Политиката на Еуратек Пловдив за отстъпки

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

Аз като ходя някъде, първо питам колко струва, а после поръчвам.
Ако поръчам без да питам - плащам каквото ми дадат накрая като сметка.
И прясното мляко преди 1 година беше 1.80 ама сега е 2.20/30...
ss_julio

Škoda Фен

Мнение от ss_julio »

Горивен не се сменял ,всичко сменям както е по книжка.До zzankov нека си скачат,нали затова е форум.
Но явно никой не разбира,че се мери с двоен стандарт.Айде първия път гледам фактурата от април месец,имало кампания дали 20 на сто.Но сега защо не дават като предния път.Безпочвени обяснения ,че всичко се увеличило не ми се слушат и то заради короната.Тъпо,тъпо на ента степен.
Audirulzz

Škoda Фен²

Гараж: Vw Touran 1T1
BMM engine + Darkside donwpipe + Darkside Intercooler + Vag Diag Software.
Eibach suspension
210 ps 610NM

Skoda Octavia 3 1.8TSI 4x4
Обратна връзка:

Мнение от Audirulzz »

Ти като счетоводител,ако дойда за услуга при теб,ще
ми направиш ли отстъпка?Веднъж годишно,оставяйки ти една миниатюрна част от парите който изкарваш на годишна база?Ай малко по сериозно.
Да имаш автопарк с 4-5-10 коли да имаш претенции някви.Ти имаш една.
Не се чувствай длъжен да ми отговориш
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Аз едно не разбрах? Всеки път трябва 20% ли да правят?
Надявам се, ти в която сфера работиш, като идват клиенти, винаги да им даваш от цената си 20%.
За короната и цените- май не си гледал скоро навлата, еле транспорт от Китай, еле па самолетен (само пример) . От 600лева преди Ковид, сега е 2000лв. за едно и също нещо по въздух!

Това е форум, но ти още с 1во мнение заблуждаваш колегите!
НЕ си споменал, че на 1ва смяна си имал 20% отстъпка, явно са имали акция, но ти не я споменаваш в 1во мнение.
После вече другите- ОК. И аз не разбирам, защо на всяка смяна или всичко трябва да правят "специална" отстъпка?
Прав е Сашо: Все пак с мнението си, че след като толкова много се гледа, кое и къде може да се спести (последна смяна- 12лв. след скандали и тн.), не е ли по-логично да се пита първоначално, в какъв диапазон ще са смените и какви са последващите разходи след закупуване на автомобила?
П.С: И има разлика при дилъра, дали е налял от туба, дали от варел. И това, че дадено масло е 50лв. примерно в интернет магазин (може и прекупвач да е/фейсбук и тн), не значи, че трябва да е в дилърството 50лв. също.
Едно е интернет/фейсбук магазин, дето не плаща нищо, друго е официален дилър. С база, инструменти, техника, персонал и тн. Те все пак не печелят само от продажба на нови коли, а масово от сервиз.
Не ми се мисли, ако имаш КАМИОН какво ще ги направиш.
@skodko, можеш да кажеш колко е ставката на ВОЛВО на час.

Да , във смените има разлика, но е хубаво да предоставиш информация в какво се изразява и защо?
Това е много несериозно: Казал си на приемчика: Коригирайте си цените. (демек, приемчика ли си мисли цените и определя цените на ЕТ)
Сега, че и ЕТ не са цвете за мирисане сигурно(защото имаше оплаквания и от Пловдив, и от София)- ОК, има го и това, но както казаха и колегите, не може да си купиш нов автомобил и да очакваш да го обслужваш за цени все едно си следгаранционно в кварталния гараж дето е в сивата/черната икономика.
Изображение
Аватар
ЦецоNOL

Škoda Racer

Гараж: 089 911 69 69
Обратна връзка:

Мнение от ЦецоNOL »

ss_julio написа: 12.01.2021, 20:54:30 Безпочвени обяснения ,че всичко се увеличило не ми се слушат и то заради короната.Тъпо,тъпо на ента степен.
Ценовите листи с частите скачат всяка седмица!
Всяка!
Маслата за една година ми скочиха с 8.5% към мен.
Това е официално представителство, а не гаража на Чича Гоша от Мировяне.
Имат разходи за заплати, разходи, маркетинг и за какво ли още не.
За поддръжка да не говорим.
Това е положението.
И те хранят семейства.
Имало е -20%, сега няма и толкоз.
Изображение
Аватар
kalata

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 2 Elegance 2.0 TDI-PD DSG, 2007

Мнение от kalata »

Накрая ще се окаже, че първият и вторият път не бил сменен горивния филтър, а сега взели че го сменили, ама цената по-скъпа идва. Чак скандали вдига човека. Тия счетоводители много лоши хора били.
"Ако виждаш дървото, което ще уцелиш след малко, това се нарича недозавиване; ако само го чуваш и усещаш, значи става дума за свръхзавиване" - Walter Röhrl
Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Аз за доматите да ви се оплача на пазара :`(
Мо'е ли да сменя цените в Лидъл всяка седмица, ебаси! Италианска, 2.99, испанска 3.99, българска 5 кинта! Е, не е хуманно. Аз и викам на касиерката, алоууу, к' ви са тия цени, ма оу?! А тя учтиво "ползвате ли Лидъл+ карта, ш' ма прощаваш?" Аз "Ми, не", а тя "БЕГАЙ У КАУФЛАНД, БЕ, КАЛЪФ!"
И като дойде управителя.... като ме подпука... ма доматите януари се размножавали по тегаво, па трябвало да ги топлят, па ги карали от топлите страни.... Минах на кисело зейе, де'а.
Аватар
skodko

Ретро Škoda

Гараж: Skoda 120 L/ Skoda Fabia 1.2 HTP/ BMW E28 520I
Обратна връзка:

Мнение от skodko »

Колега, изложи се яко с тая тема. [smilie=sarcastic.gif] Ако 300 лв на година са ти много за обслужване на нова кола.... Отделно даже се изненадвам, че ти дават такива отстъпки ей тъй от нищото... Мен лично ще ме е срам да вдигам скандали и да се пазаря като циганка, бих питал просто защо е такава разликата в цената. 320-50 лв си е стандартната цена за масло, маслен, въздушен и поленови ф-р+ инспекция.
@BlackPearl,
Във Волво труда беше 75 лв на час с ДДС. Консумативите не са скъпи маслото беше 12-13 лв литъра, ама са 33-35 литра [smilie=sarcastic.gif] отделно като сложиш 2-3 маслени, 2 горивни, въздушен и кабина и т.н... сещаш се [smilie=sarcastic.gif] .
Белята каза: Айде бягай, че ми писна от тебе! Никой не ти чете суперлативите, работнико на ЕТ!
Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Абе, само банковите такси се качиха със 100% за две години. Колегата счетоводител сигурно бачка с таксите от 2010-та, или? Отстъпката е пожелание, не е задължителна. Качи и ние да видим документацията [smilie=pardon.gif] Да не се окаже, че нещо счетоводството куца [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
makaveli

Škoda Ентусиаст

Гараж: Skoda Octavia 2 FL, 1,6 TDI/CR CAYC
Обратна връзка:

Мнение от makaveli »

Като съм ходил при Мурад или Стоян в ЕТ Пловдив, било за служебна или за личната за обслужване, винаги са коментирали кое колко струва... трябвало е малко да се заговорите предварително, щеше да спести тия разправии ;) И да ти кажа, че цените в другите сервизи в които обслужвам (Шкода Люси или Кастрол) са идентични... около 260-300 за масло и вс. филтри.
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”