Octavia MK3 vRS - BlackPearl2 (Сандъкът на Мъртвеца)

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
SilverBullet

Škoda Фен²

Гараж: Skoda Oktavia Estate MK3 1.8TSI DSG 4X4

Мнение от SilverBullet »

Моето мнение е ,че през деня ще стоят много по яко ,като са затъмнени ,но май ми харесва повече префейса как светят на тъмно. Разбира се на живо ,а не на снимка може да стои различно, както е случая със черните джанти [smilie=pardon.gif]
Аватар
deniz8912

Škoda Фен²

Гараж: Skoda Octavia 2 FL vRS 2.0 TDI CEGA 6manual

Ex ....Skoda YETI AMBITION 4X4
1.8 TSI 160к.с.
Обратна връзка:

Мнение от deniz8912 »

Лично мнение също фейсовите стопове стоят по - добре. Честити да са ти Ися.
https://shop.antonovvet.com/
За всички съфорумци и техните приятели домашните любимци.Специална отстъпка към продуктите в магазина. ПРОМО КОД skoda11
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Снощи си покарах. [smilie=sarcastic.gif]
Нали съм майстор- вадя колата - задната камера я няма. И...вместо да направя hard reset на медията (тя колата си стоеше с ключа и не е заспивала). Дай да прегледам кабелите отзад. Айде, 30-40мин проверка, всичко 6, релето цъка, камера медията хич не пуска и екран.
Я слагай компа- деактивирай камерата, активирай и тя си тръгна.
Само дето по нощите притеснявам после @JORDITO, да са и пимшания майстор! [smilie=sarcastic.gif]

Иначе, много добре светят на тъмно, нищо общо като визия с моите. И като караш и минаваш покрай стъкла (стъклени витрини, сгради), много е яко. То всеки е виждал как светят на О3 FL, на живо са супер. На снимка не може да се добие представа.
Единственото което малко може би не ми харесва, малко футуристично стоят, сякаш малко са изпреварили модела и формата на колата.
Изображение
Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Мнение от igeorgiev82 »

Формата на стопа си е перфектен,ама е съчетан с една друга футуристична форма на колата [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Чудех се дали да пиша или да не пиша, главно защото все още няма яснота и нищо не съм сложил.
Накратко, напоследък пак ми "върви" много. Та идеята е, да покажа, че бая народ има хал-хабери. [smilie=music.gif]
Почваме с NIKE. Намалиха на ПУУЛ нещата, направих аз поръчка 8 артикула (гледах по таблица, мерих-ширих).
Идват днес....бащата намаза с 3, брата на жената с 1, сестрата с 1, за мен останаха 3... Наново ги поръчах, пак назад с парата съм.
Пишете бе, мама ви изоглавена, пишете- СЛИМ ФИТ, РЕГУЛАР ФИТ в описанието. Няма ей. Нося L за долнище. Идат долнищата- бомба. Идат късите гащи- СЛИМ ФИТ, все едно бански имам.

Та, отплеснах се както винаги.
Преди нова година в едната група един холандец имаше BLAZE Performance интейк. Оплака се, че не става и тн. не можел да го сложи, онези му върнали парите, не искал да се занимава.
Викам- прати ми го бе. Дай да го видя ко ще стане.
Прати ми го....ми то бай Китаец преди нашата НГ хал-хабер. Бетер руснак. Филтърът толкова голям, че не влиза в кутията, тръбата голяма, грешна.....
Почнах да си пиша с Блейз перформанс. Хората иначе учтиви, искат да свършат работа . Измерих им това, онова, снимки, клипове....накрая (явно с още 1-2ма клиенти) им направихме уж КИТа както трябва да стане.
Казаха ми, пращаме ти нов кит напълно безплатно (нормално) с всички скоби и адаптори пак (адаптора им е много добре направен), плащаш само транспорта - 80 долара. Пишат го- сгрешена мостра и идва директно до мен.
Вчера пристигнало, днес го погледнах.

Ето с 1я им кит как изглеждаше на колата. После се наложи да резна и силиконовата тръба и пак не става. Ъгъл също сгрешен.

Подпукахме се с една кореспонденция, личеше си, че хората искаха да свършат работа. Те явно са възложили някой да им ги прави и на принтер боцат, имат си несъвършенства. Леки шуплички , силикона дето е лепен за PCVто също може да е по-добре (има за зачистване). Казах им- да се стараят. Да не ми пращат 3ти кит. Ще се научат, няма ко да стане:
Изображение
Изображение

Ето разликата във филтрите и ъгъла също е променен леко. Първо е новия филтър, долу е стария- голям и грешен.
Изображение
Изображение

Тръбата, също е леко променена. Малко вече е и по-тясна: Голямата беше 28.5, новата е 28 обиколка :)
ИзображениеИзображение

Какво ще стане, ще видим. Празниците ще намеря време да го сложа и да го пробвам. Иначе, доволен съм си от моя филтър и трябва някаква
осезаема разлика да има, за да го оставя.
Иначе- другия кит става за кола с по-голямо турбо но да се кара без кутия, да му се направи планка/тавичка и е пушка.
На Голф Р в началото като са правили тестове, това е излязло: Зеленото е с Блейз:
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”