[Q]лизингови оферти/схеми

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
butch_bs

Мнение от butch_bs »

Здравейте! Смятам май-юни да поръчвам октавия, но ми се иска да знам до колко са гъвкави при лизинг от ЕТ. Бихте ли желали да споделите вашите лизингови оферти/схеми?
ss_julio

Škoda Фен

Мнение от ss_julio »

Аз съм така: 50 % първоначално, остатъка за 2 г. без лихва, може и за 4 или 5 г., но да ми се маха от главата. Лизинга е през Еуратек финанс.
markbenz

Škoda Фен

Гараж: Шкода Октавия 1.0tsi 115 cv.DSG7 2019
Обратна връзка:

Мнение от markbenz »

Volkswagenbank, 1000 euro начално и на вноски до 8год.
Аватар
audiceco

Škoda Ентусиаст

Гараж: Октавия ІІ 2.0 TDI-PD BKD 140 к.с. Елеганс
Обратна връзка:

Мнение от audiceco »

Е те точно в това отношение Еуратек не са мръднали грам. Две коли на двугодишен безлихвен лизинг през тях те си избиват от таксите двойини и гражданската безумно скъпа, каското 4.9 към Алианц КЕШ няма на вноски... Лизинга им за 5 години е с лихва 4.9 процента по спомен при положение, че примерно Нисан лизинг имат и 5 годишен безлихвен излиза промоции и таксите са наполовина, иначе е 2.5-2.9 стандартните лихви за 5 годишен лизинг на ОТП и Райфайзенбанк. Като каското ти си го избираш и е 4.2 и на 4 вноски. Просто Еуратек ти съдира кожата в комбинация с Алианц, сравнявал съм и с аналогична като цена кола и малките такси за лизинг, за регистрации в кат и са точно двойни!
Изображение
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Мнение от bega4kata »

Разните им такси и каско те изкъртват направо ЕТ.
GUNTER SERVICE Изображение
Аватар
Taratajki

ŠKODA MASTER

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Недей от Еуратек (Аутобохемия). Скъпи са доста. Виж друга лизингова компания какво би ти предложила.
K_Andreev

Škoda Фен

Гараж: Оctavia 3 TSI 1.4

Мнение от K_Andreev »

Другия вариант за който можеш да помислиш е потребителски кредит (колата ще е твоя, в последствие няма да се занамиваш с КАТ ), за сумата която не ти достига /или да речем ги имаш но не искаш да се "ошушкваш"/.
Има банки, които имат добри предложения. Не пречи да се сравнят лизинг/потреб. кредит. Такси, условия, и т.н.
Поздрави
Оctavia 3 TSI 1.4
Аватар
audiceco

Škoda Ентусиаст

Гараж: Октавия ІІ 2.0 TDI-PD BKD 140 к.с. Елеганс
Обратна връзка:

Мнение от audiceco »

Най-добре е лизингова оферта за нов автомобил, а не Потребителски кредит, защото виждам някакви НЕнормални лихвени проценти....
Изображение
Аватар
Вероломния Кръчмар

Почетен член

Гараж: Octavia 3 PF Vision+ 1.4 TSI - Victoria
Обратна връзка:

Мнение от Вероломния Кръчмар »

audiceco написа: 28.06.2019, 07:30:29 каското 4.9 към Алианц КЕШ няма на вноски...
Привет.

За Алианц и Еуратек от поне две години вече може на вноски, но е хубаво месец преди датата за новото каско да се предупреди в лизинговия отдел, че искаш да си го разсрочиш каското. Ние така направихме миналата година, че нашето е декември и съвпада с празниците и вместо х000 лева на куп - на 4 равни вноски го плащаме.

Поздрави.
ТТодоров "Гестапото" - Следвай 11-тата Божа заповед, момче. Тя гласи "Ни съ пръй!"

Stuci - Калпазани има при всяка марка, ама такива изтърбушеняци като нас, дет' ядем боб в подземията - НЯМА !!!
Rangel

ŠKODA MASTER

Гараж: Superb 3 TDI/140 kW/190к.c./7DSG/4х4

Мнение от Rangel »

И аз си разсрочих каското, няма никакви проблеми.
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”