Историята на един "прероден" Superb III Facelift

Всичко за Шкода Супърб, произведен от 2015г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Мнение от igeorgiev82 »

Sec8200 написа: 07.06.2021, 17:39:59 помисли дали да не я вземеш без да я мият и т.н. като ще ходи на детайлинг.
Така или иначе преди керамиката се полира задължително,така че е все тая дали ще я,а те ще я,надраскат при подсушаване.
Иначе,за гумите,всички нови коли идват със летни гуми,без значение дали има сняг или няма.
Аватар
coverdale

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Мнение от coverdale »

Чак пък да дойде за зимата-не вервам. [smilie=pardon.gif]
Аватар
odo

ŠKODA MASTER

Гараж: Skoda Superb 3 TSI 4x4

Мнение от odo »

blindbard,
4 Шкода с топ оборудване и отгоре, купувани кеш или на лизинг над 50% първоначална вноска.
Едни секретни болтове дадоха от кумова срама на Фабията, на Супърба даже устата не си направиха да дадът нещо, а 2017г. 280-коньовите бяха рядкост. [smilie=pardon.gif]
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245

Мнение от redalex »

Споко бе...един познат каза, че поръчали 2 гига-мега поршета преди години. Полагали им се някакви Порше куфари/сакове с шапки и незнам си какво ...във всяко едно от поршетата.
Отиват да взимат колите - гледат, няма куфари/сакове. Скандал...разправия... и след малко дилъра излиза от едно стайче и носи куфарите/саковете и вика "извинявайте, станала е грешка".... [smilie=sarcastic.gif]

А вие тука и подаръци ше искате за някакви кошове за по 40-70к лева [smilie=sarcastic.gif] [smilie=sarcastic.gif] [smilie=pleasantry.gif]
Аватар
YYakovliev

Škoda Ентусиаст

Гараж: Superb III Facelift L&K, 2.0 TSI, 7DSG, 4x4, 280 HP, 400 Nm

Мнение от YYakovliev »

Единственият подарък, който искам е да си изпълнят срока по договор, който срок е толкова разтегливо понятие, че няма накъде. Всъщност, като прочетеш всичко се оказва, че дните не са 90 работни, а са 120 (30 дена буфер без неустойки има, като допълнителна клауза). То и след изтичането на тези 120 дена, неустойките са... с тях и без тях - все тая.
[smilie=sarcastic.gif]

Това за миенето е интересно, не се бях замислял - ще видя дали има опцията да я взема мръсна. За гумите не знаех, че винаги идват с летни - и това е полезно инфо.

Както написах и преди - чакам от тоя момент, подготвям си нещата, които искам да правя като взема колата и когато дойде - дойде.
тема: viewtopic.php?f=37&t=3706 | Superb III - про снимки: https://photos.app.goo.gl/19iPnmmrqHCtMGxd7
ИзтрЪпнал

Škoda Фен

Гараж: Търси своята Шкода

Мнение от ИзтрЪпнал »

По последните ревизии на договора са 120 работни дни така ли?
Поздравления за сегашната и предишната теми . Следя ги още като нерегестриран от самото им начало и има много полезно инфо [smilie=thank_you2.gif]
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Аз си поръчах Фабията на 23 Май. Срокът беше тогава 45 работни дни, дойде и успях да я взема от София на 26 Август.
Сторнираха ми парите за алармата като подарък. [smilie=pardon.gif]
Имаш повече време да трупаш кеш и чаркаля. [smilie=beach.gif]
Изображение
edinichensluchai

Škoda Фен

Гараж: Skoda Superb 3 L&K 2.0 TDI 150 hp 7DSG

Мнение от edinichensluchai »

Моята като я взех преди да подпиша им поисках да организират регистрацията в КАТ като цялото возене и чакане там да е за тяхна сметка. Също преди да подпиша поисках едни секретни болтове. Тези два “подаръка” бяха на мъжката дума на търговеца който ми я продаде и си удържа на думата за което евалата.

Edit: ако искаш провери дали можеш да поръчаш втори комплект джанти и зимни гуми с поръчката и да ти ги сложат в багажника. В Германия поне тогава ти ги продават като резервни части( а не аксесоари) и цената е драстично различна надолу. Не знам дали се предлага това в БГ обаче.
bad_pesho

Мнение от bad_pesho »

Аз като поръчах моята направо им дадох един списък с аксесоари, които да ми поръчат и да си ги взема с колата, когато пристигне. Казаха, че предните и задните гумени стелки и тази за тунела, ще бъдат подарък от тях.

Иначе аз поръчах колата на 24.04. След 1 седмица ми звъннаха и ми дадоха ориентировъчна седмица около 30-та, което е края на юли. Преди 10 дни ми се обадиха и ми казаха, че производството ще бъде в средата на юни и би трябвало до края на този месец да ми я доставят. Честно казано не очаквах да я получа в рамките на 2 месеца. Но да видим все пак...
NRG

Škoda Ентусиаст

Гараж: Октавиа 3 2.0D

Мнение от NRG »

Аз не знам как би издържал автора на темата, като си е види там на тунелчето и да не и се качи и да и запали гумите. Представям си каква болка и мъка ще е докато мине процедурите по разкрасяване/защитаване.
Публикувай отговор

Обратно към “Superb III”