Багажник за колела

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
Scub40

Škoda Фен

Гараж: Шкода Кодиак Стайл Дизел 2.0 150 к.с 4х4 ДСГ7

Багажник за колела

Мнение от Scub40 »

Аз на Кодиака мисля да му взема Aguri Prestige да ги пробвам
Аватар
TheSaint

Škoda Racer

Гараж: Octavia RS230
Обратна връзка:

Багажник за колела

Мнение от TheSaint »

ИзображениеИзображение
Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Багажник за колела

Мнение от igeorgiev82 »

TheSaint, къде се изгуби бе момче? :)
nmnikolov

Škoda Фен²

Гараж: ŠKODA Octavia Combi III FL Vision 1.5 TSI DPCA DSG

Багажник за колела

Мнение от nmnikolov »

Вчера си купих багажник за колело Thule ProRide 598 на изгодна цена ето от тук - BikeCenter.

Останах обаще втрещен от Escadra. Отивам до офиса им днес в София, за да купя ако имат One key system с 12 ключа. Уж имаше кутийки с 12 ключа, а като отвори продавача и вътре имаше или по 4 или по 8 патрона останали и съответно липсващи ключета. Смятайте как продават еднакви патрони на различни клиенти. Отделно ги питам ако си поръчам и изчакам наличност нали сервизното ключе си е вътре. Отговора беше - политиката ни е да го махаме от кутийката. На следващия въпрос защо ще ми го махат, след като аз купувам целия set и този ключ си е част от кутията отговора пак беше - това ни е политиката. А и били се грижили за сигурността на клиентите, защото с това сервизно ключе някой можел да ми откраднат нещата. Контрирах го, че това ключе може да се вкара само ако патрона е отключен преди това и пак ми отговори - това ни е политиката...
Изображение
Аватар
kalata

Škoda Ентусиаст

Гараж: Octavia 2 Elegance 2.0 TDI-PD DSG, 2007

Багажник за колела

Мнение от kalata »

Тегли им една майна на политиката. Тоя сет не можеш ли от другаде да си го поръчаш?
"Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича недозавиване; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за свръхзавиване" - Walter Röhrl
nmnikolov

Škoda Фен²

Багажник за колела

Мнение от nmnikolov »

Може естествено. Поръчах си го от тези - link
Изображение
Аватар
coverdale

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Багажник за колела

Мнение от coverdale »

Тия секретни патрони на Тюле се отварят с поглед от опитен ключар.
Затова в бокс или открит багажник нищо не се оставя в БГ.
Преди време синът ми отмъкна ключовете за бокса предния ден преди да заминем на ски и се наложи да сменям патрона,щото не ги намерихме.
От Ескадра ми казаха десет дни доставка по номера на ключа.
Отидох при мой познат ключар и бързо решихме проблема. [smilie=pardon.gif]
nmnikolov

Škoda Фен²

Багажник за колела

Мнение от nmnikolov »

@coverdale, то това е ясно. Аз като си поръчвах гредите днес в Ескадра продавача ми каза, че в цената влиза и монтаж. Казах му, че няма нужда, защото аз ще си ги държа гредите и багажника свалени и само като ми потрябват ще ги слагам, за да не ми ги откраднат. Той ми вика: Ама те не ги крадат! [smilie=sarcastic.gif]

А тези патрони ги взимам, защото искам с един ключ да си отключвам всички Thule аксесоари. За сега са само греди и една стойка за колело, но може би след известно време ще има още една стойка за колело и една за ски.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”