Автомобилни гуми. Какви гуми монтирате на Шкодата си (зимни, летни, всесезонни гуми)

Препоръки и мнения за аксесоари и поддръжка на Шкода автомобил
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245

Автомобилни гуми. Какви гуми монтирате на Шкодата си (зимни, летни, всесезонни гуми)

Мнение от redalex »

baijoro написа: 14.09.2021, 23:13:27 А ако намекваш, че Самара не е добър автомобил, написал съм: "преди много години".
За тогава беше много модерен, надежден и пъргав автомобил.
Возил съм се, карал съм - просто не съм съгласен с теб :)
Топлофикация София бяха купили служебни такива - на 20 000 км издаваха такива звуци, сякаш бяха пред разпад.
Но хората имат различни разбирания за живота, така че просто приемаме, че на теб ти е харесала, а на мен не.
Поздрави
Аватар
zloQQ

Škoda Ludicrous

Гараж: ŠKODA Octavia L&K 1.9 TDI AHF
ŠKODA Octavia vRS 2.0 TDI CR CEGA
Обратна връзка:

Мнение от zloQQ »

Е, тая гума, руската, ако не името ѝ, то, самата шарка достатъчно говори за предназначението ѝ! По-нагоре е писано. За сняг, вероятно става. Ама на асфалт, показателите няма да са от най-добрите...
Аватар
Цецо75

ŠKODA MASTER

Гараж: BKC+, CFGB, ALH

Мнение от Цецо75 »

Тая руската гума, аз бих я сложил на Лада Нива или на Уазка. Ще пасне перфектно. На Шкода ежедневка - абсурд [smilie=pardon.gif]
Бееееее.....
baijoro

Škoda Фен

Гараж: Оctavia 3 FL 2.O TDI

Мнение от baijoro »

Ами както бях писал, видях я на Пасат-ежедневка. Човека каза, че е доволен. Ама от какво е доволен, знаеш ли ? Сигурно от цената само.
Поздрави !
Публикувай отговор

Обратно към “Съвети за нашите шкоди”