Историята на един "прероден" Superb III Facelift

Всичко за Шкода Супърб, произведен от 2015г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
vfurlanski20

Škoda Фен

Гараж: Skoda О3 2.0 150

Мнение от vfurlanski20 »

Monky написа: 23.06.2022, 15:52:17 Наскоро сложих керамично отпред 75% и разликата в температурата на кората на вратата и на таблото е много голяма, така че освен сигурност както добре е описал @zloQQ, това също е голям +
Разкажи повече какво точно си сложил колега. И колко пари ти излезна? [smilie=pleasantry.gif]
Monky

Škoda Фен

Мнение от Monky »

vfurlanski20 написа: 23.06.2022, 17:01:56 Разкажи повече какво точно си сложил колега. И колко пари ти излезна?
Nero IR 75 (мисля, че е) - около 200лв за двете стъкла.
Аватар
YYakovliev

Škoda Ludicrous

Гараж: Superb III Facelift L&K, 2.0 TSI, 7DSG, 4x4, 280 HP, 400 Nm

Мнение от YYakovliev »

Вчера се завърнах от кратката екскурзия до Гърция, която си направих. Не го бях посещавал тамошния регион Дион-Олимп (по крайбрежието, иначе съм катерил самата планина до горе), в подножието на планината Олимп. Доста живописно, зелено и с дървета, за разлика от други региони, където преобладават камънак и храсти. Септември може би пак ще го посетя със семейството за годишната почивка. Хареса ми много - храна, хотели, плаж - всичко отново на ниво. Пътят до там беше идеален, основно по магистрали.

Накарах се. С един резервоар 100 октана налят в София успях да стигна до долу и да се върна след Кулата на Шела да сипя пак (даже имах резерва за още 150 км да мина), че в Гръцко 95-цата беше близо 5 лева.

Изображение

Странно ми стана на границата и двата пъти не ми искаха документи за колата никакви, като се замисля май и предни години само лични карти ги е интересувало. Колата - топ - комфортно, удобно и спокойно пътуване. Като е бяла не се нагрява толкова много вътре, като я оставя някъде на пек, което е голям плюс. След няколко хиляди километра имам доста добри впечатления и съм доволен от Continental SportContact 7 - и като поведение на колата и като шум - гумите са на високо ниво. Разходът беше приличен, в предвид по-тежкия крак по нашата магистрала.

София - Кулата:
Изображение

Паралия Пантелеймонос - Кулата:
Изображение

Изображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение Изображение

Още веднъж да благодаря на компанията от форума, че ме приеха за няколко дена да им досаждам. В другата тема, където се писа за изпраните евра - истина е. Явно е практика там да се случва това, да се влиза в морето със значителни суми и после да се сушат банкнотите на хавлията на плажа. Герберски схеми някакви....
тема коментари: viewtopic.php?f=37&t=3706 | тема проект: viewtopic.php?t=4340
Аватар
YYakovliev

Škoda Ludicrous

Гараж: Superb III Facelift L&K, 2.0 TSI, 7DSG, 4x4, 280 HP, 400 Nm

Мнение от YYakovliev »

Днес направих един кратък следобеден тигел, с елементи на вършене на работа и раздаване. Маршрутът беше София - Стара Загора - Старозагорски минерални бани - Чирпан - София.

Изображение
Изображение

Пътят Стара Загора - Чирпан е чисто нов от няколко месеца, направен е стъкло, голям кеф да караш по него, само едно не мога да разбера - кога ще му сложат маркировка и как може изобщо да се "издава" нов/ремонтиран път за масово ползване, без поставяне на такава? Буквално от както е пуснат по цялата дължина няма ни едно разчертаване...

Трафикът на Тракия беше доста тежък, в предвид, че не е уикенд - дясната лента беше пълна с тирове и в двете посоки. Накарах се.
тема коментари: viewtopic.php?f=37&t=3706 | тема проект: viewtopic.php?t=4340
Публикувай отговор

Обратно към “Superb III”