Шкода Фабия 3 1.2tsi DSG7

Тук обявете нещата, които искате да продадете.
Правила на форума
До раздела имат достъп всички потребители на форума. Можете да публикувате обяви за всякакви стоки и артикули. Моля, не изразявайте мнения в обявите, придържайте се към основната цел.
Шкода Форум не носи отговорност за качеството или автентичността на обявите в този раздел.
Публикувай отговор
Аватар
Impress_me

Škoda Фен

Гараж: Синя CUNA хечбек!

Мнение от Impress_me »

Здравейте, това ми е поредната Шкода, но за съжаление с тази не се получиха нещата както си ги мислех и ще трябва да се разделим.
Накратко, колата съм я избирал и купих преди няколко месеца от Швейцария. Исках да има богато оборудване и намерих такава.
Има пълна история, като мога да приложа и фактурите за последната смяна на консумативи.
Преди месец съм сложил чисто нови Мишелин Пилот Спорт 3 215/45/16 (после се светнах, че мога да сменя оригиналния размер и да ми излезе доста по-евтино, ама след дъжд-качулка, то и без това не ми върви от самото начало). Купих и 4 чисто нови джанти. Колата си има отделно и друг комплект джанти 15-ки с чисто нови предни гуми (така си дойде).
Подарявам и 2 крушки Н7 Philips WhiteVision, които така и не съм сложил, но си стоят в багажника.
Стига съм писал, всичко останало го има в обявата:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=kfowdk
Има каско за 18000лв с платена първа вноска.
Няма проблем за тест драйв в София или да я закарате в който сервиз искате за проверка.
Склонен съм на лек коментар на цената, ако мога да я продам до седмица, за да я ползвам като първоначална вноска.
Поздрави!
Аватар
Impress_me

Škoda Фен

Мнение от Impress_me »

Цената е корегирана в обявата. Ако някой я вземе до края на седмицата съм склонен на по-сериозен коментар, за да може да се ползва за първоначална вноска.
Новата е капарирана :)
Аватар
odo

ŠKODA MASTER

Гараж: Skoda Superb 3 TSI 4x4

Мнение от odo »

Колега не го приемай като даване на акъл, а само като споделяне на опит със същата продажба.
Моята Фабия беше почти същата, същата година, +/- някоя екстра, N1 и на 3 пъти по-малко километри обслужвана само в ЕТ.
И я продадоха, за две седмици /ползвах човек/ за по-малко от сумата за която си обявил твоята.
Аватар
Impress_me

Škoda Фен

Мнение от Impress_me »

Всякакви мнения са добре дошли - нали затова е форум.
Твоята я помня когато я пусна на обява и тъкмо тази беше дошла, та следях с интерес и даже ме беше яд че не я беше пуснал по-рано когато търсех. Не, че нямаше да съм в същата ситуация :)
Аз съм и написал, че мога да сваля особено ако някой я вземе тази седмица заради първоначалната вноска. Аз на М-Кар капарото вече съм го превел и чакаме да вземем новата.
Тази ще се продава явно докато не си намери новия собственик.
Аватар
Impress_me

Škoda Фен

Мнение от Impress_me »

В Петък бях в Еуратек за да си прибера моята от боя. Питах за смяна на масло на скоростите за Фабията. Приемчикът ми каза, че не се обслужва…….ДСГ7. Но по желание на клиента можело да се смени и било евтино. 2 литра масло било и около 200лв. Въпроса ми е да го сменям ли или наистина не се обслужва. Ясно е, че колата ще се кара докато не се продаде и не дойде джипката.
Аватар
enenen

Škoda Фен

Гараж: VW Passat B8 1.4 TSI

Мнение от enenen »

За какво ти е да правиш такава процедура на кола на 100 хил. км., още повече че си я засилил да я продаваш. Пари на вятъра са това за мен.
Аватар
Impress_me

Škoda Фен

Мнение от Impress_me »

enenen написа: 21.06.2021, 10:33:45 Пари на вятъра са това за мен.
200лв е! Аз и на първата ми Шкода бях обслужил скорости, ангренаж, съединител и нови гуми и я продадох след 3 месеца. Съдба!
Аватар
Impress_me

Škoda Фен

Мнение от Impress_me »

Малко развитие по темата.
Новато попълнение дойде вчера. Фабията още е в продажба, но отива на паркинг на закрито и си чака новия собственик.
Публикувай отговор

Обратно към “Продавам”