Историята на един "прероден" Superb III Facelift

Всичко за Шкода Супърб, произведен от 2015г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
edinichensluchai

Škoda Фен

Гараж: Skoda Superb 3 L&K 2.0 TDI 150 hp 7DSG

Мнение от edinichensluchai »

Filip Andonov написа: 08.06.2021, 16:41:03 Предлага се и от Еуратек, цената е почти двойно по-ниска.
Еми щом го предлагат и ЕТ - не е лоша алтернатива за евтини джанти особено ако не те карат да си купиш гими ( в швабско беше задължително гуми и джанти за да се класираш за тази цена, но не ти казват какви ще са гумите).Но пък ако човек не е придирчив или му се занимава с препродажба на гуми си заслужава. Особено пък ако вземе и винтилите за активно мерена на налягане на по-добра цена
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

И какви цени излиза удоволствието... примерно които сте видели?
Бееееее.....
edinichensluchai

Škoda Фен

Гараж: Skoda Superb 3 L&K 2.0 TDI 150 hp 7DSG

Мнение от edinichensluchai »

Цецо75 написа: 08.06.2021, 17:18:26 И какви цени излиза удоволствието... примерно които сте видели?
В немско 18 цола джанта пегасус антрацит с висок клас гуми както казаха или бриджстоун,гуудиър,конти или мишелин ама не знаели кое ( защото дилъра ти слага гумите,а джантите идват с колата от Чехия) излизаше към 1,000 евро което на техните цени е добре. По спомен 2018 ако ги купувах отделно в ДЕ излизаха над 1,600 евро
Аватар
YYakovliev

Škoda Ентусиаст

Гараж: Superb III Facelift L&K, 2.0 TSI, 7DSG, 4x4, 280 HP, 400 Nm

Мнение от YYakovliev »

Изображение
тема: viewtopic.php?f=37&t=3706 | Superb III - про снимки: https://photos.app.goo.gl/19iPnmmrqHCtMGxd7
Аватар
Dzhelebov

Škoda Фен

Гараж: Skoda Superb 2018 2.0TDI 190cv 4x4 L&K 7DSG

Мнение от Dzhelebov »

YYakovliev, много се бавят тия с една елементарна информация.... да не стане "когато чакаш за година на производство" [smilie=search.gif]
Аватар
YYakovliev

Škoda Ентусиаст

Гараж: Superb III Facelift L&K, 2.0 TSI, 7DSG, 4x4, 280 HP, 400 Nm

Мнение от YYakovliev »

Зиме 2022 може и да дойде. Това колко е шега, толкоз може и истина да се окаже. Успокоението ми е, че има хора и преди вируса, на които им се е бавила доста седмицата на производство, ама колата е пристигала що годе навреме след това.
тема: viewtopic.php?f=37&t=3706 | Superb III - про снимки: https://photos.app.goo.gl/19iPnmmrqHCtMGxd7
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245

Мнение от redalex »

Информацията не е толкова елементарна, защото в цял свят има проблеми със съплай чейна - от чипове, през суровини и материали, до контейнери и кораби за доставки.
Та е малко трудно да се предвиди, кое, кога точно ще пристигне, за да започне производството...
DIDOO

Škoda Фен

Гараж: Суперб 3V ,L&K ,280 ps + Revo- stage 1,TVS - st.3,
AUDI A4 B5 1.8TQ

Мнение от DIDOO »

Аз знам ,че колкото повече мислиш едно нещо ,толкова по тежко става и по -тегаво върви времето .
Да не прегориш накрая.
Аватар
Taratajki

ŠKODA MASTER

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Един наш клиент, който се занимава с продажба на ремаркета за тирове се е видял в чудо. Има поръчки, има даже вече изработени ремаркета, но производителя им сега иска с по 2 до 3 хил. евро повече за ремарке. Не знам коло е в проценти, но как да кажеш на клиент, че в движение се вдига цената? А друг един, не може да купи стъкла с бъдеща поръчка на определена в момента цена, защото всяка седмица цените са с 2-3% нагоре. Призводителя му е казал, на тази цена е днес, плащаш 100% и ти го давам на тези пари, ако не, утре може и да е на друга цена.
Света откача [smilie=fool.gif]
Аватар
dimibo

Škoda Ludicrous

Гараж: Супърб 2, 2.0 TDI
Октавия 2, 1.9 TDI
V10

Мнение от dimibo »

Taratajki написа: 11.06.2021, 11:50:30 Света откача
Манипулатори на пазара винаги е имало, като сега е идеално време за подобни действия.
Все още не съм срещнал човек, който да има възможност да направи някаква далавера за собствена изгода (говоря за законни такива) и да каже, а не, не, аз съм съвестен и няма да надцаквам хората, въпреки, че имам възможност да съм и така и така.
Просто сега всичко е изострено и се гледа с други очи, и излизат наяве неща, които са минавали без много шум.
Günter Stg 1
Публикувай отговор

Обратно към “Superb III”