Нов член и нова октавия 3.

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
lserafimov

Škoda Фен

Мнение от lserafimov »

Пълното обслужване е факт. Благодаря на колегите за съветите. Между другото при този двигател пробег от 150000км е максимума. Неси правете експерименти всичко в ангренажа си беше за смяна. Също и ремък на маслената помпа. Утре по между другата работа продължавам с обслужване на панорамния покрив.

lserafimov

Škoda Фен

Мнение от lserafimov »

Колеги след близо 15000км ок както имам колата имам въпроси. Има ли лампа за налягане на маслото? И преди карах опел вектра ц гтс която имаше като екстра ако си оставил отворени шибидах или прозорец като завали датчика за дъжд дава сигнал и ги затваря това при заключена кола което ми липсва особено за шибидаха. И дали мога да добавя външни огледала с затъмняване и прибиране това е другата липса.

Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Мнение от igeorgiev82 »

lserafimov написа:
14.03.2020, 10:55:22
като завали датчика за дъжд дава сигнал и ги затваря това при заключена кола което ми липсва особено за шибидаха
С кой акъл си оставяш отворен шибидаха при заключена кола навън?
Цената на стъкълцето със затъмняване е около 300лв./бр [smilie=pardon.gif] ,но има и някакво окабеляване,което ако при теб липсва,не знам ще може ли да се добави.

Аватар
zloQQ

Škoda Ентусиаст

Гараж: ŠKODA Octavia L&K 1.9 TDI AHF
ŠKODA Octavia vRS 2.0 TDI CR CEGA
Обратна връзка:

Мнение от zloQQ »

Принципно ако имаш отворен джам, при затъмняване на датчика за светлина или дъжд върху датчика за дъжд - джамовете се затварят (предполагам важи и за джама на покрива). Така работят при Октавия 2... Не вярвам при О3 да са го спестили.

Аватар
JORDITO

Почетен член

Гараж: Skoda Octavia III 1.6TDI-CR, 105PS

Мнение от JORDITO »

igeorgiev82, 528 лв. Да бъдем точни [smilie=sarcastic.gif]
Освен нови основи с моторчета, трябва и контрол модула във вратите да поддържа прибиране. Плюс нов бутон джойстик на шофьорската врата.
Сметката става дебела.
Моята тема за колата : Škoda Octavia III Комби 1.6 TDI-CR 105 PS

Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Мнение от igeorgiev82 »

JORDITO написа:
14.03.2020, 17:53:05
528 лв.
[smilie=shock.gif] кАжи чесно [smilie=crazy.gif]
Бааахти стъклата.Що ми се върти около 300лв.пък на мен,не знам.

tuningmania

Škoda Ludicrous

Мнение от tuningmania »

До @igeorgiev82 - Ето Цена за едно огледало за моя "Superb". А са две. Като се определя Продажна Цена е хубаво да се види точно с какво е оборудван конкретния Автомобил [smilie=thank_you2.gif]

Изображение
Skoda Octavia 1 Combi, 1999г, 1.9TDI, 110кс;
Skoda Superb 2 Face Lift Combi, 2014г, 2.0TDI, 170кс, 4х4, 6DSG.

lserafimov

Škoda Фен

Мнение от lserafimov »

При октавия 3 не работи или не е активирано за това питам за това затваряне на стъклото. Защото при векрата си го активирах допълнително и огледалата слагах допълнително защото нямаше. Намерих ги втора употреба. А за това с държането на колата с отворени стъкла за лятото е супер защото я вкарвам в двора и нея мисля завъли ли всичко се затваря стане ли тъмно пак. На язовира е същото оставям шибидаха отворен колата не е до мен ако завали си се затваря страшна екстра е и зазабравящи жени [smilie=sarcastic.gif] [smilie=sarcastic.gif]

Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Мнение от igeorgiev82 »

lserafimov, какво оборудване е колата?Питам,защото от Стайл нагоре всички са със затъмняващи огледала.

lserafimov

Škoda Фен

Мнение от lserafimov »

Несъм сигорен купях я от германия втора употреба. Горе долу няма нещо което да няма като екстри доста висико ниво е но според мен е някаква индивидуална поръчка защото в Франкфурт обиколих няколко места кадето предлагат шкоди и гледах около 15 коли само една беше по високо ниво на оборудване. Как може да проверим. И никой не сподели имате ли лампа за налягане на маслото.

Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”