Историята на един "препекан" Superb III

Всичко за Шкода Супърб, произведен от 2015г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
skodko

Ретро Škoda

Гараж: Skoda 120 L/ Skoda Fabia 1.2 HTP/ BMW E28 520I
Обратна връзка:

Мнение от skodko »

Гледахме, при пълен товар отива над 200 градуса преди кулера и не повече от 50 след.
Белята каза: Айде бягай, че ми писна от тебе! Никой не ти чете суперлативите, работнико на ЕТ!
Аватар
coverdale

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Мнение от coverdale »

Така беше и стария ми С2 преди да сменя ЕГР-а.
При Еуратек не набиваше грешка,а като си тръгвах светваше. [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
skodko

Ретро Škoda

Гараж: Skoda 120 L/ Skoda Fabia 1.2 HTP/ BMW E28 520I
Обратна връзка:

Мнение от skodko »

Това ми е едно от съмненията, че тапи изп. Система и не можа да надуе турбото понякога.
Белята каза: Айде бягай, че ми писна от тебе! Никой не ти чете суперлативите, работнико на ЕТ!
Аватар
todor87

Škoda Racer

Гараж: Skoda Superb 3 Combi 2.0 TSI Revo Stg3~390hp
Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190hp M/T

Мнение от todor87 »

Ама егр-а, нищо не може да затапи...на мен затова ми е чудно [smilie=search.gif]
Аватар
YYakovliev

Škoda Ентусиаст

Гараж: Superb III, 2.0 TDI, 6DSG, 4x4, ≤238 HP, ≤495 Nm, Revo-St1

Мнение от YYakovliev »

Благодаря на Тошко за отделеното време. Видяхме се, покарахме, логвахме, полафихме - направих си хубаво пътуване. Останалото той го е написал.

Колата от последното одрискване преди няколко дена си върви. Аз грам не я натискам де, освен днес, в опитите ни да обади, ма тя не ще.

От тук нататък спирам да го мисля и си карам до след празниците, когато я оставям да я гледат отново.
Аватар
Taratajki

ŠKODA MASTER

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

@YYakovliev, ей ,ще я оправиш колата. Другите какво са се ошашкали, па и теб те вкарват във филми...
И аз съм сервизен инженер, и аз съм си блъскал главата с проблеми "нерешими", но съм се убедил, че няма машина, която да не може да се ремонтира. Ти и семейството да сте здрави, па колата ще се оправи. Убеден съм.
peyopetrishki

Škoda Ентусиаст

Гараж: Passat Alltrack 2.0bi-TDI

Мнение от peyopetrishki »

@YYakovliev, кола усеща, че я харесваш и се прави на загадъчна, иначе чувствата ще изстинат бързо [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
YYakovliev

Škoda Ентусиаст

Гараж: Superb III, 2.0 TDI, 6DSG, 4x4, ≤238 HP, ≤495 Nm, Revo-St1

Мнение от YYakovliev »

Относно майстори и сервизи не ми се влиза в дискусия, но аз лично от Цецо и Д-Брос досега лошо не съм видял като отношение, свършена работа, отстъпки и ангажираност. Затова мисля е редно, да я оставя там, за да си довършат започнатото. Такива са моите разбирания и така ще постъпя. Не очаквам от никой майстор или сервиз да е винаги на 100% прав. Така бих постъпил и с всеки един от хората от форума, с които правим бизнес под някаква форма.

Та нека наистина приключим дискусията по тоя въпрос конкретно. Иначе благодаря за препоръките, знам че на другите места където предложихте, също ще свършат работа, ще го имам в предвид.
;)
Аватар
stefan L

ŠKODA MASTER

Гараж: Superb 2.8 /ex Octavia 2.0TDI BKD powered by Gunter Service /Golf 7 R CJXC powered by Gunter Service/530 xd lci powered by Gunter Service

Мнение от stefan L »

YYakovliev написа: 03.05.2021, 10:31:01 bega4kata написа: ↑02.05.2021, 18:40:02
Абе нищо и няма на колата.ще върви още много.ще се реши проблема и толкова.
Тия дни мислех да ти се обаждам и да идвам. Единственото, което ме спира да го направя и да пристигна е много трудната логистика да идвам до Варна и да оставам. Невъзможно ми е това.
За мен няма нищо по-добро от това, да си съчетая почивката с възможно НАЙ-кадърното обслужване на колата ми и то точно тогава, когато кола не ми трябва. Единственият проблем е дали Сами може да ме включи в напрегнатия си график.
Аватар
ЦецоNOL

Škoda Racer

Гараж: 089 911 69 69
Обратна връзка:

Мнение от ЦецоNOL »

Rangel написа: 03.05.2021, 11:57:50 Абсолютно всяка грешка допусната от мен/нас във фирмата - си е за наша сметка. Тока е редно!
Така е , Рашо, евала за което.
Имам един клиент, вече редовен.
Поиска АТЕ неща и му бях изпратил вместо задни накладки, задни дискове, че и нарязани, омазах се, щото бяха на оферта на цената на обикновени.
Съответно оше на другият ден като се чухме какво е станало - веднага му изпратих накладките за моя сметка без да плаща нищо, но е Човек и оттогава е поръчвал около 7-8 пъти.
Който не работи с клиенти, той не греши, въпросът за мен е в отношението, а аз лично по-разбран и коректен от Цецо в частта - Рекламация/Объркано нещо не познавам.
Не съм писал досега, защото се познаваме от 15г почти и има по-специално отношение към мен, но повече от 10 човека вече ходят при него заради мен, защото като ги пращам аз цените са други и могат да кажат за какво иде реч.
Та
Оня ден говорихме с тоя Мега Ултра Тетра Хипер Гига Препекан Бавняр Явор @YYakovliev,
Да му звънне , да си огледат и оправят.
Ако иска и ще му върнат ОЕМ софта да се изолира и той като фактор.

Иначе с три четири думи - ебем ти и дизелите🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤣
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Superb III”