Гуми Октавиа скаут

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2004г. до 2013г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
ivailo113644

Škoda Фен

Гуми Октавиа скаут

Мнение от ivailo113644 »

Колата е обслужена на 100% :) качествено
За което помогна и Краси от Русе (vw skoda) с оригинални масла и хубави части,4 нови зимни гуми и 4 летни.

ivailo113644

Škoda Фен

Гуми Октавиа скаут

Мнение от ivailo113644 »

Сега ми трябва багажник за нея да е наравно с надлъжният до колкото може де и да не шуми.Не знам как се мери на какво разстояние са гредите(отвътре ли) ?
Ето варианта който гледах има го и с по-къс
https://www.autoexpressbg.com/bg/produc ... D0%B0.html

Аватар
zloQQ

Škoda Ентусиаст

Гараж: ŠKODA Octavia L&K 1.9 TDI AHF
ŠKODA Octavia vRS 2.0 TDI CR CEGA
Обратна връзка:

Гуми Октавиа скаут

Мнение от zloQQ »

Дължината се регулира в някакви малки граници, но по-важно е да висиш захвата към релсите на тавана ти. Да отговарят извивките и да пасне, както трябва. Защото в голям хОй - имай го в предвид. Из олх се мяркат оригинални греди за Шкода (които са Тюле всъщност). Аз си взех такива за 150 лева, заключващи се, с подходящ канал (2 см) за Тюле аксесоари, че имам 4 стойки за колела, ски багажник, а смятам и кутия да взимам в някой момент. Та, огледай за оригинален, смятам, че ще е най-добре. Иначе, каквото и да взимаш - хубаво е да го провериш на място като монтираш или да го вземеш с опция за връщане ако не стане.

Публикувай отговор

Обратно към “Octavia II”