RED LINE for SCOUT

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2004г. до 2013г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
skauta

Škoda Ентусиаст

Гараж: Шкода Октавия Скаут 2 CR TDI
Шкода Фабия 1 TDI

RED LINE for SCOUT

Мнение от skauta »

zloQQ, Велко, принципно ти подкрепям мнението и ми е минавало много пъти през главата, че наистина колата трябва да се пипне по-сериозно от към кончета, ама се чудя дали ще са правилно вложени средства. Всяка година, брутално се увеличават камерите, явките на КАТ също, контролът е все повече, аз за последните два месеца имам два акта за превишена скорост. Хубаво е да има кончета, ама в крайна сметка, накрая с вложени една камара пари, ще си купя най-много рафтче в КАТ, дето да ми стои книжката.
tuningmania, Миро, предната решетка, ринговете на халогените и предния дифузьор са боядисани в един цвят( черен гланц), за да се съчетаят, останалите пластмаси се сливат с бронята и всичко останало. Къде видя проблем, нещо не успях да разбера? [smilie=unknown.gif] Иначе благодаря на тебе и на останалите за добрите отзиви. :)
Другото нещо, като развитие, което се случва при мен е, че сме в процес на купуване на гараж и то не само заради колата, а защото и за работата си ми трябва. Девойката с къдравата коса, която се снима със Скаута, е дъщеря на собственичката на гаража. Беше им много любопитно, каква кола ще влиза в гаража им и за това дойдоха. Останаха супер щастливи :), много готини хора са и се надявам всичко относно сделката да мине гладко.
Аватар
skauta

Škoda Ентусиаст

Шкода Фабия 1 TDI

RED LINE for SCOUT

Мнение от skauta »

Тръгнах на море и са оказа, че съм бил с много слабо оборудване и веднага трябваше да се поправи грешката. [smilie=music.gif] ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
skauta

Škoda Ентусиаст

Шкода Фабия 1 TDI

RED LINE for SCOUT

Мнение от skauta »

Трябваше да се изпробва подобаващо [smilie=music.gif] ИзображениеИзображение
Аватар
skauta

Škoda Ентусиаст

Шкода Фабия 1 TDI

RED LINE for SCOUT

Мнение от skauta »

Обаче, жената се разсърди, че за нея няма забавления и се наложи да се мисли кардинално [smilie=pardon.gif] ИзображениеИзображение
Аватар
skauta

Škoda Ентусиаст

Шкода Фабия 1 TDI

RED LINE for SCOUT

Мнение от skauta »

За тая година почивката приключи, за догодина ще вми как ще е. [smilie=music.gif]
Аватар
skauta

Škoda Ентусиаст

Шкода Фабия 1 TDI

RED LINE for SCOUT

Мнение от skauta »

Запознах се с готини руснаци, тия къде държат джетовете и се накефих максимално, няма мпс, което да се сравни с тръпката от карането на такова нещо. Червеният е 300 коня, него не ми го дадоха, че много опасен само ме возиха , карах два пъти зеленият 130 кончета, вярвай те ми предостатъчни са. От возенето с червения незнам кЪк не ми изхвърча банският, направо убиец беше. [smilie=fool.gif]
optimax

Škoda Ludicrous

Гараж: Шкода Октавия 2 Комби 1.9тди 4х4
Фолксваген Пасат комби 2.8 V6 4моушън

RED LINE for SCOUT

Мнение от optimax »

skauta написа: 28.08.2020, 18:09:13 Червеният е 300 коня, него не ми го дадоха, че много опасен само ме возиха , карах два пъти зеленият 130 кончета, вярвай те ми предостатъчни са.
и 130 са много за да се пребиеш по принцип [smilie=sarcastic.gif] Ако го беше карал сам вече щеше да се оглеждаш по обявите за полупка.Голяма краста си е.При мен не е минала от над 10г...няма и да мине [smilie=sarcastic.gif] Изображение
Аватар
zar

Škoda Ludicrous

Гараж: О2 Scout ,Powered by NOx

RED LINE for SCOUT

Мнение от zar »

skauta, Поздрави и от мен на цялото семейство и приятно изкарване ,Ивак ;)
ИзображениеИзображениеИзображение
Dieselgate Team member
Аватар
skauta

Škoda Ентусиаст

Шкода Фабия 1 TDI

RED LINE for SCOUT

Мнение от skauta »

Абсолютно си е страшна краста, зеленият си го карах два пъти без проблеми и доста бързо имам и клипчета даже, но понеже са снимани от брега няма много видимост кво се случва. Налага се да се кара далече от брега, щото куките идват и глобяват. Другият обаче се води за състезания и това ти казвам не е джет, това си е жив УБИЕЦ, направо добре, че минах през тоалетната сутринта, щото щеше да стане беля. Последно, като погледнах километража беше 160км, а бе братче тия руснаци са пълни ненормалници това чудо почти не докосваше водатаИзображение
Аватар
skauta

Škoda Ентусиаст

Шкода Фабия 1 TDI

RED LINE for SCOUT

Мнение от skauta »

Мерси Зарко, на вас също
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia II”