Как се продава запазена кола/проект? Може ли да се възвърнат вложените средства в части или трябва да се върне сток?

Препоръки и мнения за аксесоари и поддръжка на Шкода автомобил
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Как се продава запазена кола/проект? Може ли да се възвърнат вложените средства в части или трябва да се върне сток?

Мнение от BlackPearl »

Ако искаш да я махаш, ти си знаеш.
Няма друга такава,но е важно да си наясно какво искаш.
Защото и една друга не е спешна и можеше да стои и днес вече цената и е с 16-18к. по-ниска, но и 2г. по-стара.
Ами...карай я малко тази кола, отдели си 1-2 дни в седмицата/вечери за себе си и бой. [smilie=music.gif]
Изображение
Sec8200

ŠKODA MASTER

Гараж: под наем

Мнение от Sec8200 »

Ако търсех бегачка бих дал парите на Сами.

Гледана и пазена кола, за мен лично струва повече от "аз колата я карам, да не е ставала кола" тип vRS-ка.
Аватар
intense

Škoda Фен²

Гараж: Octavia 3 FL 1.8 TSI DSG

Мнение от intense »

Най-малкото, като я закарате за обслужване ще си я прави като своя. [smilie=music.gif]
Аватар
BlackPearl

Site Admin

Гараж: Octavia mk3 vRS-BlackPearl2
Обратна връзка:

Мнение от BlackPearl »

Ако....
Ама.....
Такива приказки бол.
Който иска да я купува, да вади кеша и да явзема.
Ще я купуваш ли? Да-браво!
Не, няма.... Като няма, всичко от типа, АМА ако търсех,АКО имах парите, АКО ми трябваше....

Да не търся, ама едно време имаше колеги дето викаха: Като я продаваш, аз съм човека?
Ама сега ги няма....

И аз имам авери, че и във форума, дето на приказка викат:Един ден кат я продаваш, моя е (сток или направена), ама....казаното не е като даденото.( и съм сигурен в това)

П.С:Иначе сделката ще си заслужава, не е карана, пазена, за следващия собственик да и се радва и да извлече максимума от колата и кефа от вложените средства.
Демек:Ще съм я взел за 40, ще вложа още ....30 и ще я държа като нова, за да я дам за 40 на някой, който да и се радва и да я пръсне от кеф.

Лично за мен-куца оферта и за това казах, че НЕ тря0ва да продава.
А ...Самун, ако я продаде после ще съжалява, мое мнение на база предишните му опити.....с Кадета.
Изображение
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

JorshTDI написа: 11.01.2021, 22:33:03 https://m.mobile.bg/details/11608831404540780 Ето го най-евтиният врс
Снощи не ми остана време да ти отговоря, ама ще пробвам сега.
Немският пазар няма нищо общо с нашенския. Особено за такива сравнително нови автомобили или правени.

Ето ти например тази кола:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 7bc6afe50d
Неговата е октомври 2018, мойта е октомври 2017.
Моделно и визуално са еднакви. Моята е на 10 000 км по-малко. С комплект зимни джанти+гуми, каско и ГО в БГ за една година още.
Немецът иска 24 000 евро.
Ако някой дойде и ми даде 47 000 лева за моята, му я давам ВЕДНАГА и като бонус ще му поръчам каса шампанско и 1-2 компаньонки за 24 часа. Или за 2 часа през ден за 10 дни - както си избере.

Реалността е, че в България тази кола няма да се продаде и за 40к.

Преди време имах нова фиеста. Рядък и особен модел. На 2-3 години беше като реших да я продавам.
В Германия същите се продаваха по 12к евро.
Аз едва успях да я продам за 18,500 лева.
Бях я пуснал и в немското mobile.de ... познай колко германеца ми се обадиха, нищо, че моята кола беше 2к евро под другите [smilie=sarcastic.gif]
peyopetrishki

Škoda Фен²

Мнение от peyopetrishki »

redalex написа: 12.01.2021, 11:26:27 Рядък и особен модел
Това е разковничето. Масово се търсят 2.0 тди, 3.0 тди, по-масови моторизации. По-особените коли трудно се продават въобще, каму ли на добра цена.
Аватар
redalex

Škoda Racer

Гараж: vRS 245
BMW K1300S

Мнение от redalex »

Ганя е разбирач и можач беее... или както казва един приятел "Даунсайзингът не работи"....
Като го питам какво значи това и кое точно не работи отговорът е "Вече не ги правят толкова здрави като едно време"
[smilie=sarcastic.gif]
Аватар
The Hooligan

Škoda Racer

Гараж: FreakOBoost

Мнение от The Hooligan »

Гледам, че темата се изчерпва! Затуй ви давам нова тема за размисъл:
Продава се Октавия Мк1 430 кс. за 20к Евра
Линк към темата, ще намерите в подписа ми отдолу.

Мерси!
Аватар
Архимандрит Дионисий

Škoda Мод

Гараж: SKODA OCTAVIA 1.4 TSI
150+к.с.

Мнение от Архимандрит Дионисий »

The Hooligan написа: 12.01.2021, 12:03:17 Гледам, че темата се изчерпва! Затуй ви давам нова тема за размисъл:
Продава се Октавия Мк1 430 кс. за 20к Евра
Линк към темата, ще намерите в подписа ми отдолу.

Мерси!
В Германския форум я пусни. Тука няма смисъл. [smilie=pleasantry.gif]
Аватар
todor87

Škoda Racer

Гараж: Skoda Superb 3 Combi 2.0 TSI Revo Stg3~390hp
Nissan Pulsar 1.6 DIG-T 190hp M/T

Мнение от todor87 »

Дайте да гледаме реално.
Гледана кола била, не се карала.
Тунингована...
Бла, бла...
На всеки трябва да му е ясно, че средствата за тунинг, нервите и труда връщане нямат!

Аз така ги виждам нещата:
Сега, ако някой даде 30 ще е супер.
Сток, за 20 плюс някой лев за две, три основни части( като турбо, кулер....), останалите части(повечето) на рафта [smilie=pardon.gif]
Публикувай отговор

Обратно към “Съвети за нашите шкоди”