Политиката на Еуратек Пловдив за отстъпки

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
ss_julio

Škoda Фен

Мнение от ss_julio »

BlackPearl написа: 13.01.2021, 10:13:58 Освен това, аз като ходя е ЕТ (дали в Добрич или в Бургас), винаги ми пишат документ/карта на който си пише сумата на частите, остава само да се попълни сумата за труд (време). Винаги преди да оставя колата виждам каква сума е написана без труда и имам представа. Ако нещо ще се "прави" или уговаря се прави преди да се започне колата.
Това е моето скромно мнение.
Последно, до сега никога предварително не са ми давали черно на бяло , кое колко струва. Подписвам само приема на колата и какво ще и се прави. Колко струва по телефона преди взимането.
Затваряйте темата, достатъчно фитнес на пръстите направихме ;)
Аватар
SilverBullet

Škoda Фен

Гараж: BMW 528I Tuned

Мнение от SilverBullet »

ss_julio написа: 13.01.2021, 10:17:27 Остави нека нападат, драскачи бол ….Апропо предварително бях говорил , да ми сложат отстъпката миналогодишната. Затова реагирах , че не са я сложили. Абе както и да е.
Сега ново 20, което го няма в първия пост.... Тя мишката си има опашка винаги ,ама да даваш информация на час по лъжичка...Сега няма смисъл да влизаш във режим на жертва едва ли не, но както каза @redalex "отиваш и оставяш колата и питаш колко ,ще струва и/или се пазариш предварително, ако не плащаш си и си тръгваш"! Тия панаири след свършена работа са несериозни.
Аватар
zloQQ

Škoda Ludicrous

Гараж: ŠKODA Octavia L&K 1.9 TDI AHF
ŠKODA Octavia vRS 2.0 TDI CR CEGA
Обратна връзка:

Мнение от zloQQ »

Добре де, дай фактурите по позиции, да видим от къде идва разликата. Поне за мен, т'ва е доста важно.
Иначе, аз също не виждам защо, някой ще дойде да ми опява, защо съм вдигнал цените. Аз в магазина гледам етикета и ако не ми изнася - заминавам и търся другаде. За дребното памперсите са над 20% за година. Храната - 30% отгоре... Аз цената на работата не съм си вдигнал, но чарколята, които инсталирам за с около 25% нагоре - за година също. Имаме постоя ни клиенти, които строят и бачкаме с тях на абсолютно еднакви цени - естествено, питаха ме, защо парковете са 1/4 нагоре - обясних им. Видяха ценовите листи и... т'ва е положението. Навсякъде се вдигнаха цените. Загубихме някои клиенти, няма как. Но няма да се пазарят за цени нито в магазина нито с клиент. В магазина/сервиза, колкото ми кажат - плащам си. Същото е и с клиенти - казвам цената - ако не му харесва - в правото си е да потърси и да сключи договор с друг като мен. Т'ва, да правя скандали, пазарлъци...честно - не е моето виждане за живота :)
ss_julio

Škoda Фен

Мнение от ss_julio »

igeorgiev82 написа: 13.01.2021, 10:22:24
ss_julio написа: 13.01.2021, 10:17:27 предварително бях говорил , да ми сложат отстъпката миналогодишната. Затова реагирах , че не са я сложили
[smilie=sarcastic.gif]
Предполагам,че във всички магазини(хранителни,бяла,черна техника и т.н.т)си се уредил да ти продават на цени,които на теб ти харесват,да речем с цени от преди 2г. [smilie=sarcastic.gif]
Ако е така,шапка ти свалям браво
Сваляй я, 15 процента на бяла техника добре ли е ? щото толкова ми дават в едно магазинче.
Айде живи и здрави да сте.
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

хахаха ти си ебаси играча ...и като истински SSовец обичаш да се караш на хората явно [smilie=sarcastic.gif]
Манев

Škoda Фен

Гараж: Octavia 3 FL 2.0 TDI-CR 6M

Мнение от Манев »

Случка от "живия живот" в сервиз в Монтана.
Пристига един и от врата още иска цена "за наши хора". Казват му 80 лева. Като си излезе ги подпитах момчетата, че ми стана интересно каква е наистина цената - казаха ми 70 лева, ама той искал цена "за наши хора" :)
ss_julio

Škoda Фен

Мнение от ss_julio »

redalex написа: 13.01.2021, 10:35:18 обичаш да се караш на хората явно [smilie=sarcastic.gif]
[/quot , само като не дават отстъпки, иначе съм кротък.

недей писа SS- совец, че ще ме обвинят в национал социалистическа принадлженост, а то идва от S.S Lazio
nmnikolov

Škoda Ентусиаст

Гараж: ŠKODA Octavia Combi III FL Vision 1.5 TSI DPCA DSG

Мнение от nmnikolov »

Аз да питам ЕТ не предлагаха ли някакъв пакет да си предплатиш за еди колко си обслужвания и по този начин да ти излезне по-евтино? Колегата да си го беше взел...
Изображение
ss_julio

Škoda Фен

Мнение от ss_julio »

Може и да е имало нещо такова, ама като никой не ти казва, как да разбереш. Иначе като я купувах имаше безплатно за супърба за някакъв период. Ама нали съм беден счетоводител, дето кара на метан и си гони отстъпките и си останах с Октавията.
JorshTDI

Škoda Фен

Гараж: Superb 272ps l&k lava blue, Passat B7 170ps +++

Мнение от JorshTDI »

ss_julio, Ти си по-скоро скръндзав счетоводител. Така ли се пазариш,като отидете на ресторант с жена ти ? [smilie=sarcastic.gif]
Идва 50 лв. сметка и искаме отстъпка,ужас!
А предпоследния ти пост,как да го разбираме? Искаш всеки път да имаш тази отстъпка (пролет-есен) хахахаха
Машала тарикат...
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”