[Q]лизингови оферти/схеми

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Мнение от igeorgiev82 »

Т.е.мое да си я купиш без жената,ама не мое да я продадеш без нея [smilie=sarcastic.gif]

Iv4o

Мнение от Iv4o »

ss_julio написа:
02.04.2020, 15:52:16
Iv4o написа:
02.04.2020, 00:10:55
Аз съм така: 50 % първоначално, остатъка за 2 г. без лихва. Лизинга е през Еуратек финанс.
Колеги, сега започвам 2-та година от лизинга. Разсрочих си каското на 4 вноски и от Еуратек ми отказаха достъп до полицата за Каско. Не можело да ми я изпратят /дори и копие/, защото не съм я бил заплатил изцяло.
Някой имал ли е подобен казус с Еуратек и как се е оправил с това?
Исках просто да я имам и да се запозная с клаузите и условията на договора.
Аз съм като теб, също нямам полица за втората година, но не пречи за щети, минават без проблеми.
Благодаря, колега! Дано не ни трябват тези полици и Господ да ни пази всички от произшествия.

Iv4o

Мнение от Iv4o »

Колеги, сега се сещам, че на колите си преди Шкодата имах Каско в Булстрад и Армеец. И двете компании имаха отстъпки от порядъка на 20-25% за това, че съм нямал заведени щети от предходната година. В Еуратек и Алианц - нищо!
При вас така ли е?

ostavime

Škoda Фен

Мнение от ostavime »

redalex написа:
02.04.2020, 16:15:34
Аз съм си правил справка през застрахователен брокер, който ми дава доста добри цени. Каско и ГО са ми били 200 лева (общо) по-скъпи в ЕТ отколкото в брокера. Коет не е нищо особено.
Да не говорим, че преди 2 години нямаше много дилъри, които да предлагат безлихвен лизинг.
ostavime написа:
24.02.2020, 15:16:55
Там лизинга е такъв, че идеята накрая е колата да стане моя, а аз нямам такива мераци и не искам да плащам по 600-700 лв., че и повече на месец.
Имат оперативен лизинг - плащаш месечна вноска за Х години и накрая им връщаш колата. Чиста работа.
Не е ли само за фирми?

Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

Не знам. Може и да е.
По принцип може да имаш оперативен лизинг и на ФЛ...въпрос на договорка с търговеца. Но наистина доста дилъри предлагат оперативен лизинг само за ЮЛ.

Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”