Как се продава запазена кола/проект? Може ли да се възвърнат вложените средства в части или трябва да се върне сток?

Препоръки и мнения за аксесоари и поддръжка на Шкода автомобил
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
JorshTDI

Škoda Фен

Гараж: Superb 272ps l&k lava blue, Passat B7 170ps +++

Мнение от JorshTDI »

Восен ли си мосен ли си ,какво точно съм написал с което да му спъна продажбата на човека??? Айде малко по-сериозно,аман от севдо моралисти. Написах,че сток тази кола струва минимум 35к в състоянието което е описано и да не си маха описанието в обявата. Ти като се дървиш в темата,щото не пречиш нали.
vossen

Octavia 3 RS Revo Stage3 Бялата стрела

Мнение от vossen »

Подклаждаш другите дървени философи, като онзи със синия автомобил, да дрънкат глупости. По този начин и двамата пречите.
Аватар
igeorgiev82

ŠKODA MASTER

Гараж: Octavia 3 FL 1.4TSI DSG-BLUE MAGIC

Мнение от igeorgiev82 »

vossen, някакъв адвокат ще дойдеш ти май [smilie=sarcastic.gif]
Колко пъти му изпуши съединителя на тоя Форд РС за 11000км. къде си го продал,я кажи.Щот тестовия на Мото Пфое не изкара много [smilie=sarcastic.gif]
vossen написа: 11.01.2021, 23:10:01 онзи със синия автомобил
Иван се казвам,приятно ми е [smilie=kiss3.gif]
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

igeorgiev82 написа: 11.01.2021, 23:14:29 Щот тестовия на Мото Пфое не изкара много
До колкото ми е известно там едни разбирачи журналисти на ивент някъде по Варна или района са му направили десетки лънча (launch control демек) в рамките на час...Нещо като 50 броя ми бяха казали. Да ти кажа, не са много колите, дето ще го понесат. Друг е въпроса защо няма някаква защита от такива свинщини....
JorshTDI написа: 11.01.2021, 22:57:56 тази кола струва
Тази кола струва точно колкото всяка друга. Т.е. колкото даде даден купувач за нея.
Не виждам какво се мелодраматизира тука...

Успех на Самуил и дано се намери човек, който да му оцени колата.
vossen

Мнение от vossen »

igeorgiev82 написа: 11.01.2021, 23:14:29 тестовия на Мото Пфое
Не зная за случая на Мото Пфое. Моята не е купувана от България, не я продадох и на българин, а на грък (те поне ценят тунинга). Реших да пиша в тази тема, защото притежавах посочената кола, която бе безкомпромисно тунингована (Mountune m520), подобно на колата на колегата. И подобно на нея беше на малко километри. И пак подобно на него, някви пълни стоковаци (бас държа, че и двамата сте такива и не ми казвайте, че имате спойлерче или джанти) се изказваха неподготвени и коментираха цената, която търся.
Rangel

ŠKODA MASTER

Гараж: Superb 3 TDI/140 kW/190к.c./7DSG/4х4

Мнение от Rangel »

[smilie=fool.gif] поне му ъпвате темата 😂
Yavor Simov

Škoda Фен

Гараж: Skoda Superb L&K 4x4 2.0TSI 272 ps

Мнение от Yavor Simov »

Привет, колеги.Тук в нашия форум има всякакви екземпляри, лаици,философи и стигаме чак до доценти на автомобилите.Сами е решил да си продава колата. Иска и 42000 лв.Точка.Аз навремето писах, че мой близък продава една ВРС за 69500 и екстрите който е сложил на колата бяха за много по-висока сума и като се почна:
1.Кой ще даде толкова много пари.
2.Цената е с 15000 лв надолу в България
3.Непосилно е някой да даде толкова пари
4.За толкова пари си взимаш Супърб 272 коня ЛиК
и т.н
Продаде се за 14 дни/двама купувачи щяха да се скарат кой пръв ще даде капаро/
Та да се върна на темата.За всеки влак си има пътник.Колата струва толкова,колкото е готов да даде купувача.
Успех Сами [smilie=thank_you2.gif]
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Пфффф,
Да се чудя , къде да местя мненията. Много неща са се изписали, много неясна информация.
Не съм адвокат, аз съм си говорил с него и съм му казал моето мнение:
Към @JorshTDI:
Колега, нека бъдем обективни?
Раздаваш твърдения и пишеш за неща, за които явно нямаш достоверна информация.
В никакъв случай, не съм му опонент на Сами, ама:
- колата му нова струваше 41 макс 42- @igeorgiev82, е прав за цената.
- пуснал си Шуменската РСка. Ами, я я сравни- почти всички есстри има, ДСГ, КОЖА, ПОДГРЕВИ, НАВИ и тн... И тази шуменската се продава вече 1 година и никой не я иска. Няколко пъти намаляха цената и така си стои. Това трябва да говори нещо?
- аз и го написах и съм го казал: Лошото е, че днес всеки търси ДСГ, а стрелата няма екстри, които ги има масово по другите РСки.(няма кожа, няма подгрев на седалки, няма подгрев на преден джам, има кръгъл волан (може купувача това да го кефи) и е най-ранна от всичките 2013г.) .
Изтъквам фактите.
Дано, щом е решил- да я продаде на тази цена! Пожелавам му го най-сърдечно!
Сега, че винаги има някакво изключение и някой е успял да продаде това, не значи, че трябва да слагаме всички под общ знаменател.

П.С: Ако аз тръгна днес да си продавам колата и нямам сигурен купувач, още на 1-2месец (даже и няма да я чакам де), свалям я сток и си продавам веднага повечето части в Англия или при други ентусиасти. Така ще взема повече пари за частите, отколкото ако ги дам с колата!
Изображение
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Как се продава запазена кола/проект? Може ли да се възвърнат вложените средства в частите или трябва да се върне сток?

Мнение от bega4kata »

Цецо75 написа: 14.12.2020, 22:33:39 Ей, Чичак! Вземи я карай тая кола, по-добре да я скапаш от бой, от колкото да я продаваш! Нали ск наясно каква загуба ще инкасираш? Тия проекти са яко набутване на кинти, ако не се и накефиш, за какво? Не се излагай, бой и трябва, не продаване!
Ако не се продаде в Турция сме с нея :) Само на ферибота и на паркинга в междинния хотел ще спираш до мен да не ми начукат бордовете.
GUNTER SERVICE Изображение
Аватар
bega4kata

Škoda Мод

Гараж: Оctavia 3 RS TSI
Tiguan TDI 4motion
0896670196
Обратна връзка:

Как се продава запазена кола/проект? Може ли да се възвърнат вложените средства в части или трябва да се върне сток?

Мнение от bega4kata »

BlackPearl написа: 12.01.2021, 00:41:41 Той не е като мен, през 1-2 дни след работа да ходи да карам по 100-200км. ей така за кефа.
След работа,ходя на разходки със семейството в морската,мола,на плаж,на тренировки в басейна...зависи от сезона. Не карам колата. [smilie=pardon.gif] И обикновенно сме с Тигуана по-практичен е. Не го мисля него. И за това се змислих за продажба. А веднага критици се явиха.Но,това е нормално.По-важното за мен е,че повечето са добронамерени. [smilie=thank_you2.gif]
GUNTER SERVICE Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Съвети за нашите шкоди”