Политиката на Еуратек Пловдив за отстъпки

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Аватар
Aelyon

Škoda Фен

Гараж: Superb 2 2013 LB 2.0 170

Мнение от Aelyon »

С питане и до Рим се стига. Няма как да ти дадат, ако не си поискаш - прав е колегата, ама донякъде. Както казаха по-нагоре колегите - първо се пита колко ще струва, може ли отстъпка, и след това оставяш да я правят. Иначе колкото ти кажат - толкова, после сърдене няма. [smilie=pardon.gif]
ss_julio

Škoda Фен

Мнение от ss_julio »

JorshTDI написа: 13.01.2021, 15:26:41 ss_julio, Ти си по-скоро скръндзав счетоводител. Така ли се пазариш,като отидете на ресторант с жена ти ? [smilie=sarcastic.gif]
Идва 50 лв. сметка и искаме отстъпка,ужас!
А предпоследния ти пост,как да го разбираме? Искаш всеки път да имаш тази отстъпка (пролет-есен) хахахаха
Машала тарикат...
Ти не си пазариш? Нещо лошо ли има в пазарлъка,че не разбрах
NRG

Škoda Ентусиаст

Гараж: Октавиа 3 2.0D

Мнение от NRG »

Понеже съм си 1/2 циганин по рождение, ще си кажа моето мнение. Обобщено.
1. Всяка търговска фирма, има заложена базова цена за продукт. И децата в 1 клас знаят, че има мегдан за пазарене и отстъпки. Независимо дали е ролпласт за щори или нестле за шоколади.
В сверата на услугите е малко по различно, пак има мегдан за пазарене, но там, нещата са по балансирани и няма такъв марж, като при чистата търговия.
При услугите, те често се изпълняват от конкретен човек/фирма и е по малко разпространено “пазаренето”.
Много ми е по лесно, да се пазаря в глобални вериги, било то за техника, авточасти и т.н. отколкото, да се пазаря с майстора, който ще ми лепи плочки в банята.
Случая на “счетоводството” е компроментиран. Хем е корпоративен клиент (на който е нормално да се обърне внимание, било и то в отстъпка), хем пък си проси, на личната кола.
И да завърша.
Когато е служебно, съм пълен циганин и стрелям стотинката във въздуха, но щом е за лична употреба и особено услуга, си стоя в обущата.
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

Каква е логиката на “корпоративни” клиенти да се обръща повече внимание и да се дава отстъпка, а на индивидуални, не?!?
И това че Х има фирма с 1-2ма служители и 1 кола, прави ли го “корпоративен”?!

И пак да кажем - цени и отстъпки се коментират и уговарят преди доставката на услугата/продукта, а не след :)
silent

Škoda Фен

Мнение от silent »

такъв като тебе директно бих го отсвирил ...никой не ти е длъжен и никой не ти е опрял пистолет в челото да ходиш там...ама гаранция...ми твой проблем бе ти да не мислиш че някой ти е крепостен до живот щото си купил няква таратайка ....и какво като си дал 20-30 или 50хиляди..да не би да си ги дал на Еуратек....да не говорим пък че влезеш ли в черния списък на сервиза ще те ебават както си искат пък ти се прави на мъж колкото искаш...това че не си разбрал че не е добре да се караш с хората които ти пипат колата пък вече слага капак на тенджерата която се оказва за съжаление доста празна от към съдържание...
ss_julio

Škoda Фен

Мнение от ss_julio »

silent, да го даваме малко по спокойно. Гледай си твоята тенджера. Мойта пълна празна си е за мен.

Ако модератора прецени да изтрие темата.Има хора ,които ме разбраха какво имам в предвид.
Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Мнение от igeorgiev82 »

ss_julio написа: 14.01.2021, 12:42:25 Има хора ,които ме разбраха какво имам в предвид.
Ко?!Не! [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

Ако се спрете (всички), ще е екстра...

Пиис, мейк лов нот уор и т.н. [smilie=pardon.gif]
Бееееее.....
Аватар
Taratajki

Škoda Ludicrous

Гараж: Fabia 3 1.2 tsi ; Octavia 3 2.0 tdi

Мнение от Taratajki »

Аз само не разбрах, колегата се оплаква или се хвали с тази тема [smilie=sarcastic.gif]
Аватар
ЦецоNOL

Škoda Racer

Гараж: 089 911 69 69
Обратна връзка:

Мнение от ЦецоNOL »

@Taratajki,
И двете вееее, Бавняааааар [smilie=sarcastic.gif] [smilie=kiss3.gif]
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”