Помощ за покупка на Superb III Combi 190 TDI

Всичко за Шкода Супърб, произведен от 2015г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
joro_kem

Škoda Фен

Гараж: Octavia I Tour 1.9 TDI Octavia III FL 2.0 TDI

Мнение от joro_kem »

Е как не казваш, че е скапана??? Прочети си предишните мнения! Всъщност, колко човека пишете от този профил?
Rangel

ŠKODA MASTER

Гараж: Superb 3 TDI/140 kW/190к.c./7DSG/4х4

Мнение от Rangel »

Не ми обяснявай кво си написал, аз мога да чета. Това, което правиш не е коректно спрямо колегата, като няма кво да кажеш или не искаш да го кажеш подминаваш и траеш. Викаш не е скапана, само му обясни как е купил уморена и убита от бой кола и това го разбра от някаква трошлива част!
Аватар
todor87

Škoda Racer

Гараж: Skoda Superb 3 Combi 2.0 TSI Revo Stg3~390hp
Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190hp M/T

Мнение от todor87 »

@bega4kata, стига рева Е.
Не те харесват, палец надолу [smilie=pardon.gif]
Колко човека трябва индиректно да ти кажат, че пак не си запознат добре със случая(пипани ли са сензорите), пък пак много лалаш.
Пък и квалифицираш на хората колите. Забрави за твоя кютук, дето му сваля три пъти скоростите, еН брой дюзи смени и накрая не можа да си го ремапнеш сам.... [smilie=sarcastic.gif]
Ама така е...амнезия... [smilie=fool.gif]

А относно колегите майстори...по-добре не ги "защитавай"!
Мечешка услуга им правиш [smilie=pardon.gif]
Последно промяна от todor87 на 17.10.2020, 19:15:48, променено общо 1 път.
@bega4kata каза:
"Моята цялата е Рево, а другите са събирани с части на промоция и само казват, че са Рево"
"Ама то всичко да ти е Рево, не е геройство. То всичко им е нескопосано на тях."
Аватар
kras4o

Škoda Фен

Гараж: Оctavia 3, 2.0 TDi, 150 hp, Estate

Мнение от kras4o »

bega4kata написа: 17.10.2020, 15:22:10 Те за 3 години я смляли от каране,той си мисли,че перфектната кола си купил. [smilie=sarcastic.gif]
Това е нормално каране за Германия. Ханс работи на 100 км от селото си. Всеки ден върти по 200-250км, като добавиш викенди и отпуска и ей ги 60 000 на година. И да колата му е перфектна по снимки. Доколкото знам си майстор и знаеш автопарка в родината, как се поддържа. Поправите, ако бъркам, за колите дето идват при теб . Не вярвам че повече от 10% от твоите клиенти си да хвърлят парите дето колегата нари покрай тая.
Аватар
zloQQ

Škoda Ludicrous

Гараж: ŠKODA Octavia L&K 1.9 TDI AHF
ŠKODA Octavia vRS 2.0 TDI CR CEGA
Обратна връзка:

Мнение от zloQQ »

bega4kata написа: 17.10.2020, 18:27:48 Добре де,защо пък трябва да се казва.
Защото казваш, че знаеш от какво е :)
Ако не беше драснал тези редове, когато се включи - никой нямаше да те пита и да се чуди, защо траеш в последствие. А е нормално ако знае човек да каже, за да може най-малкото, хората с подобни автомобили да имат едно на ум. Принципно е нормално НЕ САМО ДА СЕ СМЕНИ (каквото и да е), а и да се открие причината за случващото се, за да няма повторно прецакване. Пък и нали е автомобилен форум - хората тук се интересуват от всички, което се случва с колите им.
До някъде те разбирам, че траеш заради разни дразни и закачки с други тук, но ако наистина е така, изобщо недей да пускаш мухата и да изчезваш. В крайна сметка, човека в тази тема изобщо не е наясно с личните Ви дрязги и отношения и няма нужда да научава дори. Между другото - адски банално вече става с тая тема - верно се насраха сума ти теми!

todor87 написа: 17.10.2020, 19:14:15 Пък и квалифицираш на хората колите. Забрави за твоя кютук, дето му сваля три пъти скоростите, еН брой дюзи смени и накрая не можа да си го ремапнеш сам....
Ама така е...амнезия...
Е как да не си е ремапнал той бре? Толкова коли прави, пък личната си да не успее...? Странно ми се струва деб@... Честно!
Аватар
todor87

Škoda Racer

Гараж: Skoda Superb 3 Combi 2.0 TSI Revo Stg3~390hp
Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190hp M/T

Мнение от todor87 »

zloQQ написа: 17.10.2020, 19:30:36 Е как да не си е ремапнал той бре? Толкова коли прави, пък личната си да не успее...? Странно ми се струва деб@... Честно!
Еми, ако не го е срам да си каже [smilie=pardon.gif]
Иначе го ремапна, даже аз му давах инфо за стойности, защото на братовчеда Пасата го ремапнахме с Рево софт. Дидо разпитва....ама греда...
@bega4kata каза:
"Моята цялата е Рево, а другите са събирани с части на промоция и само казват, че са Рево"
"Ама то всичко да ти е Рево, не е геройство. То всичко им е нескопосано на тях."
Аватар
dimibo

Škoda Ентусиаст

Гараж: Супърб 2, 2.0 TDI
Октавия 2, 1.9 TDI
V10

Мнение от dimibo »

Еее Тоше, не е до срам, просто понякога като не може то не може и това е.

И аз разбирам от няколко марки телефонни централи, но от други не разбирам и съответно не се и хващам да ги програмирам, има си други разбираши хора и като има нужда ги пращам на другите хора.

Човек не може от всичко да разбира.
Günter Stg 1
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Мнение от bega4kata »

Той Тодор си ги приказва преиначено на макс [smilie=sarcastic.gif] Не съм могъл [smilie=sarcastic.gif] Аз толкова много съм направил.....Това са най масовите бе.И твойта дето съм правил е такава.
Няма проблем. Аз също като сиромах човек,купих на жената втора ръка кютюк.
И нормално,да има проблеми [smilie=pardon.gif] Дърта кошница,не съм си я карал аз,а някой си там бай х*й. Макар и на 60 000 км,притискателя беше леш.Кой знае кво са дърпали или къде са го мъчили....Хубава кола и на малко километри никой не продава. Малко са тея [smilie=sarcastic.gif]
96% са пребити от каране автомобилите втора ръка.Тоя Суперба,както и моя кютюк,са в това число.
Това не ОЗНАЧАВА,ЧЕ НЕ СТАВАТ ЗА КАРАНЕ за напред,но факта,че са утрепани от каране остава.
Revo stg3 Изображение
Аватар
ЦецоNOL

Škoda Racer

Гараж: 089 911 69 69
Обратна връзка:

Мнение от ЦецоNOL »

bega4kata написа: 17.10.2020, 18:49:10 А глупостите на Цецо,че на 170 000 е по-добре от на 30 000, не са за коментиране.
Айде не ми квалифицирай мненията глупости и ала бала, че пак ше трият.
Написал съм при какви условия.
И да по-добре да се кара една кола , отколкото да й носиш цветя всяка неделя....... [smilie=sarcastic.gif]
Изображение
АЛО, Ваньо....
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

Как на 170к да не става за каране бе, аз по нова кола не съм имал досега. И всичките съм им обърнал по още толкова.

Апропо, според мен колкото повече я караш по магистрала и я убиваш от бой, толкова по-малко ще се препича тоя датчик. Щото той се пече от DPF-a. А кога пече DPF-a - когато регенерира. А кога най-често регенерира - като се кара бабешката/градско.
Бееееее.....
Публикувай отговор

Обратно към “Superb III”