Техническа помощ!

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2013г. до днес
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
hvp800

Škoda Ентусиаст

Техническа помощ!

Мнение от hvp800 »

И още едно съобщение , пак без видима причина [smilie=pardon.gif] . Трябва да помисля как да го изключа

Аватар
stefan L

ŠKODA MASTER

Гараж: Superb 2.8 /ex Octavia 2.0TDI BKD powered by Gunter Service /Golf 7 R CJXC powered by Gunter Service/530 xd lci powered by Gunter Service

Техническа помощ!

Мнение от stefan L »

Странно...При мен светва индикацията с иконката и на таблото пише коя е спадналата гума. Дано да не бъркам, защото от последния път почти година мина...
-грешно - правилно
-предстой - предстоИ
-найстина - наИстина

човекът коЙто (ед.число) / хората коИто (мн.число)
някоЙ човек (ед.число) / някоИ хора (мн.число)
един завоЙ (ед.ч.) / много завоИ (мн.ч.)
батерия (ед.ч.) / батериИ (мн.ч.)

Аватар
Sawyer

ŠKODA MASTER

Гараж: Skoda Octavia 3 vRS 2.0 TSI DSG

Техническа помощ!

Мнение от Sawyer »

На мен ми се случи веднъж да изпищи, че е паднало налягането в предна лява. Спрях точно 200 метра след това на едно OMV. Мерих и не беше мръднала, нито пък някоя от другите гуми. Set-нах го отново и не се повтори. Може би има бъгчета в системата [smilie=pardon.gif]

hvp800

Škoda Ентусиаст

Техническа помощ!

Мнение от hvp800 »

hvp800 написа:И още едно съобщение , пак без видима причина [smilie=pardon.gif] . Трябва да помисля как да го изключа
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Аватар
tsonko

Škoda Фен²

Гараж: Octavia 2 TDI powered by Gunter Service

Техническа помощ!

Мнение от tsonko »

Ицо, карал си много време без почивка - това е причината за второто - има даже чаша с кафенце [smilie=sarcastic.gif]
За първото понякога е възможно да излезе след смяна на гуми зимни летни. Ако е повече натоварена също може да излезе понеже, се сплескват задните малко повече от обикновено и се променя диаметъра с много малко. Абе умна му работа [smilie=sarcastic.gif]

Аватар
coverdale

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Техническа помощ!

Мнение от coverdale »

Цонко,виж го,че се бъзика!
Голфаджия! [smilie=punish.gif]

hvp800

Škoda Ентусиаст

Техническа помощ!

Мнение от hvp800 »

Брей тия със супърбите кви са войствени [smilie=sarcastic.gif]
Чашата с кафе е излязла на жената, докато се е прибирала от работа, половин час, даже ми звъни , и вика, тая кола що ме кара да спирам :)
А съобщението за гумите, беше на магистралата, спрях, премерих ги, и си продължих [smilie=pardon.gif]
То затова и питам, има ли още някой с такива съобщения, от нищото дет се вика.

Аватар
coverdale

Škoda Ludicrous

Гараж: Octavia 3, Škoda Superb 3 L&K 2.0TSI 280PS 4x4 DSG , RAV4

Техническа помощ!

Мнение от coverdale »

hvp800 написа:Брей тия със супърбите кви са войствени
Чашата с кафе е излязла на жената, докато се е прибирала от работа, половин час, даже ми звъни , и вика, тая кола що ме кара да спирам :)
А съобщението за гумите, беше на магистралата, спрях, премерих ги, и си продължих
То затова и питам, има ли още някой с такива съобщения, от нищото дет се вика.
Ами,чашата с кафето си беше точно навреме,тамън си правех моето. ;)
Иначе и при мен излиза от време на време,ама основно като карам на дълъг път и то по по-дългите EU-магистрали.
Съобщението за гумите ми се показва при смени и понякога без да има причина.Нещо си смета компа,ама така и не хванах съществена разлика в налягането. [smilie=pardon.gif]

Аватар
PRO

ŠKODA MASTER

Гараж: VAG PQ46 3T