Моята сбъдната мечта Октавия 3

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Sabko
Гараж: Шкода Октавия 3 FL - 1.5 TSI 150 к.с. 7 DSG

Мнение от Sabko »

Благодаря Ви за добрите пожелания. Считам, че направих най - добрия избор за семеен автомобил. Лично на мен фейслифтът на Шкода Октавия 3 е много красив и ми допада подредбата на интериора. Шофирал съм служебен Супърб 2 и това наклони везните към Шкода, а възможностите към Октавия.

Sabko

Мнение от Sabko »

ИзображениеКратък обзор за първите 3 хиляди километра: това е средният разход (60:40 - градско:извънградско). Автомобилът вози стегнато, но не твърдо и няма паразитни шумове. По-шумна, но от завихрянето и асфалта става след 120 км/ч. Скоростната кутия превключва адекватно. При спокойно каране изключва двата цилиндъра от 20 км/ч на втора скорост. При изключване на двата цилиндъра не се усеща, но при връщане отново на четири - има леко придърпване. Когато е пълен резервоарът, се чува как “бълбука” горивото при по-рязко спиране или тръгване.

Sabko

Мнение от Sabko »

Полирана, пастирана и с положено керамично покритие от GK Auto Detailing.
"Shine bright like a diamond".Изображение;Изображение;Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”