Да се похваля, оплача и попитам

Всичко за Шкода Супърб, произведен от 2015г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Аватар
Taratajki

ŠKODA MASTER

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Rangel написа: 18.07.2021, 21:09:04 харесваните премиуми
Е, аз не харесвам премиуми [smilie=pardon.gif] Гуми, волан, някакъв двигател и климатик са ми напълно достатъчни [smilie=sarcastic.gif] А нивото на маслото ми става интересно, чак когато видя лампата на Аладин. Сега имам температурата му, та се разсейвам ненужно [smilie=sarcastic.gif]
Мичев

Škoda Фен

Гараж: Superb 2.0TDI, 147KW DSG

Мнение от Мичев »

Не от 10 ами от 20 Цецо :)
Някак си не си представях, че топ автомобила на шкода има липса на толкова елементарно нещо, което "френските таралясници" имат от 20г. Както и да е де..

Да споделя и още нещо, което случайно открих - жичната връзка с телефона не е само от буксата под управлението на климатика а става и от буксата в подлакътника.
Аватар
JORDITO

Почетен член

Гараж: Skoda Octavia III 1.6TDI-CR, 105PS

Мнение от JORDITO »

Мичев написа: 18.07.2021, 22:43:45 Не от 10 ами от 20 Цецо
Е голям праз. Те и VW от бая време имат 4х4, ама френските таралясници нямат. Кат гледам не са си още отрязали вените [smilie=sarcastic.gif]
Моята тема за колата : Škoda Octavia III Комби 1.6 TDI-CR 105 PS
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

То на регенериращи дизели е ясно що няма такава индикация... Щеше да има прекалено много въпроси [smilie=sarcastic.gif]
Бееееее.....
Мичев

Škoda Фен

Гараж: Superb 2.0TDI, 147KW DSG

Мнение от Мичев »

JORDITO написа: 18.07.2021, 22:53:39 Е голям праз. Те и VW от бая време имат 4х4, ама френските таралясници нямат. Кат гледам не са си още отрязали вените [smilie=sarcastic.gif]
Какво общо има 4х4-то в случая? Умишлено не споменавах марка на предходният ми автомобил заради подобни коментари, но явно ви влече в нея посока..
Аватар
JORDITO

Почетен член

Гараж: Skoda Octavia III 1.6TDI-CR, 105PS

Мнение от JORDITO »

Мичев написа: 18.07.2021, 23:06:40 Какво общо има 4х4-то в случая?
Щото търсиш под вола теле.
Моята тема за колата : Škoda Octavia III Комби 1.6 TDI-CR 105 PS
bjrov

Škoda Фен

Гараж: SUPERB 2.0 TDI, DSG

Мнение от bjrov »

Мичев написа: 24.06.2021, 14:13:52 Здравейте,
От известно време се радвам на новичък бял лебед, едишън, 2.0 TDI 147KW. Почти всичко ми харесва, но има нещо което изключително много ме дразни - свободната скорост. Всяко пускане на газта води до изключване от скорост ("D" на малкото екранче + еко иконка в долен десен (май) ъгъл). Съответно като карам градско и съм по наклон - бързо започвам да превишавам позволената скорост. Едно спасение виждам и това е чукване на спирчаката за да включи на скорост. Хич не съм очарован от това и чак сега разбирам защо на тия автоматици толкова говорите за дискове и накладки.. Та, дали има настройка или нещо друго с което мога да изключа тая еко история?
Здравейте,

някой има ли решение на въпросният проблем, наистина е дразнещо. В момента карам едно Ауди и е така и не мога да намеря от къде да го спра това, въртях всичките режими на шофиране. Може би те са за окачването и волана а не за кутията???
На суперба ми е така само на режим еко, на другите е нормално не изключва от скорост.
Публикувай отговор

Обратно към “Superb III”