Червената печка !!!

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Димитър Димитров

Škoda Фен

Червената печка !!!

Мнение от Димитър Димитров »

Здравейте група.От доста време се колебаех дали да не пусна и аз една тема за колата която имам и за нещата,които съм направил по нея.Разбирасе за някой може да не е толкова голям проект,но за мен лично си е постижение [smilie=yahoo.gif].Та накратко за колата Шкода Октавия 3 от лето 2015 с 2.0 тди мотор.Колата няма още година откато я купих.Но за тези 11 месеца направих няколко екстериорни промени по външния вид,които промениха коренно визията на колата.Разбирасе има все още неща за смяна ,но всичко с времето си.Първото от нещата които не ми допадаше бе хромираната и олюпена рамка на грила
Изображение Последва издирване на такава оригинално черна и след 2 дни вече беше монтирана.ИзображениеНикога не съм бил фен на хрома и така отидох за хром делийт. [smilie=pardon.gif]Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение Моя човек ми вика я дай капаците на огледалата да ги затъмним бях готов на минутата.И така колата получи нова визия с не много усилия.Знаете как е в днешно време всичко опира до това колко пари ще скриеш от жената.След не много време се реших на това да и сложа предна VRS броня.За тези които са търсили знаят,че оборудвана почти няма втора ръка.Купих една втора ръка гола и започна голямото оборудване е получи се с оригинални елементи разбира се.ИзображениеБронята пасна идеално всички елементи по нея също,но тези бояджии в тоя нашия малък Разград да ме извинят ама не стават в това да правят бои.И така си карах до началото на новата 2022г.Когато пак разни гласове взеха да ми напомнят,че нямам задна VRS броня.И така вече по отъпкани те пътеки си купих задна VRS броня не оборудвана разбира се имах малко проблем с намирането на декоративните накрайници ,но всичко се случи след търсенето в ЕТ-Варна и доставката им след две седмици.Разбирасе когато отидох да ги взема от Варна си направих и боя за бронята там.Още в самото начало исках дифюзьора да я в цвета black magic.И не след дълго вече бронята беше боядисана.ИзображениеА след това и монтирана.Изображение
ИзображениеНе съм много по снимките и затова не е толкова детайлна цялата лашканица. [smilie=sarcastic.gif]След известно време сложих тези емблеми ИзображениеИ така настъпи пролетта сложихме летните джапанки,които си бяха 17 разбира се,но както цяло аз си имах съвсем различно виждане за колата и с тези джанти нея нямаше да я бъде.Не знам защо,но ми се въртяха едни Gemini-18 black metallic.След известно време някак си намерих.И се получи това.Изображение[ur.В крайна сметка до момента е това.За в бъдеще спирачките и окачването защото така е малко скоклива.Изображение
Аватар
SimonSez

Škoda Racer

Гараж: Skoda Octavia RS 245
Обратна връзка:

Червената печка !!!

Мнение от SimonSez »

Браво колега, лека полека стават нещата браво
" Burn rubber not your soul "
Аватар
andreev

Škoda Фен²

Гараж: Škoda Octavia 4 RS, 2.0 TSI, 7DSG

Червената печка !!!

Мнение от andreev »

браво Добре дошъл
На 21.05 бях във Варна и мисля, че те мернах - чудих се дали е “форумна” тази РСка :)
А може и да съм те объркал [smilie=pardon.gif]
Димитър Димитров

Škoda Фен

Червената печка !!!

Тя е Разградска с Варненска регистрация [smilie=thank_you2.gif]
Аватар
donci

Škoda Ludicrous

Гараж: Skoda Octavia II Combi 2.0 TDI PD 170hp+ RS 2008 BMN
Skoda Fabia I 1.9 TDI PD 131hp+ RS 2005 ASZ BlackPearl

Червената печка !!!

Мнение от donci »

Браво за придобивката и ентусиазма. Все така и хиляди безаварийни км. Много добре се получава.
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Червената печка !!!

Мнение от bega4kata »

Браво за ентусиазма.
GUNTER SERVICE Изображение
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Червената печка !!!

Мнение от BlackPearl »

браво
Поздравления за положения труд.
Продължавай все така.
П.С: Генерация с 2 гърнета имам [smilie=sarcastic.gif]
Изображение
Димитър Димитров

Škoda Фен

Червената печка !!!

Гърнетата за сега не са ми в плановете,но ако намерим някой спирачки че на тия 18 тези малеят може да направим нещо по въпроса.
Audirulzz

Škoda Ludicrous

Гараж: Skoda Octavia 3 1.8TSI 4x4
Обратна връзка:

Червената печка !!!

Мнение от Audirulzz »

@Димитър Димитров,

Изображение
Аватар
smoke

Škoda Фен²

Гараж: >
Octavia II 2.0 TDI-PD BKD
Octavia 4 RS 2.0 TSI DSG

Червената печка !!!

Мнение от smoke »

Толкова добре си беше с хромираните рамки и сребристите джанти и толкова недобре ми изглежда на мен с тези черни, но ... щом така я харесваш, значи е ОК.
Димитър Димитров

Škoda Фен

Червената печка !!!

[smilie=pardon.gif] надявам се да успея да дойда на събора тогава ще я видите на живо.
Аватар
uboy

Škoda Photo

Гараж: O1 FL AGR 4x4
O2 FL BMM 4x4

Червената печка !!!

Мнение от uboy »

Видях я на живо. Супер е колата! Браво!
Димитър Димитров

Škoda Фен

Червената печка !!!

Малко ъпдейт и от мен поръчах тези пружини.Изображение.Реших да сменя първо задните и се натъкнах на това Изображение И двете идентично строшени.Заглеждал съм се в колата и винаги ми е изглеждала малко по-ниска отзад,явно заради счупените пружини.Предните още не съм ги сложил,надявам се скоро да стане и ще кача снимки
Аватар
SimonSez

Škoda Racer

Гараж: Skoda Octavia RS 245
Обратна връзка:

Червената печка !!!

Мнение от SimonSez »

Абе Митак, каква е логиката само 2 от 4 да сложиш [smilie=search.gif]
" Burn rubber not your soul "
Аватар
Архимандрит Дионисий

Škoda Мод

Гараж: SKODA OCTAVIA 1.4 TSI
150+к.с.

Червената печка !!!

Мнение от Архимандрит Дионисий »

Тези 2те се сменят лесно. За другите 2 си трябва бая разглобяване. Много зор е видяла зада се счупят тези пружини.
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia III”