Политиката на Еуратек Пловдив за отстъпки

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

@ss_julio, при другото обслужване искам да влезеш в ЕТ с шут и да кажеш "Имам тука едни 100 лева. Бърже да ми сменяте маслото и да си ходя!!!" [smilie=sarcastic.gif]

За засилване на ефекта може да добавиш и едно "Ей лузъри!" в началото... да има обръщание все пак [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

ЦецоNOL написа: 14.01.2021, 15:06:52Бавняааааар
Баце, аз онзи ден бях в ЕТ и бях готов да правя скандал, щото като си записвах час, он'я ми вика "ще сменяме и маслото". А аз го смених преди 3 месеца и няма и 4 хил. км. с елексир от твоя [smilie=thank_you2.gif]
И отивам, настроил съм се, и тоя почва да пише, стига до масло и филтри и аз му казвам "без масло и филтри". " Ама ти си сменял 2019 юни." и аз го питам, колко време е минало, и че имам още 12 хил. до 30. И до скандал не стигнахме. Каза свещи че се сменят, викам ОК, щом трябва. Знам, че и свещите щях да ги взема от тебе на мнооого по добра цена, ама гаранция [smilie=pardon.gif] След Revo.... [smilie=sarcastic.gif] Накрая отивам при касиерката, вадим картата и викам, фактурата или живота!!! lol Даде я, без бой я даде. И деня си отиде е така, скучно, без скандали, без отстъпки. Нямах повод да пусна тема за тия пичЕве от ЕТ Надежда.
slug

Škoda Фен

Мнение от slug »

На вaшите коментари ;) не мога да взема отношение.
Преди години ,когато си търсих О III,имаше някакво обслужване.
Погледнах и сайтовете .
За БГ май беше към 400 лв.за CZ към 1200 лв.

p,s

Сега гледам за О IV

Предплатен сервиз....

PŘEDPLACENÝ SERVIS STANDARD
Po dobu 5 let nebo do zvoleného nájezdu 60 000 km, 100 000 km či 150 000 km, zahrnuje servisní prohlídky předepsané výrobcem v následujícím rozsahu:

https://www.skoda-auto.cz/servis-a-pris ... 6-7b270b6c

PŘEDPLACENÝ SERVIS PLUS
Po dobu 5 let nebo do zvoleného nájezdu 60 000 km, 100 000 km či 150 000 km, zahrnuje rozsah služeb varianty Standard a v případě potřeby následující:

https://www.skoda-auto.cz/servis-a-pris ... ervis-plus

p.s.1
Защото на всяка страница ,от долу си има калкулатор и всеки може ,да си го промени,,,,според парите ,,,

Само стандарта на 150000 км.
Varianta Standard
Standard

Plus

Délka nájezdu 150.000 Km
5 let / 60.000 Km

5 let / 100.000 Km

5 let / 150.000 Km

Cena 42 700 Kč

https://www.skoda-auto.cz/sluzby/predpl ... 4-9969483f

Tова са ми 1708 еuraz=x lv....

Taм няма наналение и т,н [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
Simov

Škoda Фен²

Гараж: Seat Ibiza 6l, 1.9 TDI, 101 к.с.
Skoda Octavia III 1.6 TDI, 110 к.с.
Обратна връзка:

Мнение от Simov »

Септември месец сменях накладки и дискове, приемчика ми казва, "Ще ти направя остъпка. Хора сме все пак. Като стане време за масло, като дойдеш, да ми кажеш да ти направя отстъпка и за маслото, защото си точен. Ама наистина да ми напомниш, защото ще забравя". В сряда ходих и му казах, той вика, "Разбира се, няма проблеми. Другия път пак да ми кажеш. Заслужаваш, защото никога не си мрънкал и разпитвал за отбиване в цените. Има хора, които си мислят, че сме длъжни да им дадваме отстъпки постоянно и вдигат скандали, като онзи човек вчера."
Не разбрах с какво съм толкова точен и какво е правил онзи човек вчера, но си ми направиха отстъпка хората. След като прочетох темата, разбрах... [smilie=pardon.gif]
Изображение
slug

Škoda Фен

Мнение от slug »

Затова като Майничка си ходя до един сервиз.
От другата страна на Ален Мак.
Миналата година,когато се олабиха мерките за Колено вирус,благодаря на момчетата или майсторите.се опрях на тях.
p.s
Перката огризкала радиатора,PC писка за смяна на маслото,
Aз върнал се от път. [smilie=diablo.gif]
Докато си спах ,всичко беше оправено [smilie=yahoo.gif]

p.s.1
Предварително се договорихме.
Те какво предлагат + работа и Воала
Карам Социалkа /Шкода/и да искам отстъпка [smilie=punish.gif]
Трябва да съм луд
[smilie=fool.gif]
ss_julio

Škoda Фен

Мнение от ss_julio »

Simov , е барим на един съм помогнал да им се развърже кесията с отстъпки. браво
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”