Историята на един "препекан" Superb III

Всичко за Шкода Супърб, произведен от 2015г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Rangel

ŠKODA MASTER

Гараж: Superb 3 TDI/140 kW/190к.c./7DSG/4х4

Мнение от Rangel »

Еее вярно ли в Събота, аз съм на работа. Ако измислиш някаква друга схема може да ти правя компания.
Audirulzz

Škoda Ентусиаст

Гараж: Skoda Octavia 3 1.8TSI 4x4
Обратна връзка:

Мнение от Audirulzz »

YYakovliev написа: 22.02.2021, 18:09:39
kograman написа: 22.02.2021, 18:04:29 Сподели къде ще правиш фаровете
По препоръки на колеги по-напред в темата в Protint София.
Аз бих препоръчал с две ръце CL Workshox.
Момчето е много в час със реновиране на фарове.
kograman

ŠKODA MASTER

Мнение от kograman »

@YYakovliev, OSRAM Night Breaker Laser - D3S кое те кара да ги смениш? Аз от фаровете на моята съм доволен.
След Рево-то, идеалният момент да я пробваш на дълъг път.
Аватар
skodko

Ретро Škoda

Гараж: Skoda 120 L/ Skoda Fabia 1.2 HTP/ BMW E28 520I
Обратна връзка:

Мнение от skodko »

Не виждал на супърб покритието на лупата как е, ама като знам на фабия как излиза от завода, като нищо може да иска ново покритие на рефлекторите.
Белята каза: Айде бягай, че ми писна от тебе! Никой не ти чете суперлативите, работнико на ЕТ!
kograman

ŠKODA MASTER

Мнение от kograman »

Какви са симптомите? С просто око да се види, където се казва. Доволен съм от светенето на моята, ама все пак ако има как да се подобри.
Аватар
andreev

Škoda Фен

Гараж: Škoda Octavia 4 RS, 2.0 TSI, 7DSG

Мнение от andreev »

Гледам някви уговорки тука? [smilie=search.gif] [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
YYakovliev

Škoda Фен²

Гараж: Superb III, 2.0 TDI, 6DSG, 4x4, ≤238 HP, ≤495 Nm, Revo-St1

Мнение от YYakovliev »

Не минава всичко по план, ама да се надявам че нещата ще се наредят до края на седмицата. Сутринта отивам в Дружба за PDR изправяне, почна Цецо да я работи, аз гледам отстрани. Почна на лепило да я изправя и всичко вървеше добре до едно дръпване, в което падна боята на ръба точно. Явно е била компрометирана от удара и така... Тъпо му стана много, довърши си работата - добър е спор няма, като изключим тая простотия.

Ето преди и след:

Изображение

Изображение

Хареса ми, че прие мъжки грешката си и веднага се обади при доверен бояджия да ме вземе още днес и да го пръснат. Сместиха ме в графика, оставих я там и утре трябва да я взема. Цецо ми взе символична сума за няколко часовия си труд и отделно бояджията ми даде добра цена. Това е. Утре ще снимам какво са направили.
kograman

ŠKODA MASTER

Мнение от kograman »

Случва се. Ако трябва да погледнем философски на нещата. Бояджията с който работи Цецо, е доста добър. Да видим какъв ще е крайният резултат. Сивият цвят, малко хора могат да го докарат така че да не си личи. Този младеж е от можещите.
На моята, са минали с ключ от преден калник и двете врати. Преди такива неща ме вбесяваха, сега вече не чак толкова.
Април/Май ще в вкарам да я оправят.

В петък като сложиш Рево-то, ще забравиш всички неволи. Ще бъде като малко дете на РД преди да си отвори подаръците(предполагам).
Аватар
YYakovliev

Škoda Фен²

Мнение от YYakovliev »

Така е, случва се, аз го приех без грам нерви. Бояджията и на мен ми хареса като първо впечатление и отношение. Утре ще видим как се е справил.

Иначе в петък е Коледа, да. Нямам търпение.
[smilie=yahoo.gif]
Аватар
YYakovliev

Škoda Фен²

Мнение от YYakovliev »

Rangel написа: 22.02.2021, 18:15:58 Еее вярно ли в Събота, аз съм на работа. Ако измислиш някаква друга схема може да ти правя компания.
Рангеле няма да мога в друг ден, щото само събота ми е свободна. То свободна е силно казано, защото пътят е адски много и наистина ще е на юруш всичко. До 17:00 трябва да съм се прибрал в София, това е проблема. Тоест в Бургас ще имам само около 2 часа да се видя с някви хора и паля веднага наобратно.

@andreev, разчитам на @ЦецоNOL да организира ако има други желаещи за бърза среща, аз няма да имам време да звъня телефони освен на него. Ако съм жив ще пристина около 11:30-12:00 на обяд. Това за ориентир.

Audirulzz написа: 22.02.2021, 18:17:20 Аз бих препоръчал с две ръце CL Workshox.
Момчето е много в час със реновиране на фарове.
Гледам има добри отзиви, ще ги преслушам. Мерси.

kograman написа: 22.02.2021, 18:19:28 @YYakovliev, OSRAM Night Breaker Laser - D3S кое те кара да ги смениш?
Глупостта. Това е много напред в бъдещето ако изобщо се навия да давам пари за тия крушки. Първо искам да се изчистят фаровете, да се полират, да се сложи фолио и тогава да видя как наистина ще светне ОЕМ ксенона, тогава ще го мисля.
Публикувай отговор

Обратно към “Superb III”