Fabia new face, Edition

Всичко за Шкода Фабия, произведена от 2014г. до 2021г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Аватар
Taratajki

ŠKODA MASTER

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Fabia new face, Edition

Мнение от Taratajki »

meri60 написа: 27.03.2021, 16:49:01 някакъв отговор.
С удоволствие, но какъв е въпросът ви? [smilie=pardon.gif]
meri60

Fabia new face, Edition

Мнение от meri60 »

Здравейте!Дано да сте така любезни да ми отговорите-и аз си харесах една Шкода Фабия Едишън,2019 г./парите са ми кът :) / с двигател MPI.
Eто такава-Skoda Fabia

Основни данни
Модел Skoda Fabia
Състояние Употребяван
Тип Хечбек Произведено януари 2019 г.
Тип двигател Skoda Fabia Бензин Мощност[к.с.] 75 к.с
Скоростна кутия Ръчна
Дали и Вашата е такава и какво ще ме посъветвате.Ще се радвам ако получа някакъв отговор.
Та въпроса е струва ли си за 16000 лв.Нищо не разбирам от коли,сорри за евентуално тъпия въпрос
5rar

Škoda Фен

Fabia new face, Edition

Мнение от 5rar »

Това е 90+% градска кола с тази динамика на мотора. Иначе за начало е хубаво да се знае сервизна история на колата - откъде е купена, пробег, екстри, за да се даде начален отговор за цената, а крайния е в сервиза.
Аватар
Taratajki

ŠKODA MASTER

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Fabia new face, Edition

Мнение от Taratajki »

meri60 написа: 27.03.2021, 20:18:21струва ли си
Ами с наличната информацияне много трудно да се каже, дали си струва [smilie=pardon.gif]
На колко километра е? Служебна ли е била? Ще я плащате наведнъж или с лизинг? За градско джиткане ще е добра кола. За извън градско... става, когато си нормален шофьор ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Fabia III”