Подгрев на странично огледало на Фабия 1

Всичко за Шкода Фабия, произведена от 1999г. до 2007г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
niki

Škoda Фен

Гараж: Октавия 1 комби 2005 ALH
Фабия 1 комби 2006 ASY
VW Golf 1997 AHU

Мнение от niki »

Аз си смених огледалата на Октавията с алтернативни сини и съм доволен от това как се вижда. За дълготрайност на подгрева не мога да кажа.
shibumi

Škoda Фен

Гараж: Fabia 1 2006 1.4 TDI PD 80 ps, Octavia Scout 2008 2.0 TDI PD 140 ps, Fabia 1 VRS 2005 :)

Мнение от shibumi »

Привет на всички :)
Все още не съм успял да сменя стъклото на страничното огледало и нямам мнение за "алтернативното" стъкло.
Както винаги се случва ( поне при мен ) докато ровя за едно... изскачат съвсем други неща..., например попаднах на клип как на Фабия 1 е сложено "голямо" странично огледало и от дясната страна ???
Дали някой е попадал на подобна ситуация и има ли смисъл ?

Поздрави :)
HerpaMoTeH

Škoda Фен

Гараж: Skoda Octavia III combi 1.4tsi DSG

Мнение от HerpaMoTeH »

shibumi написа: 23.02.2021, 00:06:04 сложено "голямо" странично огледало и от дясната страна
Ще трябва да си поиграеш да намериш цяло дясно "английско" огледало, което не е само стъкло и го монтираш на мястото на твоето :) Същото го играх с Golf4, където дясното огледало е наполовина на лявото и ме дразнеше.
shibumi

Škoda Фен

Гараж: Fabia 1 2006 1.4 TDI PD 80 ps, Octavia Scout 2008 2.0 TDI PD 140 ps, Fabia 1 VRS 2005 :)

Мнение от shibumi »

HerpaMoTeH,

Просто се чудя ....., ако резултата си е струвал... но разбира се зависи много и от това колко ще струва....

Все пак БЛАГОДАРЯ !!! за коментара :)
HerpaMoTeH

Škoda Фен

Гараж: Skoda Octavia III combi 1.4tsi DSG

Мнение от HerpaMoTeH »

@shibumi, не съм се занимавал, защото ми се стори доста работа, а ѝ тогава нямах много свободно време. Също така не ми пречеше, защото така или иначе дясното огледало се ползва една идея по-рядко от лявото в България.
Публикувай отговор

Обратно към “Fabia I”