Ще паднат ли сега цените, като се сринат продажбите

Всичко за Шкода Супърб, произведен от 2015г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
redalex

Škoda Racer

Интереси: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

Цецо написа:
26.03.2020, 09:56:16
Чистата печалба на ВАГ Групата от един автомобил горе долу е около 3000€ преди данъците.
От къде ти е инфото?
Силно ме съмнява да е така.
И какво значи "чиста печалба"?
Нали сте наясно, че зад производството на един автомобил не седят само разходите по материалите на колата?

Аватар
Цецо

Škoda Racer

Интереси: 089 911 69 69
Обратна връзка:

Мнение от Цецо »

bega4kata написа:
26.03.2020, 08:39:57
Ти какво си мислиш.
Моят приятел , който си купи 2020 RS6 за 4.5 пъти цената на Супърба, беше откачил.
Наложи се да иде до Инголщадт и пак го бяха "забравили" и не можа да кара.За компенсация го пуснаха да разтрива цял ден с R8 2020 , но нормално не беше доволен, защото искаше да се докосне до тия ламарини за 300 000+ лева.И я купи на сляпо.
Изображение

Аватар
redalex

Škoda Racer

BMW K1300S

Мнение от redalex »

bega4kata написа:
26.03.2020, 09:59:59
Във Варна е бум.
Уж намаляваме като нация,а бум на строителство на жилища
И аз все се чудя кой ще живее в тия жилища. Даже имам приятели с деца на по 3-4 години от сега са седнали да им купуват апартаменти...
За 3 дни имам 2ма познати, които казаха, че са капарирали апартаменти в строеж и в момента се колебаят дали да не се отказват - т.е. да изгорят с капарото.

kograman

Škoda Ludicrous

Мнение от kograman »

Малко пари ли се крадът в бг? И понеже са тъпи, и в какво да ги вложат откраднатите пари ...?Нали в строителството най-много се печели, и давай там. Колко сгради стоят празни?

Аватар
nrayanov

Škoda Ентусиаст

Интереси: Все още в процес на избор на правилната Skoda
Обратна връзка:

Мнение от nrayanov »

Двойните стандарти дето ги прилагате са много смешни. Подигравахте се на човек, че си бил купил Camry без да го пробва вместо Супърб, в същото време ме оплювате, че не съм готов да купя автомобил с определен двигател без да го пробвам, защото Еуратек нямат желание да регистрират един автомобил за тестдрайв с него.

Аз не държа да пробвам топ нивото на Супърб с този двигател, вече карах L&K 2.0 TDI 190 4x4 и споделих впечатления във форума. Бих пробвал какъвто и да е автомобил с този двигател, дори от тези дето имат в наличност от преди фейслифта за да усетя как работи комбинацията от двигателя и кутията.

И да знам, че няколко колеги имат такива, но в сегашната ситуация не бих рискувал да се виждам с други хора. Цялото семейство сме в рисковата група на хронично болните и си стоим вкъщи.

Не съм проверил дали Порше дават Passat/Arteon за тест с двигателя, може и там да е разковничето за след коронавируса.

Аватар
redalex

Škoda Racer

BMW K1300S

Мнение от redalex »

Да ти кажа, повече ще рискуваш, ако идеш в шоурума на Шкода - ще се видиш с повече хора, отколкото ако се разбереш с някого от форума.

Иначе и аз мисля, че е смешно да нямат такъв автомобил за показване, но в ЕТ има далеч по-сериозни проблеми от този.
Така или иначе в моментаа няма смисъл да се поръчва кола, освен ако нямат налична. Така, че изчакай 2-4-6 седмици и ще ти се уреди въпроса.

Аватар
zalmaneca

Škoda Фен

Интереси: Astra h 1.9tdci 150 gtc
Superb 3 FL 2.0TDI 190 L&K
Обратна връзка:

Мнение от zalmaneca »

Ето аз моята си я поръчах без да съм карал. [smilie=sarcastic.gif]
На изложението се качих в комбито, натисках 2-3 копчета иииии това ми беше.Казах си искам тази кола, след месец си я поръчах.
Никак не съм недоволен [smilie=yahoo.gif]

Аватар
mariyan

Škoda Фен²

Интереси: \o/
2019 Superb 3 Combi 4x4 TDI 190hp 7DSG
ex 2014 Octavia 3 Combi 4x4 TDI 150hp 6М

Мнение от mariyan »

redalex написа:
26.03.2020, 13:14:58
ЕТ има далеч по-сериозни проблеми от този
Кризата ще има доста отрезвяващ и превъзпитаващ ефект върху доста бизнеси.
Изображение

Аватар
SimonSez

Škoda Фен

Интереси: Skoda Octavia RS 245
Обратна връзка:

Мнение от SimonSez »

zalmaneca написа:
26.03.2020, 13:29:41
Ето аз моята си я поръчах без да съм карал.
и аз така колега [smilie=sarcastic.gif] нямали такъв тестови автомобил [smilie=fool.gif]

Аватар
stefan L

ŠKODA MASTER

Интереси: Superb 2.8 /ex Octavia 2.0TDI BKD powered by Gunter Service /Golf 7 R CJXC powered by Gunter Service/530 xd lci powered by Gunter Service

Мнение от stefan L »

Октавията я взех без тестдрайв, като преди това 16 г. бях карал само Тойоти. Голфа също, ама преди него 9 г. бях карал Октавията и тестдрайв не ми беше необходим [smilie=pardon.gif]
-грешно - правилно
-предстой - предстоИ
-найстина - наИстина

човекът коЙто (ед.число) / хората коИто (мн.число)
някоЙ човек (ед.число) / някоИ хора (мн.число)
един завоЙ (ед.ч.) / много завоИ (мн.ч.)
батерия (ед.ч.) / батериИ (мн.ч.)

Публикувай отговор

Обратно към “Superb III”