосферата на това мероприятие.
Бърза справка,събрахме се 66 Шкоди (общо 72 коли иначе. 66-75 коли са били нормално посещаваните събори в миналото - 2011-2013), около 56-58 от които стояха постоянно през 2та дни.
За справка: Миналата година бяхме 48 автомобила, от които 44 Шкоди ( 37-38 от които стояха и 2та дни), така, че имаме положителен напредък.
Но, това са само цифри, които нямат особено голямо значение. Важното е, всеки които е дошъл и уважил това събитие, да го изкарал с настроение, усмивка и най-вече в приятна за раздумка и вечерен купон компания.
Лично аз , ще пусна моите впечатления, отзиви и критики (отбелязал съм си няколко точки, които трябва да изчистя за следващите срещи) малко по-късно в темата.
Всеки , които има снимков и видео материал, да се чувства свободен да го сподели в раздела с фото и видео.

Поздрави и отново БЛАГОДАРЯ за това, че уважихте събитието. [smilie=thank_you2.gif]

Всички наградени колеги може да видите тук:
Изображение
Аватар
Никола Иванов

Škoda Фен²

Гараж: Octavia 2 1.9TDI
Karoq 2.0TDI 4x4 DSG
Обратна връзка:

Мнение от Никола Иванов »

За мен беше първи събор със семейството, и си изкарахме чудесно! Съпругата ми беше скептична към събитието и даже ме питаше в петък защо толкова държа да измия колата, но сега е с напълно променено отношение към Шкода манията! Вече иска на следващия събор да се състезаваме.
И според двамата организацията, компанията и атмосферата бяха на много високо ниво! Благодарим на организаторите и участниците за незабравимите преживявания! Не мога да открия нещо за критика...
simo tdi

Škoda Фен

Мнение от simo tdi »

Поздрави на всички Шкода фенове и най вече нека благодарим на организаторите за ентусиазма и добронамереноста да се осъществи такова събитие. Аз лично благодатя на Искрен защото той до голяма степен беше двигателя на всичко това! Едно уточнение искам да внеса, всички мои постове с закачки и критики са били насочени към други хора и към нито един член на този форум надявам се да няма обидени ! Аз лично смятам да престана със подигравките си защото те и това не заслужават , а иначе до нови срещи с много смях и бъзици както само ние си можем! Живот и здраве на всички!
Аватар
Пешо - Щангата

Škoda Racer

Гараж: О1 TDI 4х4

Мнение от Пешо - Щангата »

Въпреки , че не бях с Шкодата си изкарах много добре ! И двете вечери купона беше на ниво . Забележки относно организацията нямам ! 3бира
1.9 TDI - VP 37 , GTB1756VK , DSS-r 280uM , 11mm pump, FMIC , 63mm exhaust pipes , ceramic clutch - > viewtopic.php?f=45&t=152
Аватар
Архимандрит Дионисий

Škoda Мод

Гараж: SKODA OCTAVIA 1.4 TSI
150+к.с.

Мнение от Архимандрит Дионисий »

Ако има някой за изповед да заповяда. [smilie=sarcastic.gif] [smilie=sarcastic.gif] [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
Stuci

Škoda Racer

Гараж: APR Superb
Обратна връзка:

Мнение от Stuci »

Благодаря за организацията, всичко бе прекрасно - поляна, писта, настроение! Хотелът "Хитър Петър" също е прекрасно местенце с много палави завивки и завеси [smilie=yahoo.gif]. Благодарности на всички, които накараха жена ми да повярва, че има мнооого по-тежки пациенти от мен (тук специални благодарности на Сами, който усърдно премахна с мокри кърпички полепналите по самолета мушички и изпрахосмукира салона след като пасажерите го напуснаха)!
Благодаря на Искрен за 10-те лева, които ми плати, за да напиша "някоя добра дума" за събитието! [smilie=sarcastic.gif] За такива пари - толкова :D
Имам едно предложение, което може да го отнесете в графата "критика" - както някои от вас усетиха, Sawyer и аз изтървахме колоната на път за пистата, което означаваше, че трябваше да се придвижим, разчитайки на GPS и крайпътните селяни/граждани. Уви, не е лесно. GPS-ът ни отведе успешно до село Междени, но писта не фигурира като "интересна точка". Та, предложението ми е, по някакъв начин да се направи карта до там.
Последно промяна от Stuci на 26.06.2016, 23:05:40, променено общо 1 път.
goAPR
Аватар
zzankov

ŠKODA MASTER

Гараж: Шкода Октавиа 2001
AQY
85kW/116 hp

Мнение от zzankov »

Stuci написа: Благодаря на Искрен за 10-те лева, които ми плати, за да напиша "някоя добра дума" за събитието!
Та, предложението ми е, по някакъв начин да се направи карта до там.
Ебаа го,Искрене,аз що не получих 10 лева?
Между сувенирите да ги беше мушнал...
И аз се лутах малко из маалите,ма стигнах навреме де....
;)
Аватар
Sawyer

ŠKODA MASTER

Гараж: Skoda Octavia 3 vRS 2.0 TSI DSG

Мнение от Sawyer »

Искам да благодаря на организаторите на събитието. Даже не мога да си представя колко труд, нерви, неспане и усилия ви е струвало организирането на събора. Шапки долу! Беше страхотно!

Искам да благодаря и на участниците в събора. Бях виждал на живо много малко от вас и за много кратко време, но ме накарахте да се почувствам сред свои хора за секунди. Съборът беше страхотен не само заради невероятната организация, ами и защото (всъщност най-ваче защото) и вие сте страхотни.
Поставям си за задача следващия път да счупя гипса и да вляза в компанията както си трябва. Сега бях малко шашнат.:)

Първият ми събор беше изключително преживяване. Още веднъж, благодаря ви от сърце!:)
Stuci написа:Благодаря на Искрен за 10-те лева, които ми плати, за да напиша "някоя добра дума" за събитието!
На мен нищо не ми даде, а имах база за пазарлък, защото днес на прибиране приятелката ми ми каза нахилена "Така, догодина и аз съм с Шкода и... на пистата". По-голяма реклама за събора от това да спомена тази предизвикана от него реакция... здраве му кажи.:)

Искрене, пускам ти един IBAN на лично. Ти прецени какъв да е размерът на превода. [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
Бай Ненчо

Škoda Ентусиаст

Гараж: ПОД НАЕМ

Мнение от Бай Ненчо »

Аз не знам какво да кажа..... Първо дойдох за няколк часа, че ангажименти... Това няма значение. Организацията беше, страхотна. Ися и аз си искам моите 10 лева :) Просто върхЪ. Бях посрешнат още от вратата с една чанта подаръци, стана ми неудобно дори, но много се зарадвах. После на поляната се запознах с няколко човека, в това число и Баш майстора, ама нали съм зафичен после се усетих. Момчета не знам какво да пиша, никога преди не съм искаравал така. Логото на форума си важи с пълн сила. Обещавам, че за напред беЗ мен няма да се разминете [smilie=sarcastic.gif]
Благодаря на огранизаторите за всичко. Надявам се за напред да е още по хубаво
Магистрала няма финал ....."masterOne"
Аватар
slavimaster

Мнение от slavimaster »

Искам да изкажа огромни благодарности на всички виновни който имат пръст в организацията на този СТРАХОТЕН събор. Организацията беше на ниво. Прекарах си 2 страхотни незаменими дни приятели изпълнени с много смях и веселие. наздраве [smilie=yahoo.gif]

За 10 те лева незнам но лично бях свидетел за банкнотата под масата която бе пусната почти съм сигурен че "master one" я документира в близък план.
Моя милост отново се записа като атракция на събора в играта пияна дузпа няма как да се опише прилагам линк с клипчето. https://1drv.ms/v/s!AmKcsINDsyf2v0TN1dxeuz8VLgVO

Исяя трябваше да има грамота най голяма атракция на събора.!

[smilie=sarcastic.gif] [smilie=yahoo.gif]
Аватар
fulcrum

Ретро Škoda

Гараж: VW 2 GT 1990
Skoda 130
Tatra 813

Мнение от fulcrum »

Искрене , Джей Лено да ти мине под малкия пръст! [smilie=hunter.gif] [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
Баш Майстора

Ретро Škoda

Гараж: Шкода120L-52hp,
Обратна връзка:

Мнение от Баш Майстора »

Аз ще ви кажа,че ми идва да скоча от терасата сега/понеделник сутрин/ на фона на отминалите събития...
Много весело на поляната,много емоции на пистата,много релакс в хотелчето...
...Просто Шкода събор си е в друго измерение....!!!!
Благодаря на всички Колеги до един,неповторимо се чувствам сред Вас и Шкодите Ви! (yourock)
п.п Вече агитирах Заралии за повторение на есенната среща и броя дните :)
п.п.п.п.Нено,там вече нема де да бегаш бро :)
Аватар
Баш Майстора

Ретро Škoda

Гараж: Шкода120L-52hp,
Обратна връзка:

Мнение от Баш Майстора »

Слязох да попитам и Шкодата за мнение и така я заварих
IMG_20160627_084213.jpg
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Мнение от bega4kata »

Събора беше мн.добър.
Организацията беше на ниво.
Посещаемоста също,но винаги ми се иска повече.Надявам се да растем и все повече хора да се присъединяват към нас.
Най-важното според мен е ,че атмосферата е много приятелска,много сме сплотени толерантни и позитивми един към друг.Това е най-хубавото!!!!!! И това се постига мноооогооо трудно при толкова много хора.
Благодаря на всички които дойдохте да се забавляваме.
ГОЛЕМИ СТЕ!
Искам да отдам заслужена ПОЧИТ на хората ,които направиха възможно това събитие.Много хора помогнаха ,кой с каквото може,някои с всеотдайна организационна работа,други с отделено време и труд,трети финансово......някои и с трите!!!!
Искрен,Младен,Печатаря тях просто няма как да не ги спомена и от все сърце да им благодаря.
Аз бях от готованците така да се каже.
Благодарности и на Момчетата от Еуратек Бургас.
Винаги сте с нас,много сте точни като хора.
GUNTER SERVICE Изображение
Аватар
tsonko

Škoda Фен²

Гараж: Octavia 2 TDI powered by Gunter Service

Мнение от tsonko »

Благодарности на всички допринесли за организацията на това невероятно събитие, и разбира се всички, които го уважиха, веселиха и дадоха всичко от себе си на пистата и в игрите. Няма да споменнавам поимено, но Митака не мога да не го спомена и още един път лично да му благодаря - ако не беше той, нямаше да присъствам и толкова (за съжаление на брат му) [smilie=pleasantry.gif] - Митак - евала пич, голям си!!!! (и на размер и кг също - показа го на въжето), но не това имам впредвид. Само не разбрах как така стана Архимандрид - да не си спал при игуменката??
Също за малко да забравя, но мисля, че и всички от Еуратек, които уважиха събитието заслужават големи благодарности - така се прави - БЛАГОДАРИМ, че предоставихте, показахте и обяснявахте всичко, което ни вълнуваше по автомобилите! Без Вас нямаше да е същото!
Като организация няма забележки, с изключение, че Искрен беше обещал Събота по някое време да уреди маалко разхлаждащ дъждец, но в цялата лудница забрави да го пусне. Иначе Петък беше по-спокоен и всичко беше по план.
Съжалявам, че не останах и втората вечер - сигурен съм, че е била още по силна, начело с Моркова, който не мисля, че има кой да го бие на масата. Ако някой има претенции направете и такава дисциплина следващият път.
Последно промяна от tsonko на 27.06.2016, 11:46:59, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “Срещи на Шкода Фенове”