Как се прави тунинг? Размисли и страсти...

Класически, редки и спортни автомобили. Теми свързани с Тунинг
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Заключено
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Въпрос относно ъпгрейд на GT1646V към GT1749VB

Мнение от Цецо75 »

Пичове, като се "заяждате" в темата за бегачките е ОК. В общи приказки, в спортната - пак е Ок.

Ама не превръщайте всяка тема във бойно поле. Виждал съм един разпаднал се форум, аре нема нужда, никой няма полза от това!
Бееееее.....
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Мнение от bega4kata »

То тука е като бг мама. Сърдят се и ме ядат постоянно [smilie=kiss3.gif]
Единия, че му казвам лагав, другия, че съм го нахокал, че не идва на събор, следващия, че не работя с негово масло, друг, че много скъпо вземам и т.н. Сладури само сме. Примерно го казвам, не конкретизирам.
Revo stg3 Изображение
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Да!
И тази тема я осрахте.
Интересно мнение е изрази; @kalata .
Не знам кой е БГ Мама, но в последно време насоченост има към един човек все. И то, взеха да все повече колеги да "стрелят" срещу него.

Разбира се обаче, той Сами за нищо не е виновен. Всички други са му криви, всички имат някакъв скрит повод или явен повод, той вина за нищо няма. (и това ме подсеща пак за мнението на @kalata, който накрая ще излезе виновен, че има право на лично мнение).

Най-забавното за мен е, @todor87 пише нещо , без да споменава, а на 2 пъти (а може и да са повече) все Сами се припознава (ала гузен негонен бяга).

Ето, поредния пример. Писал Калата, писал Цецо..... как се прави: Цитат и в друга тема и се отговаря.
Сами отговорил нещо за логовете . Отговори, изчака......и пак за да е сигурен, ЧЕ НЕ Е ТОЙ ВИНОВЕН и В НЕГО НЯМА ВИНА, изтъпани пореден пост в който пак повтарям:
Всички други са криви, само той е хубав. И всички го нападат и хокат без причина, а не вижда причината пред носа си.

МНЕНИЯТА ЩЕ БЪДАТ ПРЕМЕСТЕНИ!
Изображение
Заключено

Обратно към “ВИП Гараж и Тунинг”